Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 110

Thread: Как да научите кода на ICS по серийния номер на у-вото

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Ще ти го иска и ще блокира само ICS-a , т.е. ще можеш да си караш колата ... нооо без никакви екстри - климатроник , музика ... не си е работа
    Може сам да го разкодираш

    натисни кlima+dark заедно, задържаш малко и ти излизат двата кода. Първите 4 цифри е кода за ICS а останалите 4 са за навигацията


    Колега пиши на български!!!!
    Last edited by gigi; 30-11-2010 at 21:22. Reason: Шлъокавица

  2. #62

    Default

    Пич,пиши на Български поне на първото ти мнение!

    И второ поста ти е безмислен!
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  3. #63
    Старши ACEHOB's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Дружба
    Posts
    801

    Default

    Quote Originally Posted by mitko1968 View Post
    moghe sam dago razcodirash

    natisni klima+dark zaedno zadrash malko i ti izlizat dvata koda parvite 4 cifiri e koda na ICS a ostanalite 4 sa koda na navigatora
    Това е само при коли които са "пипани" и нарочно са вкарани тези кодове за да се запомнят. До сега съм го виждал при 2 или 3 само. Иначе уважаемият колега Linkestis е прав - не важи за всички коли.

  4. #64
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Plovdiv
    Age
    45
    Posts
    64

    Default И аз

    Колеги, а някой случайно да знае място в Пловдив, където ги разкодират и на каква цена евентуално. Аз опитах със собствени сили и средства Прочетох дъмпа на bekera, ама нямам код.Само да имах ics със познат код...

  5. #65
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Здравейте колеги, вижте на какво попаднах, не знам дали ще върши работа http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=bg&langpair=en|bg&rurl=translate.go ogle.bg&u=http://www.radio-code.co.uk/alfa-radio-codes.html&usg=ALkJrhghZwYRt0kQHGRVlZlbCOuhonZSOg
    Alfa 166jtd,1999

  6. #66

    Default

    Пробвано е..бошлаф работа е малко
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  7. #67

    Default

    Quote Originally Posted by triada View Post
    Еми ще обясня дано при някои от вас да се получи. Първо пробвахме да влезем в сервизното меню на ICS-a (това става ако ако ICS-a e SIEMENS a ne BECER : DARC+CLIMA се натискат едновременно и излиза въпросното меню, на първата страница би триабвало да ви покаже и двата кода) Но нашият ICS e BECER и това не стана. Затова изкарахме ICS-a и записахме модела и серийния номер за да пробваме с някой калколатор за кодове , но и това не помогна. И ПРОСТО ВКАРАХМЕ ПОСЛЕДНИТЕ ЧЕТЕРИ ЦИФРИ НА СЕРИЙНИЯ НОМЕР И ......... ВСИЧКО ЗАРАБОТИ КАТО НОВО!!! Незнам дали не е просто случайност но не ви пречи да опитате. Дано имате успех като нас.

    кои сериен номер имаш предвид че не мога да те разбера и какво точно си разглобил за да го видиш кода.. пиши на лични ще съм ти благодарен..

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by plamenp4 View Post
    кои сериен номер имаш предвид че не мога да те разбера и какво точно си разглобил за да го видиш кода.. пиши на лични ще съм ти благодарен..
    Вадиш ICS-a и от страни има сериен номер заедно с номера на модела.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #69
    Запален алфист savoibul's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Благоевград
    Age
    36
    Posts
    141

    Default

    Незнам при вас как е, но при мен ICS-а е съставен от нещо като два модола, на горния (касетофона) пише Becer, а на долния Siemens. Инече съм виждал и други ICS-и и те са били така. Което ме навежда на мисалта, че нещо сте се заблудили, че има ICS Becer или Siemens, просто едната табела е отстрани при жабката и се вижда като се дръпне напред, а другата е отзад и от страната на волана и се виждат като се свали целия, защото втората се крие от кбела на аварийните и халогените.





    Може да съм попадъл винаги на такъв тип ICS-и и да греша. Няма да се сърдя да ме поправите.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 24v 220hp 11/2001г.-Настояща!
    Alfa Romeo 156 1.6TS 120hp 1999г. & Opel Tigra 1.4 16v 90hp 1996г. на жената - Бившите!
    FIAT Bravo 1.2 16v 82hp 10/1999г.-Някога отдавна!

  10. #70

    Default

    За нищо не се бъркаме.Системата се води Бекер-Сименс...управлението е на Бекер а останалото на Сименс.

    За това като генерираш код първо се пише Бекера
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  11. #71
    Запален алфист savoibul's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Благоевград
    Age
    36
    Posts
    141

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    За нищо не се бъркаме.Системата се води Бекер-Сименс...управлението е на Бекер а останалото на Сименс.

    За това като генерираш код първо се пише Бекера
    Съгласен Колегата по-нагоре така се беше изразил.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 24v 220hp 11/2001г.-Настояща!
    Alfa Romeo 156 1.6TS 120hp 1999г. & Opel Tigra 1.4 16v 90hp 1996г. на жената - Бившите!
    FIAT Bravo 1.2 16v 82hp 10/1999г.-Някога отдавна!

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by savoibul View Post
    Съгласен Колегата по-нагоре така се беше изразил.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  13. #73

    Default ....

    колеги днеска ми паднаха тоците и разбира се ми иска кода на ИЦС-а . При мене се получи номера с 4 - ките.

  14. #74
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by pa4ogti View Post
    колеги днеска ми паднаха тоците и разбира се ми иска кода на ИЦС-а . При мене се получи номера с 4 - ките.
    Много се радвам , спести ти много главоболия колицата
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  15. #75

    Default

    да определено.и все пак благодарение на форума и на всички вас .

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •