Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Blue&Me Nav (C3) мистерии, неволи, тайни и загадки

  1. #16
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Burgas
    Age
    48
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by flipz View Post
    Честито .. поне едно благодаря можеше да кажеш
    batproho - теорията ти за 100-150лв видя ли колко е погрешна
    Разбира се че имат модул, антената ти не е само за радио ако не знаеш ..
    Колега, като цитираш, поне виж кой го е писал, а не така на аба... КАЗАХ че за 50-на лв. може цял модул да се намери, и не е сигурно, колко ще е рентабилен ремонта. Така че хайде следващия път, първо чети кой какво е писал, и тогава поставяй цитат, под дадено име.
    Благодаря!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V ELEGANT/SPORT & Fiat Bravo 1.9JTD GT

  2. #17
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Русе
    Posts
    256

    Default

    Не се карайте излишно, важо е че проблема е решен и че е описан, ако на друг колега се случи, да знае симптомите, стъпките и решението. Ако на някой колега от Русе се случи, да драска, ще му кажа къде е сервиза.
    Най-лесно е да вземеш модул втора употреба, включваш и ... стискаш палци да работи, при условие че е на същите години и вероятно подобно състояние - поточна линия, не е бутиков, всеки да е правен различно. Преди много време, на Ланча Делта 2 ми подлудява оня регулатор/резистор/хуйня дето определя скороста на вентилатора в купето. 4 втора употреба смених, най-дълго 4 дена издържа единия. Накрая се заприказвах с комшията, телевизионен техник преквалифицирал се в слагане аларми на коли, показах му го, чирака му се сети че на негов приятел на BMW са правили нещо такова и вика остави го (оригиналното, счупеното), 1 ден си игра, втория ден му оставих и колата, на 3тия ден ми я върна, взе ми 10-15лв не помня, още 7г я карах тая кола и я продадох и тоя модул повече не мръдна.

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Burgas
    Age
    48
    Posts
    239

    Default

    Разбира се, преди всичко, важното е че си успял да локализираш и решиш проблема.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 16V ELEGANT/SPORT & Fiat Bravo 1.9JTD GT

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •