Page 35 of 46 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast
Results 511 to 525 of 685

Thread: Преброяване на собствениците на 166

  1. #511
    Banned
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Петрич
    Age
    44
    Posts
    1,317

    Smile

    Честито и от мен колежке,желая ти само хубави моменти с машината

  2. #512
    Младши алфист Camellia's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    10

    Default

    Амииии мерси! Ха дано да са безаварийни.

  3. #513
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Честито - добре изглежда.
    166 2.4JTD-00г.

  4. #514
    Запален алфист ML 20V's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    165

    Default

    Quote Originally Posted by Camellia View Post
    Добър вечер!Казвам се Камелия.
    Тази сутрин попаднах на този форум, докато се ровех за ръководство, на разбираем за мен език, за моята нова Алфа. И воала - регистрирах се!

    От вчера съм горда собственичка на Алфа 166 2.4 jtd 20V , 2005та година, 129 kw, тъмно сив металик. Невероятна кола!
    Ето я и нея:
    Същата като моята. Честито, страшна кола.

    Виждам, че имаш парктроник - полезно за тази кола. Трябва да помислиш за рециклиране на фарове.

    Ако имаш въпроси търси из форума или питай, но опознай добре колата си, за да я караш безопасно. Успех и честито.
    1999 Alfa Romeo 145 QV 155+ Diesel 5th
    2003 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 20v 175hp 385nm 6 Speed Manual (ex)
    1999 Alfa Romeo 145 1.4 T.S. Junior (ex)

  5. #515

    Default

    Пишете още една 166ца.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2012-10-13 12.11.05.jpg  

  6. #516
    Младши алфист Camellia's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    10

    Default

    Quote Originally Posted by ML 20V View Post
    Същата като моята. Честито, страшна кола.

    Виждам, че имаш парктроник - полезно за тази кола. Трябва да помислиш за рециклиране на фарове.

    Ако имаш въпроси търси из форума или питай, но опознай добре колата си, за да я караш безопасно. Успех и честито.
    Благодаря на всички за пожеланията!
    Имам паркктроник, но нещо не се включва като дам задната... Мисля, че и светлините ми не се включват. Ще се провери това. А какво значи рециклиране на фаровете? Сори за тъпите въпроси, ама досега само съм си карала колите и моторите, а ги обгрижват баща ми и мъжа ми.

  7. #517

    Default

    Ще рече да ти се оправят рефлекторите на фаровете....за да светят както са били когато колата е излезнала от магазина....
    Най-вероятно...на 99% рефлекторите са изгорели и фаровете ти светят като на баба ми зъбите....
    Това е рециклиране,ремонтиране,освежаване ...и т.н на фаровете....

  8. #518
    Запален алфист ML 20V's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    165

    Default

    Quote Originally Posted by Camellia View Post
    Благодаря на всички за пожеланията!
    Имам паркктроник, но нещо не се включва като дам задната... Мисля, че и светлините ми не се включват. Ще се провери това. А какво значи рециклиране на фаровете? Сори за тъпите въпроси, ама досега само съм си карала колите и моторите, а ги обгрижват баща ми и мъжа ми.
    С парктроника може да са няколко проблемите, но най-вероятно бушон. Като я закараш на сервиз им кажи всички оплаквания, които имаш.

    Не разбрах, за кои светлини става дума?

    А, за рециклирането колегата го е обяснил чудесно, а и има чичко Google.
    1999 Alfa Romeo 145 QV 155+ Diesel 5th
    2003 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 20v 175hp 385nm 6 Speed Manual (ex)
    1999 Alfa Romeo 145 1.4 T.S. Junior (ex)

  9. #519
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    За светлините на задната - дай накъсо буксата от датчика за задна скорост който е при кутията, така лесно ще разбереш дали е датчика или се губи тока.
    166 2.4JTD-00г.

  10. #520
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Плевен
    Posts
    371

    Default

    на всички ново обявили се колеги добре дошли при алфите и дълго безпроблемно каране на автомобилите. Честити придобивки и по малко да ви ядосват с проблемчета.

    Живота е компот и всеки се бори за слива във него.
    АЛФА РОМЕО 156 1,9 JTD предишна
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD сегашна 150p.s. 2003г

  11. #521

    Default

    Quote Originally Posted by danchev63 View Post
    на всички ново обявили се колеги добре дошли при алфите и дълго безпроблемно каране на автомобилите. Честити придобивки и по малко да ви ядосват с проблемчета.
    При мен за сега проблеми никакви няма .....,няма и да има....Само където не мога да си махна ICSto че да видя каква марка е...за да си купя една от ония играчки с които мога да си слушам спокойно музика каквато си искам....
    Изгледах сопалям видеа,снимки на как се сваля тва нещо.....и не стаа.....при мен имам чуството че е залепено с цимент.
    Иначе....мн як,и добър автомобил,елегантен,пъргав,комфортен.Когато се чудих каква кола да си взема,гледах кви ли не бараки......за какви ли не пари....и стигнах до заключението че 99% от колите в БГ са пълни боклуци.До като един ден...баща ми вика.....-я виж тия Алфи,,,-казах му ок....Разглеждането на Алфи 166 ми приключи точно за един ден....защото на втория си купих моята АЛфа.
    Аз който съм фен на Японските резачки,и имам един дзвер в гаража си....никога не съм си мислел че ще си взема Алфа 166,не знайно защо съм я подминавал,просто не съм се заглеждал..или може би защото ги няма много,не знам.....Тая кола ми надмина очакванията.
    Супер....аз съм мн доволен че си я купих.
    Единствения ми кусур към тая кола е....как може тоя тъп италянец да сложи касетофон в тая голяма лимузина...и някъв глупав ченджер ...

  12. #522

    Default

    Модела е от преди 14 години и е разработен доста преди това, когато е разработван такива са били технологиите, затова е с касетофон и такъв чейнджър.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #523
    Младши алфист Camellia's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Варна
    Age
    38
    Posts
    10

    Default

    Quote Originally Posted by CHEFO666 View Post
    Ще рече да ти се оправят рефлекторите на фаровете....за да светят както са били когато колата е излезнала от магазина....
    Най-вероятно...на 99% рефлекторите са изгорели и фаровете ти светят като на баба ми зъбите....
    Това е рециклиране,ремонтиране,освежаване ...и т.н на фаровете....
    Лелееее, колко съм била задръстена! Чак сега го осъзнавам! Много благодаря за изчерпателната информация! Предлагам да спрем да пълним темата с моите глупости и лампи. Ако... Като имам други питания ще ги поместя в съответната тема! Благодаря!

  14. #524

    Default

    Да прибавим и този пловдивски хубавец
    + една яка модификация на конзолата ..мн яко стана...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2012-11-24 14.29.26.jpg   2012-11-22 22.22.10.jpg  

  15. #525

    Default

    Намерете черна кожена топка и ще стане чук .

Page 35 of 46 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •