Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с Автопилота

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    71

    Default Проблем с Автопилота

    Здравейте, имам проблем с автопилота. Както си работеше и изведнъж спря. Не виждам видима причина, но кой знае.
    Ако някой има някакви предложения, моля да не се стеснява
    Alfa Romeo - 166, 2.4 JTD
    Малагути Мадисон 400 cc.

  2. #2
    Запален алфист nvladev's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    201

    Default

    я кажете нещо повече за автопилота. Кои модели го имат и как се използва!!
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD /99/

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Плевен/Виена
    Posts
    57

    Default

    Не знам кои модели го имат ама освен пияна жена и мерцедес следващото нещо което наи много мразя е да чуя някои да казава автопилот.това нещо е измислено за дулги пътувания.Името му в Германия е ТЕМПОМАТ а в USA се нарича CRUISE CONTROL.Примерно излизаш на магистрала минаваш ма 5-та скорост примерно си 120 и го включваш.То само подава газ ти само си въртиш геврека.Не натиксаш педали нищо не правиш.Ако ти се наложи да спираш само леко да чукнеш спирачката и тои веднага се изключва.До колкото знам мисля че на всички коли е направено да се ползва само на последна предавка независимо дали при една кола ще е 4-та 5-та или 6-та.При мен (на БМВ-то) е поставен малко по напред от ръчката за управление на чистачките и представлява една по малко ръчка.Така за в България поне според мен е напълно безполезен защото все ще се намери някои или да те засече или при ограничение 90 ти си караш примернмо със 100-110 настигаш някои пенсионер и ладата повече от 60 не може и ще трябва да чукнеш спирачка и така нататък.Но аз понеже вече ми се налага много да пътувам още от Сърбия на магистралата примерно си го пускам и си карам така и за много дълъг път си е предимство.А иначе самолетите имат автопилот.
    BMW E36 328CI 04.1998 - 230 кончета, 6-степенна скоростна кутия от Е46 330 и шпер-диференциал
    ALFA ROMEO 155 2.5TD 12.1995 - много скъпа вече тая нафта
    BMW E36 320CI 02.1995 - абе става

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •