Page 90 of 205 FirstFirst ... 40808889909192100140190 ... LastLast
Results 1,336 to 1,350 of 3065

Thread: FUN!!!- Моля Без Коментари!

  1. #1336
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    На майката на Червената шапчица й писнало Вълка да я оправя и й купила стоманени гащи. Тръгнала Червената Шапчица към гората и изчезнала. Чакала майката, чакала, притеснила се и тръгнала да я търси. Среща по едно време горския и го пита:
    - Абе, да си виждал едно момиче с червена шапка и стоманени гащи?
    - Тц, само един вълк с оксижен.


    Сексапилна мадама отива на преглед при лекаря. Той й казва:
    - Съблечете се.
    - Ама мен ме е срам?
    - Добре тогава, ще изгася лампата да не се притеснявате.
    Тъмнина, шум от сваляне на дрехи. Мадамата пита:
    - Къде да си оставя дрехите?
    - Ей тук, на стола, върху моите.


    Мутра се разхождал из полето със сина си. Детето по едно време попитало:
    - Тате, какво е онова, което лети там горе?
    - Птица.
    - Как се пише това?
    - П-т-и-ц-а - с гордост отвърнал бащата.
    - А онова там какво е?
    - Делтаплан.
    - Как се пише?
    - Ами... Д-е... Знаеш ли, това също е птица!


    Мутра в църквата пита свещеника:
    - Кажете, ако даря на църквата 5000 долара, ще има ли спасение за душата ми?
    - Не гарантирам, но нека да опитаме!


    Между мутри:
    - Абе, колега, за кво ти е тоя стар "Варбург"?
    - С него плаша синчето...
    - Как така?
    - Заплашвам го, че ще му го подаря за рождения ден вместо "Мерцедес", ако не ме слуша.


    Катаджия спира кола. Зад волана е мутра. Кадажията дълго и внимателно разглежда книжката му. Мутрата:
    - Какво? Мислиш, че съм я купил ли? Не си познал! Приятелите за рождения ден ми я подариха!


    Мутра седи в ресторант. Идва управителя:
    - Вие застреляхте нашия келнер!
    - Не се притеснявай, пиши го в сметката.


    Седят си две мутри в кафенето и спорят:
    - Мойта жена е по-тъпа от твойта!
    - Защо мислиш така?
    - Щото си купи нова кола, а въобще нема книжка!
    - Твойта е тъпа, ама мойта е 100 пъти по-тъпа.
    - Що бе?
    - Щото тръгна на море с 30 презерватива.
    - Е що да е тъпа, бе?
    - За какво са й, като нема пишка, бе?



    Жената на една мутра се оплаква на приятелка:
    - Моя е много гаден!!! Вчера му поисках 200 лева за разкрасяване, а той ме погледна и ми даде 500!!!


    Eдна мутра отива на работа с две черни ленти на ръката си. Шефа му го среща и го пита:
    - Защо си с две черни ленти, бе?
    - Шефе, какво да ти кажа, голяма трагедия - отговаря той.
    - Вчера майка ми умря...
    - Добре, но защо си с две ленти?
    - Нали ти казвам, шефе, голяма трагедия майка ми умря, обаждам се на брат ми, то и неговата майка умряла...

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  2. #1337
    Squadra Corse StarChild's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    437

    Default

    Шофьорски курс. Инструктор и млада дама седят в колата. Инструкторът:
    - Погледнете, моля, в огледалото за обратно виждане!
    - Защо, пъпка ли имам

    Ex ALFA 145 JUNIOR 1.4.16V T.SPARK SeXy Line
    FIAT STILO ABARTH 2.4L 20V 171HP+

  3. #1338
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Жена влиза в секс-магазин да си търси вибратор.Продавачът й препоръчва най-новия модел,който е автоматичен.Достатъчно е само да кажеш "вибратор" и той почва да действа,а за да го изключиш е нужно да кажеш "вибратор off".Купила си го жената и веднага ,като се прибрала,решила да го изпробва.Задоволила се ,но забравила как се изключва.В този момент влязла дъщеря й.
    -Дъще,кажи "вибратор"!
    -Вибратор.-и вибраторът почнал да я обработва.Тя тръгнала да бяга и срещнала баща си.
    -Тате,кажи "вибратор"!
    -Вибратор.-и вибраторът почнал да го опъва в гъза.Той хукнал да бяга и видял един моряк.
    -Моряко,кажи "вибратор"!
    -Вибратор.-и докато се чудел накъде да отиде,вибраторът почнал да го пори отзад.Преплувал моряка езерото и като стигнал на другия бряг видял едно джудже с една голяма торба.
    -Джудже,какво продаваш?
    Джуджето отворило торбата, а моряка казал:
    -А, вибратори!!!
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  4. #1339
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Починала жената на евреин и той се чуди как най-евтино да съобщи на всички. Решава да пусне обява във вестника. Отива до редакцията и пита:
    - Колко е най-евтината обява?
    - 2 долара!
    - Добре, пишете: "Жената почина. Моше"
    - Ама господине, за 2 долара можете да напишете 5 думи!
    - Добре, допишете след това: "Продавам Лада"

    Учителката пита децата:
    - Деца, кой ще каже една гатанка?
    Иванчо вдига ръка, но учителката не го вдига. В това време в стаята влиза директора.
    - Госпожо, вдигнете това дете.
    Учителката вдига Иванчо и става неспокойна.
    - Черно, кръгло, с дупка в средата - що е то? - пита Иванчо.
    - Деца, веднага излезте от стаята - казва даскалката.
    - А сега, Иванчо, кажи какво е.
    - Грамофонна плоча, госпожо.
    Директора излиза и казва:
    - Деца, влезте, не е путка.


    Две блондинки си говорят:
    - Скъпа днес ходих да си правя тест за бременност.
    Другата я пита:
    - Я ми кажи трудни ли са въпросите, че и аз искам да отида да си направя?


    Скъпи, аз имам нужда и от внимание, не
    само от секс - казва жена на съпруга си.
    -Внимание! Ще правим секс!




    Как биха разказали приказката за Червената шапчица

    Анонимен тинейджър:

    Абе, копеле, к'во да ти кажа, значи дъртата на Червената шапчица я ръга да ходи при баба си, дето живеела насред гората, та да й носи ня'кви кроасани и тем подобни глупости. Значи, копеле, отива мацката, Червената шапчица де, към гората и там я скива вълкът, звяр значи, изверг! Изрода я пита:
    -Абе, ти къде си тръгнала ма?

    А оная му вика:
    -Отивам да вида некролога, щото чакам да хвърли топа всеки момент, та да й взема гарсониерата. Носа й тук няк'во ядене.
    А вълкът:
    -Добре си тръгнала към дъртата, прати й много поздрави от мен.
    -Шъ й пратя, ако не взема да забравя.
    И си продължила мадамата към съборетината на дъртата. Ама вълка в това време си вика: "Абе, що не взема да мина напряко и изям дъртофелника, а после шъ вида к'во да права с оная пичка".
    И засилил се мутанта, стигнал пръв, потропал на вратата и некролога отвътре му вика:
    -Къв си ти, бе?
    А вълкът си направил педерастки гласа и й вика:
    -Аз съм, ма! Червената шапчица. Отваряй щото брадясах, докато те чакам!
    Тогава пенсията му отворила и оня я лапнал от раз, баш като Зуза от петдесет и първи блок, само дето оная не лапа дъртаци. Значи, копеле, лапнал я вълка, взел че й облякъл нощницата и й легнал в леглото. Абе, извратен, ама после ще ти разказвам. Лежи изрода и чака да дойде Червената шапчица. По едно време се хлопа на вратата.
    -Влизай-вика оня.
    И к'во гледа-оная пичка, Червената шапчица влиза и сяда до леглото. И почва да го разпитва. Що му били такива големи очите, що са му такива големи ушите. Да ти кажа, бабека бил толкова грозен, та Червената шапчица въобще не познала вълка. И по едно време пичката пита изрода:
    -Абе, бабек, що са ти такива големи зъбите?
    А вълка не се сдържал и й вика:
    -За да тъ изям, твойта мама!
    И я изял. Ама лафа не свършва до тук, щото по едно време дошъл един ловец в къщата на бабата. Тоя явно й е бил няк'во гадже и дошъл да я наръби, ама като видял вълка с пълен корем извадил мозберга, от ония дванайсет и седем милиметровите, и му теглил куршума. Извадил после чикията и му резнал корема, а оттам взели че излезли дъртофелника и оная пичка, Червената шапчица. Та затова ти разправям за Зуза и лапането на вълка.

    Майор Петковски от мотострелковия полк в Елхово:

    Майката на Червената шапчица й възложила задача да проникне в тила на вълка нанасяки му изпреварващо доставяне на продоволствие и запасни части и прибори на бабата на редник Червена шапчица. Червената шапчица се отправя към изпълнение на задачата, когато бива засечена от визуално наблюдателен и оповестителен пост на вълка. След кратка размяна на шифровани съобщения вълкът успява да узнае възложената задача на Червената шапчица. Той предприема ответни действия изразени в ускорено придвижване към кота 322-домът на бабата. В резултат бабата е поставена в обкръжение и принудена да се предаде. Вълкът изконсумирва бабата и използва униформата й като камуфлаж, за да привлече в близост до разположените около кота 322 огневи точки с цел да порази и/или унищожи Червената шапчица. В това време ударното съединение на Червената шапчица, неподозиращо замаскиралия се противник, се доближава на пределно близка дистанция до него. Червената шапчица се опитва да се свърже с него и започва размяната на позивни, през което време тя е нападната изненадващо и унищожена. Загубите вече възлизат на баба-един брой и Червена шапчица-един брой и двете използвани като тилово осигуряване на продоволствени ресурси (изконсумирани).
    Но по липсата на съобщения намиращата се наблизо войскова еденица Ловец предприема операция, наречена с кодовото име "Разпори и извади", чиито цели са:
    Първо:Унищожаване на вражеското съединение "Вълк";
    Второ:Спасяване на подразделенията "Баба" и "Червена шапчица";
    Ловец е подкрепена с допълнително доставени двеста и десет милиметрови гаубици, както и от специализирана рота за рязане и пробождане. Операцията е успешна, главно поради занижената бдителност и бойна подготовка на вълка. И двете цели са изпълнени с минимални загуби.
    За проявена небрежност по време на изпълнение на бойна задача бабата и Червената шапчица са наказани съответно с по пет и десет денонощия арест.

    Програмист

    Още докато е под DOS юсера "Mother" подава сигнали към шината на Червената шапчица да копира малко банички в директорията на старата версия Баба 1.2. Червената шапчица започва незабавно да отделя процесорно време за обработка на сигнала и копирането. Но в това време се оказва, че в оперативната памет се е намъкнал вируса "Вълк" версия 2.11, и започва да чете хекс-кода на Червена шапчица. Така Червената шапчица преминава в режим на времеделение и процесора й започва да работи по-бавно. Вълкът, който е ъпгрейдвана версия, (добавена му е командата Search) се оказва с по-голяма производителност и пръв файндва архивните копия на Баба 1.2 и дава ирейз на цялата версия на Баба 1.2. Вълкът настанява свои файлове в директорията, която остава със същото име и така си осигурява свободен достъп до архивите на Червена шапчица. При достигането на обработените данни на Червена шапчица, той ги делейтва, като игнорира опитите й да ги разпознае от архива.
    Обаче в това време антивирусния пакет, последна версия "Ловец" 6.29, снабден с ъпгрейдавана версия за унищожаване на вируси "Автомат Калашников 4.7", открива вируса Вълк и го изтрива, като го маркира като бед сектор. По-нататъка Ловец 6.29 ъндилейтва успешно изтритите фаилове на Баба 1.2 и Червена шапчица, които остават годни за по-нататъшна експлоатация.

    Филмов критик

    Действието на филма "Червената шапчица" е ситуирано е един екзотичен за повечето зрители район-гората, в която живее бабата на Червената шапчица. Главния персонаж-Червената шапчица, чиято роля е изпълнявана от известната холивудска актриса Шарън Стоун, въпреки нетрадиционното си облекло и поведение, тя е носител на редица черти от общочовешки характер. Въпреки демонстрирания в началото на филма наивитет по фундаментални битийни въпроси, в развитието на действието забелязваме едно значително творческо съзряване особено при втората си среща с Вълка (Том Круз). Житейските въпроси, които тя задава към замаскиралия се вълк, са всъщност една горчива пародия на нашето ежедневие. Въпреки че на пръв поглед филмът изглежда не третира дълбоки философски въпроси, на него се кръстосват редица злободневни теми-като за размера на ушите, което всъщност е метафора на дълбокия онтологичен въпрос за същността на човешката природа. Един от основните негативни персонажи-Вълкът, е цел на режисьора, с която той, чрез сюрреалистичния инструментариум, цели да ни поднесе по изтънчен начин един от основните въпроси на човешкото съществуване-за дълбоката човешка природа, за борбата на двете начала-доброто и злото, тъмната и светла половина на човешката душа.
    Мисля, че тук е мястото да кажа, че "Червената шапчица" не е просто един екшън, чийто герои за само добри или зли. Това е филм, който не просто изобразява американската действителност, а който утвърждава ценности, присъщи на всички хора по земята. Основните акценти във филма са възвишените идеали, идеалите не само на Червената шапчица, но и на Вълка, който въпреки излятия негативизъм, крие в себе си редица положителни черти, които се забелязват във финалните кадри на филма-изповедта и разкаянието на Вълка. Този малък щрих допълва цялостния портрет на този персонаж, описван в досегашните ни представи като изцяло отрицателен герой.
    И все пак, въпреки хепиенда на тази суперпродукция на режисьора Стивън
    Спилбърг, буди у нас една носталгия и меланхолия, стремеж да си зададем редица въпроси за смисъла на човешкото съществуване, достатъчността на човешкото битие и стремежа на отделната личност за изграждане на един по-добър вътрешен мир, един по-съвършен и хармоничен свят, в който царуват не насилието и подтисничеството, взаимната търпимост и толерантност между бабите, внучките и вълците.

    Рокясал младеж

    Значи родителката на Блъди хет (Червената шапчица), стара хипарка, я накарала да отиде до баба си и да вземе два албума на Юрая Хийп и един на Лед Цепелин. Обула си шапчицата метълските кубинки, сложила якето с гърба на Содом, пуснала си уокмена с Крейтър, яхнала харлея и фестър ден дъ спийд ъф лайт и отпрашила към дарк замъка на бабата. Като си карала мотърхеда, по едно време я изпреварил Улфа (Вълка), а тя му се ядосала и му се развикала:
    -Пантера са бездарници, една скапана група, мадъфакъъ! Шъ тъ Kill by death!
    Тогава Улфа се ядосал и й отвърнал:
    -Брус Дикинсън го духа на негри!
    Ама това не му стигало, ами решил да си го върне здраво на Червената шапчица и на оная депешарка, баба й, с един Iron fist. Затова дал на четвърта и минал по земния път и пръв стигнал до фермата на бабата. Бабата по това време си била пуснала Напалм дет и въобще не чула как идва Улфа. В това време той влязъл и се направил на Мастър ъф пъпетс, абе изял я. След това й свалил коженото яке с гърба на Слейър, обърнал се с гръб към вратата и зел да куфее, за да не го познае Червената шапчица.
    В това време дошла Блъди хет и зела да го пита:
    -Абе, бабо, коя е тая група, мяза ми на Тестамент?
    -Не ма, това са УОСП, ма, ба, ква си задръстена-отвърнал Улфа.
    -Абе, бабо, нещо много ти е порасла кичарата ма?
    -Щото съм метълка, ма!-пак отвърнал Вълка.
    -Ми що са ти такива големи кубинките ма?
    -Ми щото да ритам разни дискари като теб ма! Hell awaits!-отговорил вълка и я заритал здраво и после я изял.
    Като я изял рекъл:
    -Значи Пантера били скапана група, твойта мама депешарска! Ей да имаше някоя бира тука и една касета на Меноуър да покуфея още малко. Я па тая дъртата има само "Арда". Пфу!
    Вълка бръкнал в хладилника и тал намерил двайсетте бири, дето бабата ги била приготвила за концерта на Гънс довечера по първа. Добарал ги той, пуснал си Танкард и ги изпомпал. Като ги изпомпал взел че заспал. По това време в къщата на бабата дошъл WitchHunter (ловеца), и си носел китарата да опънат некоя жица с бабека, щото мислели да правят демозаписи. Като видял Улфа се сетил к'ва е работата с бирите и яката се ядосал и фанал ножицата и му офъкал кичарата.
    На сутринта Улфа се събудил и като се видял без кичара умрял от мъка.


    По телевизията дават италиански филм. С едър план разгневена жена крещи на мъжа си:
    - Идиото! Кастрато! Импотенто! Бруто!
    Озвучителят превежда:
    - Трябва да си призная, скъпи, много съм разочарована от теб!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  5. #1340
    The curseD SwappeR's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    412
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.6 TS '98
    Ex: Алфа Ромео 156, 1.9 JTD 16V (140 ps) '03
    Ex: Алфа Ромео 159, 2.4 JTDm (200+ ps) '07
    Alfa Romeo 146 ti

  6. #1341
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    "Майкрософт, .... неговата мама!" (опита ми от работа в САЩ)

    Работя като програмист в неголяма американска фирма, 30-тина човека, правеща разни пошибалки за прес-автомати. Сглупих като се намесих сутринта в разговори за училището, и взех, та издрънках старата минавка за това "Колко е 2+2х2" Обикновено когато смятат на глас, първо събират, после умножават и получават 8, въпреки, че по правилата на математиката умножението трябва да се извърши първо, поради което верният отговор е 6. Но веднага ме сиктирдосаха и ме нарекоха идиот, защото се получава 8... Аз даже им го написах на хартия, за да стане по-ясно. И тогава се почна...Оказва се, че по правилата всичко се прави отляво на дясно и по никакъв друг начин, затова е 8... а аз съм глупак. Да взема да си прочета както трябва учебниците от училище, а най-лесно, като по- тъп, да взема да си го сметна на калкулатор!!! Особено ме уплаши, че главният счетоводител лично донесе калкулатор и направи демонстрация бурно аплодиран от цялата фирма. (Да, обикновеният калкулатор смята едно след друго, точно както го произнасяме на глас, без да спазва ред на действията) Нямах под ръка научен калкулатор, който спазва реда на действията. Добре, отворих им Microsoft Excel, въведох действията - 6(!) и втрещих цялата фирма. Работата беше прекратена за цели два часа, ходеха с калкулатора от компютър на компютър, и гледаха, тук се полчава 6 а там 8. Уморих се да обяснявам и си отидох на работното място. Оказа се, че основната изненада предстои. На обяд дойде при мен заместник главният счетоводител и клатейки глава, заяви: "Сега разбирам, защо всички ругаят Microsoft - на тях дори Ексела им е бъгав, смята неправилно!"
    by Pevzner, GuyX


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #1342
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    бракониер убил глиган, метнал го на гръб и тръгнал да си ходи. не щеш ли, задава се горският.
    - какъв е тоя глиган? - попитал горският.
    ловецът погледнал към глигана и казал:
    - ах, скъпа, казах ти, че след тази пластична операция никой няма да те познае...

    в магазина купувач се обръща към привлекателната продавачка:
    - госпожице, бихте ли ми помогнали? бих искал да купя подарък за рождения ден на брат си. какво ще ми предложите за мъж, който има всичко?
    - какво ще кажете за моя телефонен номер? - отговаря продавачката.

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  8. #1343
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Линка не е подходяш за лица под 16 години поради нецензурен език.

    http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1337262803
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  9. #1344
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Майор Михов - виден държавен герой, посещава един ден класа на Ванчо. Учителката, страшно поласкана, дава следната задача на дечицата:
    - Деца, нека всеки да напише кратко съчинение, където да фигурира името на Майор Михов и всички думи в изречението да започват с "м"!
    Започнали да творят децата и след малко започнали да вдигат ръчички за участие.
    - Кажи, моето момиче! - казала учителката на най-напористата девойка.
    Момиченцето се изправило и започнало:
    - Москва! Манифестации! Майор Михов минава с много медали!
    Майор Михов бил страшно поласкан, а учителката похвалила детето. Друг напорист ученик бил вдигнат и започнал:
    - Милано! Мафията моли майор Михов за милост! Милост, майор Михов, милост!
    Майор Михов направо изпаднал в екстаз! И други дечица казали своите творения, но учителката така и не искала да посочи Ванката, който бил не по-малко напорист от останалите. Накрая майор Михов казал:
    - Вдигнете го, моля ви, и това момче, нека да го чуем!
    Станал Ванката и започнал:
    - Мизия! Мараня! Минарета! Малък миндер, много мухи! Майор Михов млящи мазен минет на Мустафа Манаф, Мустафа Манаф мърмори: Машалла, майор Михов, машалла!




    Отива Иванчо на училище с подуто и насинено лице. Учителката загрижена го пита:
    - Иванчо, какво се е случило с теб?
    - Нищо, кацна ми една оса на бузата...
    - И те ужили?
    - Не можа! Татко я уби с лопатата!




    - Ние си имаме нова кола - хвали се Иванчо в училище.
    - Каква?
    - Още не съм я видял. Татко цяла нощ я боядисва в гаржа и пренабива номера...




    - Иванчо, защо вчера не беше на училище?
    - Бях болен, госпожо.
    - Болен, а? А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
    - Не съм ходил на стриптийз, в къщи си бях!
    - Не ме лъжи, от пилона всичко се вижда?!



    Съветското списание "Работница" обявява конкурс: "Кой познава най-добре жената?".
    След месец публикува резултата от конкурса, който е спечелен от шестгодишния Вова. В редакцията се получава писмо от възрастен мъж, който се възмущава как шестгодишно момче ще познава по-добре от него жените, как може да има такива нагласени конкурси и т.н., а списанието му отговоря:
    "Уважаеми другарю,
    на въпроса "Къде жените са най-къдрави?" малкия Вова отговори "в Африка", а вие ... даже го нарисувахте;
    на въпроса "Кой е най-важния орган на жената?" момчето написа "Световния съюз на жените", а вие ... даже го нарисувахте;
    а на въпроса "Какво очаква жената всеки месец?", Вова отговори "списание Работница", а вие... и Слава Богу не го нарисувахте."



    Начално училище. Трети клас. В класа на Иванчо дошла нова учителка. Започнала първия я си час - върви между чиновете и разказва урока. Всеки път, когато минела покрай Иванчо, той прошепвал: "Ще те чукам!". По някое време нервите й не издържали и тя изтичала при директора:
    - Не мога повече така!
    А той я пита:
    - В кой клас?
    - III-Б. Средната редица, последния чин.
    - Ясно, Иванчо. Ще те чука...



    Учителката на Иванчо им дала за домашно да напишат изречение, в което всички думи да започват с буквата К. Мислил Иванчо, мислил и сътворил следното:
    - Когато Киро краварина клецаше кака Куна каруцарката край кооперативните кокошарници, кака Куна каза: "Клецай Киро, клецай! Какъв кур, какъв кеф, каква красота!"



    Веднъж в час по-български в класа на Иванчо щял да влиза инспектор на проверка. Учителката знаела за "мръсната уста" на Иванчо, извикала го и му казала:
    - Иванчо, като влезе инспектора, няма да вдигаш ръка, нито да казваш каквото и да било, ясно ли е?
    - Да, госпожо - отвърнал Иванчо.
    Дошъл денят на проверката.
    Класа имал за домашно да напише съчинение за зимата.
    Учителката казала:
    - Деца, нека сега да видим какво сте написали за домашно. Кой ще си го прочете?
    Всички деца навели глави, само Иванчо вдигал високо ръка.
    Учителката се правила, че не го вижда известно време, но инспектора казал:
    - Госпожо, този ученик вдига ръка, а вие не го вдигате. Кажи, моето момче.
    Станал Иванчо и започнал да чете:
    - Ситен сняг се сипе над полето, клоните на дърветата се превиват от тежестта му, дебел лед е сковал езерото, а на леда глутница вълци...
    Учителката след първоначалното притеснение, се поуспокоила, като си рекла, че сигурно Иванчо нещо се е поправил...
    - ...се ебат, госпожо.
    Учителката с ужас погледнала първо инспектора, после Иванчо и казала:
    - Иванчо, не е ли малко неудобно...
    - Неудобно е госпожо, хлъзга се, но те пак се ебат.



    В час по биология се задава въпрос:
    - Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан?
    Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка.
    - Кажи бе, Иванчо.
    - Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит.
    - Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! - изгонила го учителката.
    Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата:
    - Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син?
    - К'во ма?
    - Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"!
    - Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад?
    - Ами не знам.
    - Щото е бил там и е гледал, затова.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  10. #1345
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    - Как е на английски "обичам те"?
    - Ай лав ю!
    - А на немски?
    - Их либе дих.
    - А на пернишки?
    - Марш в Голф-а, кучко!
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  11. #1346
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    Мъж и жена карат колите си един срещу друг. В момента на разминаването жената крещи:
    - Хей, прасее! Прасеее!
    - Курвааааа! - отговорил мъжът и сам не разбрал как се блъснал в едно прасе, което стояло на шосето...

    Двама студенти след изпит си говорят:
    - С колко го взе?
    - С тройка. В началото мислех да го взема с шестица, а после реших, че е по-добре с тройка, а спестените пари да ги дам за бири.

    Иванчо се прибира от училище:
    - Тате, имам две по български език.
    - Защо бе, сине? - пита баща му.
    - Ами даскалката каза: "Марийка влиза в гората с Пешо и излиза с Гошо. Какво е Марийка?"
    - Как какво бе, курва! - казал баща му.
    - Ами и аз така казах, ама тя каза, че е подлог.

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  12. #1347
    Диагноза JTD... pacho_kardana's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    643

    Default

    След преглед докторът казва на жената:
    - И помнете, че мъжът ви освен лекарствата има нужда от абсолютно спокойствие.
    - Точно това му говоря и аз денонощно! - отговаря жената.


    Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната:
    - Елате бързо. Тук има пожар!
    - Добре. Как да стигнем до вас?
    - Не са ли ви останали от онези червени камиони?

    Бог прощава JTD-то НЕ!

  13. #1348

    Default

    Иванчо се прибира от училище и гордо заявява на майка си:
    -Днес правих секс!!!
    -И как беше?
    -Ми добре, батковците казаха, че като ми мине дупето пак.

    Дете се прибира от училище:
    -Тате имам 6 по математика.
    -Кво ти пука нали си болен от СПИН.

  14. #1349
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    Влиза мъж в публична тоалетна и след него влиза разярен негър. Негърът си вади патлака, и яростно удря една от мивките с него и я разбива на две. Удря една тоалетна чиния и я чупи на две, след което се обръща към другия мъж , който го гледал уплашено, погледнал към огромния си член, и казва през зъби:

    - Ще те еба!

    Мъжът въздъхнал и отвърнал:

    - Слава богу, аз мислех че ще ме удариш.
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  15. #1350
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    - Алем, защо си кастрирал котарака си?
    - Защото много скита, по цели нощи не се прибира.
    - А сега как е?
    - Пак скита, но вече като консултант.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Page 90 of 205 FirstFirst ... 40808889909192100140190 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •