Results 1 to 2 of 2

Thread: Никакво ел.захранване

  1. #1

    Default Никакво ел.захранване

    Здравейте на всички във форума.
    Отскоро съм собственик на 156 1.6.Колата е доста поддържана и засега съм сменил някои дребни неща по нея и съм много доволен като цяло.Търся помощ по един странен ,но голям проблем.Предварително се извинявам ,као се окаже нещо съсжсем елементарно.Та така.Регистрирах колата в КАТ на 23.05.Оставих я в гаража и заминах за няколко дена.Днес(неделя) се върнах и реших да я изкарам,но уви.Имам два ключа сдистанцинно за централното заключване и обикновено като я отключа свтват лампите в купето.Този път изобщо не отключи.От старната на водача отключих с ключа,забелязах,че не светнаха лампите в купето.Опитах се да запаля но ,нямаше никакво електричество,ама никакво-никакви свтлини и индикации,нищо.Нямам аларма,че да е блокирала нещо.Поне тези от които я купих казаха,че няма.Даже стереото,което е директно включено към захранването не работи.Какво може да е станало.Нещо може ли да е блокирало и изключило захранването.А може би има някаква особеност която аз не знам,но колата просто я оставих в напълно изрядно състояние,а в закрития гараж имат достъп ограничени хора.Моля за мнения и евентуално помощ.Благодаря.

  2. #2
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Забравил си някой поанфон включен и от там цялата работа.Зареди си акумулатора или го смени провери си лампите в купео и газ
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •