Results 1 to 8 of 8

Thread: Нормално ли е 5700 лв за 156 1.8 16В 99г.

  1. #1

    Default Нормално ли е 5700 лв за 156 1.8 16В 99г.

    Здравейте на всички,
    От скоро съм запален по Алфа, и в следствие след доста търсене намерих 156 1.8 16В 99г за 5700лв. Цената е повече от добра. Но както вески нормален човек даже ми се струва малко съмнителна. По снимки има забележки по боята но поправими. Моля насочете ме каде да гледам за големи повреди. Ще ходя да меря компресия на колата и на диагностика но както всички знаем има добавки които прикриват първичните забелешки. Всеки коментар ще ми е ми е от полза. Благодаря предварително на всеки отзовал.

  2. #2

    Default Моля помагайте

    Знам че сигорно ви е писнало от такива като мен които само тровят форумите с "безполезни постове" но ви е сте хората който са имали опит добър или лош. И мисля че е справедливо да споделите този опит с непросветените и заблудените.
    Отново искам да благодаря на всеки отзовал се.

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    294

    Default

    и ква е тая кола ?
    147 1.6 TS

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    мхм
    дай поне снимки нещо али бали

    иначе така на кафе като погледнах ...
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Купуваш я за 5700 после даваш още 3000 и мое да стане - това ако няма нищо серьозно де.Мое и още 5-6 хил да дадеш като я вземеш за да СТАНЕ КАТО ТРЯБВА. Хубавото почти винаги е скъпо
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  6. #6

    Default

    Да не е с десен волан?Щото и за 5000 има такива.
    Иначе - не е нормално.Освен ако удариш неква промоция на века
    настояща - BMW 3er
    ex. Alfa Romeo 156 - 2006-2007
    ex. Alfa Romeo 164 - 2000 - 2005

  7. #7

    Default Ъп

    Снимки са на компа в офиса. Не е с десен волан. Както споменах има уйулено на предната и задната броня. Салона е много запазен, единствените забелешки са по драскотините. И на мен ми се струва че е прекалено ниска цената, и не искам да се сдобия с някои смъртник и да дам 3 - 4к лв за ремонти и прочие. Затова моля посаветваите ме каде да се насоча да гледам за сериозни проблеми. Благодатя на отзовалите се. Защото много ми е харесала тази 156-ца няма по добра кола за мен

  8. #8
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    Взимаш я и даваш още 10 000 по нея !!!!!! Тва па са ебати глупостите..... незнаеш коя дребна заблежка стряска продавача!Каваш се кара ако ти харесва как вози караш на сервиз казват ти какво и пазарлък ако има ако не теглиш чертата на листа смяташ и решаваш.Кат си земеш некоя напудрена за 7-8 бона ква ти е гаранцията че е технически здрава....... същия к*р си е... от каде знаеш че тоя не е купил 30 коли в италия и тая не са му я подарили....... и за 3 ше ти я даде без да му е проблем ако е така.... !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •