Results 1 to 3 of 3

Thread: Представияне и въпрос!

  1. #1

    Default Представияне и въпрос!

    Здравейте,

    Като нов потребител реших първо да се представия, казвам се Ашод и Аlfa е нещо ново за мен в момента карам Peugeot 206 1.4 от 2004г.(вече за продан)
    Бях на авто салона в Неделя и се влюбих, на щанда на Милано Моторс, една малка винена Италянка ме омагьоса!

    Тази 147-ца направо ми влезе под кожата от една седмица само чета за нея и разглеждам снимки, но мисля че вие от форума като знаещи ще ми помогнете с избора.

    И преди сум карал италянки, имах Фиат пунто и не сум очарован въпреки че бе нова, знам че Алфа не е Фиат но все пак...заслужава ли си като изключим външниа й вид(там сум без коментар, страхотно изглежда, особено за 28 годишен мъж), като здравина и поведение за Б-я, или мога да съм спокоен че първите 3-4 години ще са ми безгрижни?
    Аз не карам много, живея и работиа в центъра, та около 5-6000км на година.

    Моделът който съм си харесал е 1.6 105к.с. 16V Twinspark, говорим за нова кола.

    Какво мислите заслужава ли си парите, да се миатам ли?Е като продам Пежото,де !
    147 JTD,10.2007

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    294

    Default

    Нали се сещаш, че няма 3-4 годишни от този модел Моята е на 6 месеца и засега няма проблеми. Като поведение на пътя - това е въпрос на усещане. Поискай некъв тест-драйв и сам прецени. Вози като малка кола, в никакъв случай няма возията на 156 напр, но кво ти пука. Нали и без това караш малко - ако те кефи я взимай Не очаквай да я продадеш обаче след време за много пари
    147 1.6 TS

  3. #3
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    колата си е екстра,ама бих те призовал да помислиш относно двигателя,на който си се спрял!мисля че не е подходящ за такава кола,но ти си знаеш,аз само казвам мнението си!1.6 105 коня по книга дава среден разход 8,1,съшия двигател 120 коня дава разход 8,2,a 2.0TS 150-8,9/100!предлага се дизел 1.9 120 коня,който има среден разход 5,8/100 средно и до 100км/ч е с 1 секунда по-бърз от 1,6 120 коня-за 9,6сек.!вярно е че това се отразява на цената,но казвам мнението си зада помогна ако мога да направиш оптималния избор
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •