Results 1 to 4 of 4

Thread: Задна емблема

  1. #1
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default Задна емблема

    Със специален ключ ли се развиват двта болта които я държат към багажника.Искам да я сваля,някой знае ли?
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  2. #2
    започва да се пристрастява Крум's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    73

    Default

    За да свалиш емблемата трябва да махнеш кората която е от вътрешната страна на капака на багажника. След това махаш федерката която държи емблемата да не изкача навън като внимаваш да не я изтървеш заедно с пружината след нея. Като махнеш тези работи от вътрешната страна можеш да издърпаш емблемата навън като пак внимаваш да не изхвърчи пружината която държи емблемата отворена или затворена. А двата болта за които говориш държат ключалката за капака на багажника. Извинявам се ако нищо не се разбира от обяснението ми
    Алфа Ромео 156 1.6 16V T.S. & JR Air Filter & Powerflex

  3. #3
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    За да развиеш тези болтове, трябва сам да си направиш в тях или отвори или някой прорез. После с удобен за теб инструмент си ги хващаш и ги развиваш.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  4. #4
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Аха мерси,те ако се развият тия болтове няма нужда от гимнастиката с пружината,лошото е,че имат декоративни капачки и ако разваля дупките става кофти,щя я мъча пак,че не ми се ще да я облепям за да я боядисам
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •