Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Дистанционно, разстояние

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Burgas
    Age
    48
    Posts
    240

    Default

    Тези 30-на метра, смятам че ще са ти напълно достатъчни за комфортно отключване/заключване.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V ELEGANT/SPORT & Fiat Bravo 1.9JTD GT

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ВТ
    Posts
    33

    Default

    Нещата започват да си идват по местата: предната седмица пак старата история - трябва да съм до колата, че да мога да отключа/заключа. Реших, че ще търпя така. Онзи ден ходих при приятел да ми провери парктроника, че няма с какво да го прочета. Имаше някакви грешки(освен по сензорите на парктроника), изтрихме ги. Вечерта съвсем случайно установявам, че ключът отново работи от голямо разстояние. Сега ще дебна да спре и да установя при каква грешка се случва тъпнята.
    AR 159 1.9 JTS

  3. #18

    Default

    В квартала, в който живея се строи нова сграда, има вдигнат радиоуправляем кран. Не знам на каква честота е комуникацията между крана и краниста, който е долу, нито знам с каква мощост са предавателя и приемника, но когато крана работи дистанционното на колата трябва да е на не повече от 1 метър, а често ми се налага да го доближа до задното стъкло. Комшиите и те се оплакват. Така, че огледай около колата дали има потенциални източници на мощни радиовълни.
    Former Alfa owner.

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ВТ
    Posts
    33

    Default

    Не е от това. Първото нещо, което направих е да отида "на ливадата" - разбирай място, където няма "бръмчилки" и да проверя дали проблема го има.
    AR 159 1.9 JTS

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •