Results 1 to 9 of 9

Thread: климатик на 33?

  1. #1

    Default климатик на 33?

    Възможно ли е да се сложи климатик на 33 91' защото моята е зелена и лятото направо не се трае. Знам че има модели които имат. Колко горе долу би струвало климатика (от някоя морга или нещо такова) и въобще възможно ли е да се сложи при положение че е произведена без?

  2. #2
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Може виждал сам зелена 33-ка с оригинален климатик предполагам че и фабрично са оставени необходимите отвори. Имаше една в Пловдив ударена, но дали и седи климатика незнам
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  3. #3

    Default

    Точно това ми беше въпроса стоят ли фабричните отвори и там на конзолката само капачето ли трябва да се смени и да се добави врътката за климатика? Някой знае ли със сигурност?

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Всичко стои само дето трябва цялата ел. инсталация на климатика, радиаторие, компресора и не на последно място инсталацията за фреона.
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5

    Default

    Колко горе долу може да излезе това (всички части, фреона...)

  6. #6
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Всичко стои само дето трябва цялата ел. инсталация на климатика, радиаторие, компресора и не на последно място инсталацията за фреона.
    Плус мисля и компутара защото май той управлява климата
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #7
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default Re: климатик на 33?

    Quote Originally Posted by mrafka
    Възможно ли е да се сложи климатик на 33 91' защото моята е зелена и лятото направо не се трае. Знам че има модели които имат. Колко горе долу би струвало климатика (от някоя морга или нещо такова) и въобще възможно ли е да се сложи при положение че е произведена без?
    колега не се захващай с тая работа по-лесно ще и направиш основен ремонт от колкото да и сложиш климатик, вярвай ми, продай я и си купи същата, но с климатик, това също е вариант
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  8. #8
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    36

    Default Имааа имаа

    Моята си има фабрично
    Но ако си мераклия ето ти телефон на който да питаш дали могат да ти намерят и да ти сложат ама незнам дали знаеш с какво се захващаш, то са радиатори, компресори блок за управление (Не се командва от компа на колата има си самостоятелен блок за управление) Ама струва ли си на 13 годишна кола да правиш инвестиция за хиляда лева, ако ги имаш излишни заложи на сигурността или я продавай и сменяй за по нов модел. Със сигурност ще си по насметка а и ще караш по нова има 146;145 с климатизета до 5 000

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    27

    Default Леле

    Не се занимавай с глупости. Всички отвори ги имаш фабрично, но .... абе не се захващай
    Alfa 33S16V Permanent4

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •