Results 1 to 5 of 5

Thread: ETCC Monza

  1. #1

    Default ETCC Monza

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 14:02.

  2. #2
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    V purvija mansh naistina si beshe udovolstvie da gledahs kak i trite alfi se izrediha otzad na nai-burzoto BMW i go izprevarvaha edin sled drug hahahaha, a posle se smajhme na onija Gord sobtvenik na starata troika, deto ja vkara v onaja lokva i ne moja da ja izkara hahahahaha ebasi smeha!
    Najkoi go snima toja dokato se mucheshe, dano da ti pratri snimkata da ja postnesh!!!!!

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  3. #3
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Vidiahte li samo na 1-ia tur kak napyvaha vse edno prelivaha ot energia i go hapnaha!Malko nelep sblysyk napraviha posle ama kvo da se prai!Vajnoto e che Alfa Romeo pak e lider a SHVABITE IZDUHAHA SUPATA!!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  4. #4
    Guest

    Default

    Abe az snimah... probvah se da napravia edno klip4e daje, no ne6to ne be6e stanalo kakto triabva - po4ti ni6to ne se razli4ava6e. Zatova i ne go zapazih
    No 4ove4eca si se izloji iako - spomniate li si kato se izmykna i mu izrykopliaskahme, kak se iznese s mrysna gaz - da ne go gledat horata


    P.S. Izviniavam se 4e ne pi6a na kirilica, no po prinuda rabotia ot edin klub...

  5. #5
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Pyk gornoto mnenie e moe... samo 4e typoto PC tuk mi provali registraciata
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •