Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 113

Thread: Alfa Romeo 159...Заслужава ли си....?

  1. #16

    Default

    Трябваше да покараш новата С-класа и после да ти дам 159ката....да видя дали из си внушавам или наистина Мерцедеса е много зле.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София; Southampton
    Posts
    73

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Еваларката за ревюто Аз я поразгледах таз летяща чиния благодарение на петко и трябва да кажа че тва си е бая истинска кола - взети са от старите жтд-та най-здравите и доказани неща, добавени са нови шокарийки и освен всичко друго има много инжинерна мисъл в тоя модел много мислено и много изпипано

    Само тоя волан тип "welcome to the future" хич не ме кефи
    Я му дайте снимка да го видим ко нИ тЪ кефи
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v 140hp '04 The new Mistress
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 8v 105hp '98 еx

  3. #18

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София; Southampton
    Posts
    73

    Default

    Благодаря за нагледната информация, мен лично ми харесва-по спортно изглежда [според мен де ]
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v 140hp '04 The new Mistress
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 8v 105hp '98 еx

  5. #20

    Default

    На пръв поглед волана не е перфектен, НО с времето му се свиква и дори започва да ви се харесва.

    Копчетата на волана приличат на джойстик на тв игра...но поради тази причина и са удобни.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #21
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Има един лаф, че човек като се качи в Мерцедес, остарява с 20 години.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #22
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Chery произвеждат Alfa Romeo в Китай
    Сн.: Actualno.com - Открий своята новина
    Chery произвеждат Alfa Romeo в Китай
    Actualno - 08 Август 15:17
    Fiat и Chery ще създадат ново смесено дружество и ще започнат производството на няколко модела на Alfa Romeo в Китай. Първият модел, който ще се сглобява там, вероятно ще е седанът 159, а скоро след него ще последва и хечбекът 147.
    още»
    Технологии / Автомобили Kоментари (0)
    0888515205

  8. #23

    Default

    Според мен, произведените в Китай няма да бъдят предназначени за нашият пазар, а за Русия и страните от азия.

  9. #24

    Default

    незнам как тръгнахте да срявнявате 159 с Туарег ??
    единственото общо е че имат по 4 гуми , иначе са тотално различен клас коли .... , 159 с пасат я сравнявай или с еос , ама с Туарег

  10. #25

    Default

    ЩОМ МИСЛИШ ЗА VW НЕ СИ КУПУВАЙ 159 И БЕЗ ТОВА СТАНАХА МНОГО
    ПРИТЕЖАВАМ ОТ 1г. НЕ СЪМ КУПУВАЛ ДРУГА МАРКА И НЕ МИСЛЯ

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS
    незнам как тръгнахте да срявнявате 159 с Туарег ??
    единственото общо е че имат по 4 гуми , иначе са тотално различен клас коли .... , 159 с пасат я сравнявай или с еос , ама с Туарег
    аз не я сравнявам с Туарег, знам че са различни коли (или по-точно ги сравнявам като цени)... иначе сравнена с пасат как стоят нещата?


    Quote Originally Posted by koko1066
    ЩОМ МИСЛИШ ЗА VW НЕ СИ КУПУВАЙ 159 И БЕЗ ТОВА СТАНАХА МНОГО
    ПРИТЕЖАВАМ ОТ 1г. НЕ СЪМ КУПУВАЛ ДРУГА МАРКА И НЕ МИСЛЯ
    Мерси за мнението но не разбрах от 1год имате Алфа Ромео и Волксваген?

  12. #27
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    явно още не си си купил нищо,въпреки че темата е стара!бих те посъветвал ако си се спрял на алфата да изчакаш до 2008,защото ще се пусне олекотена 159,олекотено шаси със около 100кг,което е един огормен +
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  13. #28

    Default

    Наистина още не съм купил кола.... въпреки че все по-необходимо ми става да взема нова кола... до 2008-ма трудно ще изчакам, макар че сигурно ще си заслужава... знам че в форума няма хора с 159-ки за да ги питам тях, но ме интересува следното... от човек-а ремонтиращ всичките ми коли до сега (с над 30години практика и с пряк допир до Алфа Ромео ГТ) разбрах че колата наистина не е лоша, но съществува голям проблем с харчовете на масло.... Не ме разбирайте погрешно някои хора може да ми кажат "доливай си и си щракай с пръсти", обаче имах БМВ 7-ца '97-ма --> за тези коли е нормално да се долива по 200-300мл на 1000км... не е кой знае какво да го правиш но е обременяващо и за мен лично доста дразнещо! Имате ли някаква информация относно харчовете на масло при новите Алфи?

  14. #29
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Това е много тъпо, да ме прощава твоя майстор. Няма нова кола, която да си харчи нормално толкова масло. Нали веднага ще ги вдигнат на нож, представяш ли си какво замърсяване е това. Абе въобще кой търсиш да се изказва за тая извънземна машина, дето има хора още не са я виждали България е пълна с разбирачи, всеки втори тука трябва да е инженер във F1

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  15. #30
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Quote Originally Posted by Eniem
    Наистина още не съм купил кола.... въпреки че все по-необходимо ми става да взема нова кола... до 2008-ма трудно ще изчакам, макар че сигурно ще си заслужава... знам че в форума няма хора с 159-ки за да ги питам тях, но ме интересува следното... от човек-а ремонтиращ всичките ми коли до сега (с над 30години практика и с пряк допир до Алфа Ромео ГТ) разбрах че колата наистина не е лоша, но съществува голям проблем с харчовете на масло.... Не ме разбирайте погрешно някои хора може да ми кажат "доливай си и си щракай с пръсти", обаче имах БМВ 7-ца '97-ма --> за тези коли е нормално да се долива по 200-300мл на 1000км... не е кой знае какво да го правиш но е обременяващо и за мен лично доста дразнещо! Имате ли някаква информация относно харчовете на масло при новите Алфи?
    влизам и във испански форум на алфа ромео и там има десетки притежатели на 159,брера, ГТ, но на такава информация още не съм попадал!
    в един от броевете на ауто билд пишеше-"до 2008-ма не си купувайте алфа",защото излизат доста новости,както казах олекотено окачване,по-мощни двигатели,като ще има 1,9 битурбо дизел и още доста други неща!дори и 159 кросвагон
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •