Page 68 of 112 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast
Results 1,006 to 1,020 of 1666

Thread: Дискусия - срещи в РУСЕ !!!

  1. #1006

    Default

    доиде поговорихме видехме и бегачката ......чакаме април или маи да донесе документа от анджело за да докаже броя на магаретата без водача де малко грозно са препарира и си тръгна опиянен с мръсна газ ма тва е друга тема маи и после е малко .....

  2. #1007

    Smile

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    доиде поговорихме видехме и бегачката ......чакаме април или маи да донесе документа от анджело за да докаже броя на магаретата без водача де малко грозно са препарира и си тръгна опиянен с мръсна газ ма тва е друга тема маи и после е малко .....
    а кога ще има нотариуси, куки, отцепени пътища
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  3. #1008

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    а кога ще има нотариуси, куки, отцепени пътища
    струва ми се няма смисъл в цялата работа всичко е било вятър на зъбите маи маи

  4. #1009
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Явно е имало ожесточен спор.Щом пича си е тръгнал с мръсна газ.
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  5. #1010

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Явно е имало ожесточен спор.Щом пича си е тръгнал с мръсна газ.
    не нищо такова просто цивилизован разговор си беше към края на които шуми са препарира на масата във стил ..."ду ю риспект ми ?" след което са метна на коня и с мръсна газ пришпори 215 мулета в посока неизвестна нами

  6. #1011
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    не нищо такова просто цивилизован разговор си беше към края на които шуми са препарира на масата във стил ..."ду ю риспект ми ?" след което са метна на коня и с мръсна газ пришпори 215 мулета в посока неизвестна нами
    що пак плюете по мене бе баце ами ти ако беше почнал на ракия от 11.30 ч. и до 18.00 беше омятал 700-880г. и след всичката тая ракия беше рендосал 3 бири щеше ли да си на моето положение ?мисля си нямаше да моеш да си тръгнеш.стига сте ме яли снощи като хвърлих ключа на масата що никой не се качи да ми пробва кошницата и да каже качвал ли се е на друга такава.
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  7. #1012

    Default

    нека да оставим пробването за някои ден по светло и не мокро че с тая мощност по тъмно мокро и мъгла инак аз със радост бих я тествал но пиенето и карането с мръсна газ .......това си е доста грозно и опасно за околните инак и аз самия често съм на маса но след това не сядам на бегачката и да плаша бабите по улиците

  8. #1013
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by 75 turbodelta View Post
    нека да оставим пробването за някои ден по светло и не мокро че с тая мощност по тъмно мокро и мъгла инак аз със радост бих я тествал но пиенето и карането с мръсна газ .......това си е доста грозно и опасно за околните инак и аз самия често съм на маса но след това не сядам на бегачката и да плаша бабите по улиците
    ако си шофер (от 20 години) и имаш 600-700 хил. км. зад гърбът си не трябва да те бърка мъгла , мокър асфалт и мощен мотор трябва да си сигурен в себе си.Оправданието е признак на слабост и безсилие.
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  9. #1014

    Default

    Quote Originally Posted by Shumaher View Post
    ако си шофер (от 20 години) и имаш 600-700 хил. км. зад гърбът си не трябва да те бърка мъгла , мокър асфалт и мощен мотор трябва да си сигурен в себе си.Оправданието е признак на слабост и безсилие.
    ами аз не съм шофьор от 20 години нямам 600-700 хил км. и ме бърка да карам чужд автомобил в дадените условия а по принцип не се чувствам слаб ма щом казваш че е така няма да са караме ся
    Last edited by 75 turbodelta; 01-12-2008 at 23:21.

  10. #1015
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    тука спора е як
    бравооо турбо делта срещу историята шумахер


    Code:
    Ако ще карате бавно купете си немски кошник те и без това не вървят бързо ако ще правите рали ALFA ROMEO
    ко ви са кара кола .... карайте немски кошник.... ко ви са седи по сервизи .... карайте алфа ромео
    тва би бил правилния вариант на подписа ти
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  11. #1016

    Default

    Quote Originally Posted by Shumaher View Post
    ако си шофер (от 20 години) и имаш 600-700 хил. км. зад гърбът си не трябва да те бърка мъгла , мокър асфалт и мощен мотор трябва да си сигурен в себе си.Оправданието е признак на слабост и безсилие.
    Абе и от колкото години да караш се си е опасно.А в твойто състояние не беше много добре да караш.

  12. #1017
    7-кратен световен шампион Shumaher's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by davidoff_306 View Post
    Абе и от колкото години да караш се си е опасно.А в твойто състояние не беше много добре да караш.
    това си ми е почти ежедневие в смисъл че ми де длучва доста често в такова състояние не тръгвам единственно на дълго(извъградско) в градът нямам проблеми имам предвид с куките
    Lancia Kappa 2.4 JTD SW

  13. #1018
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Shumaher View Post
    това си ми е почти ежедневие в смисъл че ми де длучва доста често в такова състояние не тръгвам единственно на дълго(извъградско) в градът нямам проблеми имам предвид с куките
    баце, остай проблема с куките проблема е с околните....
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  14. #1019

    Unhappy

    Quote Originally Posted by cvetelin View Post
    баце, остай проблема с куките проблема е с околните....
    Явно не му пука за околните, и тез кадри по телевизията със жестоките катастрофи, пич по голям си от мен и от повечето но това със ставане от масата и качване на колата е непростимо ако ще и 2мил. колиметра да имаш, но защо ли да се учудваме каквито управляващите такъв и народа. И все пак не си прав
    Kappa SW
    Bravo GT
    Mondeo RS

  15. #1020
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Mitkowsky View Post
    Явно не му пука за околните, и тез кадри по телевизията със жестоките катастрофи, пич по голям си от мен и от повечето но това със ставане от масата и качване на колата е непростимо ако ще и 2мил. колиметра да имаш, но защо ли да се учудваме каквито управляващите такъв и народа. И все пак не си прав
    въпрос на манталитет....
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

Page 68 of 112 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •