Page 3 of 36 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 527

Thread: Войната в Украйна

  1. #31
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,157

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Тренди,според мен 6-7 хиляди руски ракети са за предпочитане пред един Русский Мир.Ти как мислиш?
    Предпочитам да живея, по-възможност без да има вероятност да ми израстат 3-4 цици.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  2. #32

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi View Post
    С първото съм съгласен, защото не е осъден от съда в Хага нито Клинтън, нито Солана, нито Олбрайт, нито Блеър, нито някой от администрациите на САЩ и отбранителния съюз НАТО водили войните им в Югославия, Ирак, Афганистан, Либия и Сирия в момента.
    Да, нямам проблем да помогна на някой(в случая непознат) в беда, ако е нападнат от някой, но не и ако се окаже, че преди това се е дървил и псувал същия тоя някой. Да се оправя - сам си го е набил. С нищо не съм му длъжен.

    Останалите 3-ма драскали под теб, а и ти май бъркате 7-8 милионни до 20-25 млн. такива държави, без ядрени оръжия с някоя друга... Или си мислите, че руснаците пак ще свалят гащите, за да са курвата на Запада и САЩ като 1991-1999. Има доста голяма разлика от тогава, когато го направиха почти по собствено желание. Мокрите сънища не са лошо нещо, но си остават само сънища и някоя и друга следа в бельото. Дали е възможно да се случи (Русия-курвата) - да, дали е вероятно - не мисля.

    ivan dimitrov, още от заминала тема се обръщаш към мен, а по-лошото е, че си и вярваш, че с аргументи и приказки като на/за 5-12 годишен ще постигнеш нещо.

    - без коментар.
    Абе русофилистик недоклатен, преди да даваш определения, да вземеш малко да почетеш и да се пообразоваш. Ако имаш проблеми с мокрите и изцапани гащи си купи памперси. То е ясно, че каквито и аргументи да ти се изложат няма да се постигне нещо! Държава, която не произвежда дори ПИРОНИ (това е цитат на председателката на Съвета на Педерацията Валентина Матвиенко, да не си помислиш нещо) ще бори останалия свят! Путин вече е толкова токсичен, че никой не се доближава до него. Миналия месец таваришь Си в прав текст му каза да спре да дрънка ядрените оръжия! Миналата седмица Моди отмени традиционна среща с него, вчера Мароко обяви военна помощ за Украйна. Там в горния завършек на тялото ти тече ли някакъв мисловен процес? Можеш ли да навържеш тези простички факти в нещо като извод? Или пак ще ни обясниш, че те руснаците ПОЧТИ самички ще се победят?
    И да завърша с един виц: В московска книжарница влиза клиент и казва: "Добър ден, имате ли карта на Руската федерация?" Магазинерката любезно му отговаря: "А към коя дата точно ви интересува?". Виц, виц, колко да е виц?

    Last edited by ДТИванов; 11-12-2022 at 10:27.

  3. #33
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,157

    Default

    Quote Originally Posted by ДТИванов View Post
    Абе русофилистик недоклатен, преди да даваш определения,...]
    ... и пишеш за образоване и мисловен процес... Ето това ви е лицето на демократичния и цивилизован свят.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

  4. #34

    Default

    Бобката е виновен !!!




    Quote Originally Posted by TRENDi View Post
    Предпочитам да живея, по-възможност без да има вероятност да ми израстат 3-4 цици.
    Що бре, ти с 3-4 цици, аз с 3-4 .!. - найш колко ша ни е убаво?!!
    Всички демокраЦи ша ни завиждат !!!


    П.П.
    Па от друга страна винаги можеш да кажеш на твоя човек у Кремъл "Не ща 3-4 цици, не пускай ракетите, че много голямо щастие ше ме огрее".
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  5. #35
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,621

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi View Post
    Предпочитам да живея, по-възможност без да има вероятност да ми израстат 3-4 цици.
    Да ти кажа,очаквах украинците да разсъждават като теб след 24 февруари,а се оказа ,че предпочетоха ракетите вместо да молят Путин да ги пощади.Винаги съм ги имал за мъже с цици,а те се оказаха с топки.
    Та в този ред на мисловен процес,не знам дали ще ти израстат цици,но съм сигурен ,че не съществува възможност да има вероятност да ти израстат топки.Иначе споко,с топки или не ,пак ще си живееш.
    Не се притеснявай,както виждаш,и аз, и Еко,и Ванчо сме толерантни,само ДТИванов защо допуска ,че си недоклатен не знам.Това наистина не е цивилизовано,абсолютно си прав,русофилистиците също са хора и имат право да са всякакви-и изклатени,и недоклатени -това е без значение .
    Last edited by 546; 11-12-2022 at 14:17.

  6. #36
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Срещу "неплатените" репарации за войната в Югославия стоят ХХХХХ сега живи хора.
    Освен, че към момента, репарациите за Украйна възлизат на близо $1 трлн, ами има и едни ХХХХХ затрити живота.

    Кремълският "шлагер" за гоненията на рускоезичното население в Украйна, вече, съм го слушал безброй пъти. По този повод, си задавам следните 2 въпроса:

    1 - Как така се случи, че въпросното "гонение" започна от точно определена дата?
    2 - Защо никой от "потърпевшите" не посрещна "освободителите" си с цветя ами вместо това, влезе в окопите?

    Като оставим настрана това, вече гей парадите в София, ми изглеждат много приятни на фона на развяваните, в София, руски и Z знамена.

    Накратко - по-добре европейски хомосексуалист, пред руска подлога.
    Last edited by ecotronic; 11-12-2022 at 14:17.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  7. #37

    Default

    Репарациите се присъждат от международен междудържавен съд.
    Не се присъждат от ЕКО, Тренки или други "органи".

    В този смисъл когато има решение на международен междудържавен съд за присъждане на репарации, тогава може да се говори и поставя въпроса за изплащането на такива.

    Иначе "Сръбските радикали искали репарации за 1999 година", ама само искали, а не ги е "огряло"...А искали, "щот това било единствения начин да се пребори безработицата" - докато такива са на власт/си ги избират, това "ще е единствения начин": https://www.dnevnik.bg/sviat/2012/03...999_g_i_ravni/

    На пресконференция пред разрушената сграда на Генералния щаб на 13-та годишнина от началото на бомбардировките Шарович заяви, че изплащането на военни репарации е единственият начин да се открият нови работни места, да се задвижи икономиката и да се постигне по-добър живот.
    Всеки луд с номера си, някои с по няколко...

    Освен това Югославия като държава вече не съществува, та няма и на кого да се изплащат такива репарации...

    Ма карай да върви, като за шафьорски форум = лакърдии да се разтягат...




    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Като оставим настрана това, вече гей парадите в София, ми изглеждат много приятни на фона на развяваните, в София, руски и Z знамена.


    Ами те поне са само 1 ден в годината, докато съветските знамена и ZZZZ- екове, ще се веят 365 дни годишно . В някои глави и сега се веят 365 дни годишно...
    Last edited by alfa racer GTA; 11-12-2022 at 14:37.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  8. #38
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    Докато рашистите се напинят да сбъднат путлеровите мечти под Бахмут на цената на хилядите жертви и докато си праховсат държавния ракетен резерв, с глупавата мисъл, че така, ще сринат украинската психика, ето нещо доста по-доста по-конструктивно:

    https://boulevardbulgaria.bg/article...opol-i-na-krim


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by TRENDi View Post
    Останалите 3-ма драскали под теб...
    Възпитание и интелект викаш?
    А иначе нещо по същество?

  10. #40

    Default

    И Тренди, ако ти е детска мечта това с трите - четири цици, сега е момента. В клиниката на доктор Енчев има коледна промоция: Плащаш две цици, получаваш три! Бързай, да не изтече.

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Докато рашистите се напинят да сбъднат путлеровите мечти под Бахмут на цената на хилядите жертви и докато си праховсат държавния ракетен резерв, с глупавата мисъл, че така, ще сринат украинската психика, ето нещо доста по-доста по-конструктивно:

    https://boulevardbulgaria.bg/article...opol-i-na-krim
    Ни мози да бъди !!!

    Фейк украинско видео!!!

    Кадировците и Вагнеровците всеки момент ще превземат Киев и ще обръснат оня фашиския евреин!



    Азербайджанците лъжат и те.

    https://www.youtube.com/watch?v=dTTKqFpxKDI
    Last edited by alfa racer GTA; 11-12-2022 at 20:23.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  12. #42
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    16,342

    Default

    За кадировци и пирожкинци не знам, но очаквам мощна офанзива в Запорожието в направление Мелитопол - Мариупол. После тези от левия бряг на Днепър ще намерят вечното спасение а в Крим ще започнат многото бавовни


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  13. #43

    Default

    Шът бре Еко, що тъй хортуваш? Тя великая и могучая още не е започнала! Да бяга истински!

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by 546 View Post
    Да ти кажа,очаквах украинците да разсъждават като теб след 24 февруари,а се оказа ,че предпочетоха ракетите вместо да молят Путин да ги пощади.Винаги съм ги имал за мъже с цици,а те се оказаха с топки.
    Та в този ред на мисловен процес,не знам дали ще ти израстат цици,но съм сигурен ,че не съществува възможност да има вероятност да ти израстат топки.Иначе споко,с топки или не ,пак ще си живееш.
    Не се притеснявай,както виждаш,и аз, и Еко,и Ванчо сме толерантни,само ДТИванов защо допуска ,че си недоклатен не знам.Това наистина не е цивилизовано,абсолютно си прав,русофилистиците също са хора и имат право да са всякакви-и изклатени,и недоклатени -това е без значение .
    Взимам си бележка, допускам че Тренди може и да е изклатен!

  15. #45
    Болен алфист TRENDi's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Sf, BG
    Age
    74
    Posts
    1,157

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    ...
    Накратко - по-добре европейски хомосексуалист, пред руска подлога.
    Този подход тип "да спасим сомалийските сирачета", "да запазим евроГейските ценности" и подобни използвай сред подрастващите. Може и да ти се получи сред тях.
    А най-добре хетеро и ничия подлога.
    75 2.5 QV 08.86 г. - Ех...
    155 1.7 07.93 г. - Сиромашки тунинг + JR filter + ниска - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 12.93 г. 835С1.000 - вече 2.0 TS 8V Turbo с екстрите от горната...
    Мненията са като задниците - всеки си има!

Page 3 of 36 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •