Results 1 to 6 of 6

Thread: Мнения за Crosswagon

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    29

    Default Мнения за Crosswagon

    Здравейте на всички,

    Не знам дали на мен така ми се стува, но във форума има много малко информация за 156 Crosswagon. Преди малко имах възможност да я разгледам в Интернет и ми направи добро впечатление като външност (що ли го казвам, нали имам 156-тица).

    Някой има ли наблюдения, карал ли е такава? Аз специално не съм виждал такава в България.
    Alfa Romeo 156 TS 2.0

  2. #2
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    качвал съм се в кросвагон!вътре е същата като 156 след първия файслифт,седалките са същите,разликата е че е доста по високо и това много ми хареса!задните седалки са релефните,които по-рядко се срещат в 156!мненията са, че се справа отлично извън пътя!в българия съм виждал 2!предлага се с 1.9 jtd 150 коня!иначе отвън си е същата общо взето,просто малко по-различни прагове и лайсни и по-големи гуми
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  3. #3
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by rady156
    качвал съм се в кросвагон!вътре е същата като 156 след първия файслифт,седалките са същите,разликата е че е доста по високо и това много ми хареса!задните седалки са релефните,които по-рядко се срещат в 156!мненията са, че се справа отлично извън пътя!в българия съм виждал 2!предлага се с 1.9 jtd 150 коня!иначе отвън си е същата общо взето,просто малко по-различни прагове и лайсни и по-големи гуми
    Забрави да добавиш и задвижването на 4-те колела
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Posts
    29

    Default Е то тва е ясно

    Quote Originally Posted by BatVas
    Quote Originally Posted by rady156
    качвал съм се в кросвагон!вътре е същата като 156 след първия файслифт,седалките са същите,разликата е че е доста по високо и това много ми хареса!задните седалки са релефните,които по-рядко се срещат в 156!мненията са, че се справа отлично извън пътя!в българия съм виждал 2!предлага се с 1.9 jtd 150 коня!иначе отвън си е същата общо взето,просто малко по-различни прагове и лайсни и по-големи гуми
    Забрави да добавиш и задвижването на 4-те колела
    Е то за задвижването е ясно... Говори се за много по-добра стабилност на пътя, колата се цели да бъде в класа на Audi Allroad примерно. Въпросът ми е, дали е спряна от производство, дали ще има 159 Crossroad, ей такива нещица...
    Alfa Romeo 156 TS 2.0

  5. #5
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    не предположих, че някой се съмнява, че е Q4,но грешката е моя! ами точно така,има качеставата на allroad,но не е в класа му,защото там са по-големи размери,двигатели и разбира се цени!но когато излезе тогава общо взето единсвената подобна кола беше именно allroad и волво xc70,и при теста с ауди показа доста добри качества,като олроуда е доста по-добър от доста джипове!но сега вече има преки кокуренти алфата-шкода скаут,сеат и други подобни!също така има алфа 156 Q4 sportwagon, но не crosswagon!

    във българския ауто мотор унд спорт имаше тест на цросвагон и шкода но не намерих линка нещо,разкарали са го
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

  6. #6
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    иначе не е спряна от пройзводтво,поне още я има в ценовите листи и четох че ще има и 159 кросвагон
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •