Results 1 to 15 of 15

Thread: Не ще да пали!!!

  1. #1

    Default Не ще да пали!!!

    Колеги,

    звчра не ще да запали! свети на таблото един жълт ключ с надпис code отдолу и не ебава да запали! стартера върти всичко е чук, ама не ще и не ще! явно имобилайзера се е прецакал! давайте акъл че изгорех без кола!

  2. #2
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Разкачи акумулатора за 10-на мин.да се рестартира компа,завърти ключа без токове,ако не стане...пробвай с тъмночервения ключ първо.
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  3. #3

    Default

    ще пробвам! дано да стане! иначе не знам...

    ПС - колега много е красиво зверчето ти колега! много безаварийни километри ти желая! сега една 18-ка да му избацаш и ще заспи

  4. #4
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default Re

    Мерси,приятел.. Аз пък ти пожелавам,дано не се налага да пипаш нищо повече по твоята,че гледам бая пара си налял за ремонти
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  5. #5

    Default ;;

    колега много ти е добра алфата с здраве да си я караш и безавариино

    !!! Кирилицата е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА !!!

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    колега,
    пробвай като вкарваш ключа лекичко да го помръдваш. ако при това положние стане най - вероятно имаш някъде лоша връзка...
    поне така беше при един приятел с 156-ца.
    успех,
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  7. #7

    Default

    махнах клемата на плюса за 10 минути и сега всичко е ок. да се надявам че няма да има повече драми!

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    махнах клемата на плюса за 10 минути и сега всичко е ок. да се надявам че няма да има повече драми!
    колега ти имаш ли брат? че онзи ден на Нишава се видяхме с едно момче беше със същата кола, но каза че брат му влиза по форума?

    Браво за запалването, че се оправи..
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    колега proper,
    да, имам брат и GTV-то е негово - бордо, а аз съм със 155-ца със същия мотор.
    поздрави,
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  10. #10

    Default

    той ми каза че сте се видяли. трябва да заформом една среща на ГТВ и Спайдъри да се запознаем на живо! мойта в четвъртък влиза при Бобо защото ми писна от некви пишман майстори да ми развалят колицата! Дано той я оправи веднъж завинаги защото ми писна!

  11. #11

    Default

    ела в неделя на срещата да се видим. Ще си споделяме за ремонти. Аз оправих съединителя и носачи и сега умирам от кеф просто
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  12. #12

    Default

    там съм!

  13. #13
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    кофти,
    аз няма да съм в София.
    а какво ти е на колата?
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by lan
    кофти,
    аз няма да съм в София.
    а какво ти е на колата?
    сега нищо, имах съединител да сменям и носачи и биалетки и накрайници
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  15. #15

    Default

    виж сега моата алфа е от два дни и няма аларма пък би трябвало да има имобилайзер защото има лампа на таблото така лие защото имам фиат мареа и тя има имобилайзер и аларма заводски но аз изгубих код ключа на който има и копче за алармата и сега съм е изключил паля с обикновения фиата а имобилайзера е същия.така давай ти съвети за алфата като гледам доста неща си направил които ми предстоят иначе колата е много запазена 99г но задно ляво колело е зазбит носача втулките амортисьора е напълно изпуснал биалетка -за смяна и колелото е леко разкрачено хлопа и се усещат вибрации-въпроса-опасно ли да е карам известно време така че сега е купих докато събера пари за окачването пък ролки ремаци масла фиртри и т.н а и друго колата ми е с 15 цола железни джанти и оргинални капаци защо така не са заводски 16 цола и отзад няма надписи колата е червена но не е бордо че трябва да купя и джанти твоите колко ги плаща пиши всичко което се сетиш хубав автомобил
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •