Results 1 to 8 of 8

Thread: Емблеми (предна/задна) + скудето

  1. #1

    Default Емблеми (предна/задна) + скудето

    Вчера си поръчах най-накрая задна емблема оригинална (не става от нищо друго, защото се върти наопаки), предна емблема и скудето (решетката) пак оригинални от АутоИталия. Казаха ми срок на доставка до 2 седмици... ще споделя после.
    Сменям ги защото от слънцето (както повечето са видели) са станали на нищо и са бледи, а скудетото е олющено от камъчета.... Надявам се да са готини и лачени Ще пиша в последствие.

    214лв е общо всичко с отстъпката и с вкл. ДДС ...

    Смятам да пусна и степ бай степ после със снимки за смяната.
    Стискайте палци
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #2

    Default

    колега стискам палци! аз също трябва да сменям емблеми ама все не мога да стигна до тях, защото много други неща почвам и финансите изчезват. сподели после кас е след смяната.

  3. #3

    Default

    точно на 14-я ден (днес) ми се обадиха момчетата от магазина да ми кажат, че емблемите и решетката са тука!!! Евала, направо Евала.
    Дотук са оценени с 6! Много приятно се изненадах.
    Утре може би ще имам време да мина да си ги прибера и ще пиша дали всичко е ок и как изглежда.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  4. #4

    Default

    днес намерих време и си взех решетката и емблемите. Супер са.
    Ако някой си поръчва да знае, че решетката идва в комплект с Емблема и цента е заедно с емблемата, а не както излиза по каталог. Така че дори ми върнаха пари за дублирането на предните емблеми.Така че минус 46 лева. Решетката е лъскавица направо и емблемата която върви с нея е по красива с по-наситен цвят.
    Просто да знаете като поръчвате.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    36

    Default отг.

    колега пропър и аз реших да сменям емблеми и решетка и понеже си спомням 4е беше писал по въпрос, отворих най - якия форум и хоп - вси4ко си излезе. ще им обърна внимание 4е предната емблема идва в комплект с решетката, а не както по каталог.

    Като си писал тази тема си ли4и 4е си мислил за общото благо .
    АЛФА ГТВ 2.0 95та, не е на газ.

  6. #6

    Default

    Радвам се като може да сме си полезни.
    Да, моята предна решетка си дойде с емблема монтирана към нея и се наложи да си върна поръчаната предна емблема...предполагам винаги е така и не съм бил изключение просто.
    Смених я за 3 минутки. Имам обаче един проблем... Не мога да си сменя задната емблема и ще търся помощ от някой бояджия който има опит при такива процедури. Много е малък отвора за достъп до гърба на емблемата и направо не мога да я отмонтирам много смешно, но е факт... Като успея ще споделя пак!!
    Ако някой се е преборил или има уникално тънки пръсти да сподели
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Варна
    Posts
    35

    Default

    отваряш багажника,махаш кората,която е под емблемата,след това целият номер е в едно щифче като луна на вид,което държи една пружинка,махаш това щифче и старата емблема се изхлузва навън,после новата по обратния път-слагаш я,натискаш пружината и слагаш щифчето обратно да държи пружинката(това е най-трудното,да не го изпуснеш това щифче някъде из ламарините) и затваряш кората и готово-за 5 мин.работа,ама се изпотяваш здраво да не загубиш някой чарк.колегата leshoiad май беше пуснал схема за смяната
    Alfa Romeo GTV 2.0TS 16V

  8. #8

    Default

    мдааа прав си колега, но при мене (спайдер) зоната около емблемата си е затворена в метална обвивка се едно...и да махна кората на задния капак, не ми се отваря достъп а иначе аз го виждам как може да стане....проблема е че пръстите не са ми като на пиянист ще го измисля де може и да го снимам да покажа мъките си
    Благодаря иначе за инфото!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •