Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Понякога просто не издържам...

  1. #16
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    Quote Originally Posted by alfista146
    Quote Originally Posted by Gogata
    Quote Originally Posted by vovata
    Не се притеснявай,вчера бях в TOYOTA Бургас да ми оправят климата и знаеш ли, беше пълно с нови коли за ремонт,РАВ4, АВЕНСИС,ЯРИС и др.
    Всичко е късмет,да попаднеш на кола !
    Така е колега,но и Тойота не са вече това,с което са славеха преди!
    тия работи "тая кола била мн по-здрава от оная" вече са ми омръзнали

    всичко опира до това на колко подържана кола попаднеш и как ще се грижиш за нея

    давам един кратък пример с "нечупливите" БМВ един познат си купи 5-ца 97' ако несе лъжа викам си браво браво изглежда запазена всичко и е като ново обаче мина 2хил. км. и общо взето до сега може и да е надхвърлил 10хил. лв. само по ремонти

    тъиче колеги пазете си колите и оправяйте проблемите на време

    ПС днес видях едно ГТВ и изтръпнах целия :P
    Тук ставаше въпрос за нови коли! И съм убеден в това,което казвам,защото се базирам на личен опит.

    Относно "нечупливите" коли-няма такъв филм!Всички коли са склонни към това,при някои това е по-малко,а при други повече.Всичко е въпрос на подръжка и експлоатация!
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  2. #17
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    е ми то за сега не са измислили кола дето да става по-здрава нормално е да се счупи нещо. Просто лоша серия. И аз съм имала такива. Накрая обаче се оказа, че "майстора" при когото ходех всеки път развалял по нещо за да се върна. Голям тъпанар, но го усетих когато прекали. Нося му веднъж колата (това 145-цата) бяха се откачили генерациите в една чудесна дупка на Симеоновско. Взимам си аз колата - няма серво. а то работеше идеално преди това. Звъня му и той ми вика - ами ти си за нова помпа на сервото, прецакала се е (това е диагностока по телефона!!!!), ще ти струва 300-400 лева!!!! Обаче на мен ми се видя гнило - от нищото да се прецака тая помпа и отивам на друго място - оказва се разхлабена (явно умишлено) скоба от там изтекло хидравличното масло и разбира се сервото не работи. Затегнахме скобата, наляхме масло и край с проблема. От тогава при тоз човек не съм стъпила, защото кои знае колко пъти го е правил тоя номер, а уж познат. И после алфите се чупели, да ако ги чупи някои умишлено.....
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  3. #18
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Чупливи или нечупливи коли незная дали има, по-скоро има коли които са по-дуракоустойчиви от други
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Варна
    Posts
    63

    Default

    Нали знаетеа какъв ЛАфа:>
    КОЛА, ЖЕНА И ПРАСЕ НА КЪСМЕТ
    Alfa 145 1.6 BOXER

  5. #20

    Default ..

    da chukam na durvo nqmam problemi s moito gtv

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •