Results 1 to 4 of 4

Thread: Проблем с хидравликата

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Tutrakan
    Posts
    20

    Default Проблем с хидравликата

    Днес нещо си прецаках хидравликата. Тръгнах с пълна гас и пълен ляв и след това се получи някакъв проблем , който не можах да разбера. Хидравликата ми спря да рабоботи на ниски обороти а след 2000 оборота работи нормално . Аз си мисля да не се е разхлабил ремъка и за това да приплъзва ролката на помпата , че май и работната температура на водата ми се повиши стана около 92 градуса . Някой ако знае нещо моля да пише .
    Alfa Romeo 156 1.8ts 99'

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    64

    Default

    Един съвет.Никога не навъртаите напълно волана,оставяйте си към 4-5см до пълен за да не си потрошите волана.А иначе сори ама незнам какво да ти кажа за проблема.Ремъка можеш да го разгледаш ако си свалиш гумата и предпазните кори...тва е начина за да го огледаш,и ако се е разместил към ролката можеш да го наместиш.
    Oще една дупка и се гръмвам с нож.
    156 2.4 JTD

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Pernik
    Posts
    46

    Default

    Тва баце ми прилича на счупена пружинка на преливния клапан. Преди имах същия проблем само, че колата тогава ми беше ХОНДА сивик, и клапана се намираше на самата помпа беше мноо ласно за поправка, а на алфата незнам каде се намира нека някои дето го е праил да каже.
    156 - 1.8ts

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Tutrakan
    Posts
    20

    Default

    Neznam mai be6e ot kompiutara ne6to tai kato tazi sutrin kogato q zapalih i nqma6e ni6to i 6te q zanesa da q proverqt za gre6ki
    Alfa Romeo 156 1.8ts 99'

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •