Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: Въпрос относно реглаж

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default Въпрос относно реглаж

    Търсих, търсих из форума но нещо не можах да разбера точно кои са добри за реглаж, къде ходите за алфите ? До колкото разбрах не всички могат да ги правят перфектно, имало и грешки из софтуерите и т.н.

    От Мотоексперт/Fulda чувам, че не са много доволни хората - май и аз със тях, тъй като от последния реглаж при тях имам чувството, при завой, че колата ще изхвръкне нанякъде, само не се движи както трябва. А не беше така ... окачването го проверявах при Румен, каза, че всичко е перфектно. Според него е реглаж. Ако и реглажа не го оправи - ще са гумите

    Някакви идеи? Посока западен парк са с предимство
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  2. #2
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Ами аз лично винаги съм ходил с/у Лесотехническия дето въртят рейсовете за Витоша. Пък в последствие се оказа, че и други хора са доволни и ходя там.
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  3. #3

    Default

    VIP сервиз в младост до Макдоналдса. Ванко се казва момчето. много съм доволен

  4. #4
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    един глас за дървеница, където въртят рейсовете. Румен (от клубния) там кара колите за реглаж.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    Хубу де ... Румен що не ми го каза тоз в Дървеница дето въртяли автобусите а го питах.

    Иначе, някой може ли да ме упъти горе-долу със karta от bgmaps примерно ... ако не ви е проблем де. Че не ги знам автобусите де обръщат, а да хвана автобус да го чакам да обърне е малко безсмислено А и макдоналдса в Младост например не го знам де е ... А и лесотехническия ... абе много съм зле въпреки че вече 5-6 години съм в София.
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  6. #6
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    те тва трябва да е, където е означено като паркинг
    http://bgmaps.com/services/links/links. ... 0f4fcefffb

    телефона им е 8753793
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    мерси!
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  8. #8
    Младши алфист
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Posts
    13

    Default

    Аз днес бях до VIP сервиза в младост и тотално ме разочароваха. Смених си задни балансиращи щанги и отидох на реглаж на заден мост. А тоя некадърник там ми каза че на 156ци не се прави. Някой може ли да ми предложи каде мога да намерия кадърни хора да ми направят реглажа.
    Алфа 156 1,9 жтд

  9. #9
    запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    софия
    Age
    43
    Posts
    85

    Default сервиз

    Аз ходих в сервиз Експрес -2 при борсата за плодове в Дружба 2! Много съм доволна, много са коректни, бързо работят и ДОБРЕ! Запикваш час по тел. и като отидеш за 20 мин. си готов. Успех!

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    142

    Default

    Още един глас в полза на сервиза за който е казала колежката от горния паст - ходили сме с приятели с различни коли там и винаги съм оставал доволен - ако има нещо за смяна по окачването, което придава луфт и не може да се направи реглаж веднага казват да си го оправиш и да минеш пак, а отделно имат и хале за такава дейност. При случай когато монтъора не е сигурен в реглажа се качва и пробва колата на практика и ако трябва пак повтаря процедурата. Намира се до зеленчуковата борса в Дружба 1 сервиза.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97
    За мерси, не ме търси!

  11. #11
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Най-доброто място за реглаж на преден и заден мост на Алфа е Вантотрейд, вервайте ми. Казвам ви го от собствен опит, никой не знае по-добре мурафетите на Алфа от Тони, Господ здраве да му дава.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  12. #12
    мрази гоуф piqnica's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    120

    Default

    А някъде близко до Надежда няма ли добър сервиз за реглаж, колеги, че и на мен ми предстои.. ?
    Алфа Ромео 156 1.8 TS `99

  13. #13
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Някой може ли да ми даде телефони на сервизите в Дървеница, Младост и Дружба? Този от поста на Пинки не съществува. Също така да каже дали тези сервизи работят след 18 ч. ?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  14. #14
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by alra View Post
    Аз ходих в сервиз Експрес -2 при борсата за плодове в Дружба 2! Много съм доволна, много са коректни, бързо работят и ДОБРЕ! Запикваш час по тел. и като отидеш за 20 мин. си готов. Успех!
    Точно! Днес пак минах през тях, след поредния ремонт по окачването! Доволен съм от настройката, а и това кеото поисках, го направиха! голям+


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  15. #15

    Default

    Препоръчвам сервиза на бившия вагон-ресторант. Действат бързо и определено знаят какво правят.
    Alfa Romeo 156, 1.6 TS '99


Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •