Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 90

Thread: Как ви харесва повече 156-цата със или без махагон

  1. #46
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    [quote=Colombo][quote=
    Моя колежка е с "карбонова" 166-ца, има няколко драскотини и прилича на пластмаса, която е боядисана.[/quote]

    хамчи то няма 166-ца със карбонова имитация,а има алуминиева имитация,ако не е махагонова
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  2. #47
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    [quote=rady156][quote=Colombo]
    Quote Originally Posted by
    Моя колежка е с "карбонова" 166-ца, има няколко драскотини и прилича на пластмаса, която е боядисана.[/quote

    хамчи то няма 166-ца със карбонова имитация,а има алуминиева имитация,ако не е махагонова
    Хм, може да съм се объркал ... ама то онова хич не ми прилича на алуминий, мислех че на него викате "карбон"
    Audi/BMW, скоро и ALFA

  3. #48
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    [quote=Colombo][quote=rady156]
    Quote Originally Posted by Colombo
    Quote Originally Posted by
    Моя колежка е с "карбонова" 166-ца, има няколко драскотини и прилича на пластмаса, която е боядисана.[/quote

    хамчи то няма 166-ца със карбонова имитация,а има алуминиева имитация,ако не е махагонова
    Хм, може да съм се объркал ... ама то онова хич не ми прилича на алуминий, мислех че на него викате "карбон"
    ето карбон
    http://mobile.de/SID9beqPbRAVyBhyVRavcF ... 264535710&
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  4. #49
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Добре де, някой знае ли къде се продава карбоново фолио, щото на мен много ми трябва
    156 V6 turbo

  5. #50
    Запален алфист tipo1960's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    PB
    Posts
    431

    Default

    Quote Originally Posted by nkn66
    Добре де, някой знае ли къде се продава карбоново фолио, щото на мен много ми трябва
    В ДОМКО Пловдив има фолио с имитация на карбон в цвят сив,син и червен. Имам цяла ролка червен ако имаш път към Пловдив и те интересува червения цвят,ще черпя фолио за Алфата,само че червено.
    TIPO 2.0 91g.
    PUNTO 1.2 04 g.
    156 1.8 TS 00g

  6. #51
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    С колегата wazzz сме на мнение, че махагона не е за тази кола . Не се връзва със спортните и черти , а девойките се чудят това колата на дядо ли е На мен ми харесва с карбоновата имитация , кожен волан , а ако салона е кожен да е червен или мръсно бял Но на wazzz решението също е доста добро

    Забелязал съм , че на махагоновия волан трите гумени части се износват бързо
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  7. #52
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    И аз предпочитам да е с карбоновата имитация!Обаще ще ви кажа една далавера:ако махагоново барче се пръсне с лак става много готино...е не по готино от карбоновата имитация но мн готино (според мен)!

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  8. #53

    Exclamation

    На мойта много и отива махагона...Не е спортна, нямам спойлери и такива други глупости и така някак си я прави тежкарска с махагон...
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #54
    започва да се пристрастява Mitko-Dc's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    велико търново
    Age
    35
    Posts
    45

    Default

    Аз съм за махагон...стои много по свежо и различно....

  10. #55
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Моята също е с махагон. Линчно на мен ми харесва (не щото моята е такава,такава се падна), някак си стои... , хем спортна визия и вървеж, хем малко и стилно. Качал съм се в тия пласмасовите (мишешко сиво), ем да си каза чесно все едно съм в някой Деу Матиз....
    Абе всъшност, гевезелъци са това, едва ли някой си е избирал колата по това дали има или няма махагон вътре.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  11. #56
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Против махагона, този волан е просто отвратителен, така се потят рацете с него...а й спортно с махагон...не мисля. Това дори не е махагон а неква бегла имитация, не ми харесва, ужасен е.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #57
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    И какво сега - гроздето кисело ли е или не?!?

    Махагонът придава по-разлечна визия на този автомобил. Не е кой знае какво изпълнение, но хваща око. Едно от нещата, което ме накара да си избера настоящата ми 156, е точно волана.

    В далечното минало, някъде в края на миналия век, имах 33-ка, първа серия, с приличен ел.пакет и махагонов волан. По това време, почти нямаше коли с такива волани и имах сериозно основание да се гъзарея пред аверите и гаджетата с бегачката.
    Пък тя, милата, яко си вървеше - нямаше голф, който да ми се опре... Но, това са едни други приказки...
    ..................................................
    Из битието на един алфист-ветеран

  13. #58
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Аз съм с махагонов волан и лост и черно табло, много са ми удобни и няма грам пързаляне освен ако забравя да кажа на другарчетата по автомивките да не се пробват по махагона с препаратите за табло.
    И си и отиват, стига залитали в сектантство
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  14. #59
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Аз като тръгнах да купувам 156 изрично търсех БЕЗ махагон, да не е някой от неопределените цветове металици и да не е зелен салона. Но уви - 156 2,4jtd са 95% махагонови с отвратителен (поне за мен) контрастиращ, сиво зелен салон, и сини или сиво-зелено-някакви си на цвят. Отидох да гледам сегашната любовница - сива, светло-сив кожен салон, черен кожен волан, черна конзола - влюбих се в интериора от пръв поглед. Викам на продавача - супер е че е без махагон. А той: с махагон е, просто и аз не можех да го търпя и го боядисах черен мат.
    Ако беше останал махагона, според мен на фона на останалото щеше да отива като на свинче звънче.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  15. #60
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    На мен най-много ми харесва фейслифта. Няма мишешко сиво, а черно в комбинация със сребристо и хромирани врътки за климата. Само дисплея можеше да е на по-подходящо място.
    П.С. С оригиналното цд е още по-добре и всичко свети в червено през нощта.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 156fl.jpg  
    Last edited by nikolaaaay; 24-07-2009 at 23:56.

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •