Results 1 to 2 of 2

Thread: Звук на двигател Ми То мултиеър 135 коня

  1. #1

    Default Звук на двигател Ми То мултиеър 135 коня

    Малко се пише в тази тема, което е хубаво, защото сигурно няма проблеми, но да попитам тези с мултиеър двигателите:

    "Този звук на свободен ход на двигателя на място(преди форсирането) нормален ли е :

    Днес гледах едно такова 135 коня, беше доста омазано отстрани по турбопътищата и дори в до лната част на двигателя отстрани и отзад - пластмасови тръби и гумени маркучи в долната част бяха като подгизнали от масло - тоест личеше си, че маслото е от скоро и имаше доста прах, по тях, но не суха, а направо пропита с масло.
    Отделно зоната на декоративната пласмасова кора над двигателя около щеката и капачката за наливане на масло в двигателя бяха омазани - дали когато са наливали, дали от друго...

    А двигателя на празен ход звучеше като моят дизелов петак, но забързано. Това "тракане" на клапани, повдигачи или каквото е нормално ли е за мултиеър двигателя?

    Звукът на двигателя беше като от клипа горе(на свободен ход когато е двигателя), но без момента(времето на форсиране).

    Някакси много тракане за бензинов двигател? Или това са клапани или нещо друго типично за мултиеър двигателя?
    Last edited by alfa racer GTA; 27-04-2023 at 19:56.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm -200 алфистки коня+ 30/40/ до 50 тунинговани коня

  2. #2
    Старши алфист ivopifeca's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    sofia
    Posts
    874

    Default

    СПОРЕД МЕНЕ,тоя боклук не го мисли повече,тва се едно съм отвил пробката на маслото и съм го карал на пълна газ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •