Page 12 of 205 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast
Results 166 to 180 of 3065

Thread: FUN!!!- Моля Без Коментари!

  1. #166
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Един мъж сяда на пейка в парка до една красива жена. Жената забелязва, че мъжа непрекъснато си поглежда часовника. След 15-ина минути се изнервила и го попитала:
    - Господине, вие защо толкова често си поглеждате часовника.
    - Днес си го купих, но ме излъгаха. Нещо не работи както трябва. Бил марков, последен модел показвал абсолютно всичко, но нещо не е в ред .
    - Как така ?
    - Ами в момента ми показва, че сте без гащи .
    - АААА това не е вярно !!!!
    - Ами да, нали това ви казвам. Избързва с два часа .
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #167

  3. #168
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Е то това май важи повече за нас

    http://bgflash.com/politic/italy.html
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #169

  5. #170
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    загубих дирите кой му е автора щото го има на неколко места но е добро


    Петък вечер е-вънка мор, жега, пътната маркировка се изпарява от асфалта.
    Имам избор-да седим пред телевизора, докато некой политик бръмчи на микрофона и фърля слюнки по водещия, да се забия в рейсинк.бг/форум и да се заяждам с лапетата, или да запазя бегачката и да отида на пистата в Мочурище да видя докъде са стигнали бат Гугу и Ръчкатора с таблата.
    Реших да се поразоода малко, белким ми се развидели мъглата от сношното мошното...
    Влезох в гаража, па се зачудих...Коя ръчкавица да взема-ладата ли, ма тя па и изтекъл антифризо нощеска, че кучето огладняло и прегризало водните съединения.Викам-мохера, ма той пък му паднало гърнето че телта се олабила от многото коне.
    Метнах се на Запорожеца и отпраших.
    На първия светофар отворих жабката и почнах да бъзикам кранчетата за горивната смес, турих 50% газ, 50% бензин и 50% водка за да ми мерише на убаво, па и за да се отпотят уредите...
    Светна зеленото и настъпих педала-тамън да спре да върти гуми и да почне да потегля се сетих че трябваше на втора да тръгна, щото гумите са се поразплеле и ще изкифат всеки момент.Де толко акъл, кантрирах опитите да занася наляво надясно, не защото не ми е кеф да го прави, ми щото немам дръжки и вратите се отварят...
    Вече към 150 на трета вдигнах гюрука че почна да ми се откъртва облегалката за главата, пууу дееба как не я заварих бе.
    Пристигам аз на пистата, имаше некви косуърти, некви фиати се мотаха, само хабяха настилката с 10 секундните си времена.
    Оставих колата на паркинга, щото не ме пуснаха на пистата с нея и взех да зяпам.

    По едно време се ослушвам така към входа с едното око, чувам нещо бучи, трещи, мамата си бало...Тоя знае май какво е ауспуф от пожарогасител...Аз моя от коф помпа съм го правил и пак не вади такъв звук дееа.
    Насъбраа се народа, чаветата, циганки и парашутисти и взеха да зяпат, надзърнах и аз-ивъй.Един джуган осмак, от капака му стърчат директно колекторите, няма карбуратори, а бензина е заврян през един маркуч на щуцера за сервото.Баах, а изходящите направо през таблото, предната и задната седалка, през багажника отзаде на четири фунии и огин фърчи от тях.
    Викам си на акъла-тоя е от онея...Отивам на джама, тропам оня сваля-викам тии, от онея ли си?Той вика да бе, аз викам ааа, а пък аз съм от тея...
    Еййй вика, що не каза бе пич, аз мислех че не сме останале...А убава работа викам, айде един ластик да направим.Пича отзивчив, готово вика, извади си ластика от гащите и ми го подава.
    -Не бе бате, дай да разкършим гумите малко, да поначешем зверовете...
    -Ааа, ма тука мноо тесно бе, пък и хората пижамите са си облекли, ще заспиват вече, дай да не ги будиме.
    Пратихме некъв Ламбургин да съгледва пътя-връща се, чисто било.
    Като отидохме щех да го бия, кво чисто, едни ми ти кофички от кисело млеко се валят, празни бирени бутилки "Славена"...
    Пътя беше 8 километра права отсечка, само с два три обратни завоя и един участък в ремонт.Екстра.
    Наредихме се на старта, и гледам в огледалото за задно виждане-едни ми се облакътили на задния капак и плякат карти, люпат семки...Натиснах копчето за отваряне на капака, а те не знаят че отвътре съм подпъхнал две-три задни пружини от волга и една задна от трабант...За свежест...

    Застана един с едно яка да вее отпреде, ем старта да ни отброява, ем да вее да не прегреят колите.
    Махна два три пъти и тръгнахме...Аз съм ръгнал на пръва, гумите въртат, колата се носи а налево, а надясно, еми някой е подложил тухли под предните гуми...Он и той така, само дето не тухли са му подложили, ми една тревичка е защипал с вратата и пили гуми, пушеци се вдигат, ей-1500 коня е тва, не е шега работа.
    Заставаме пак, пак на чисто, турихме и един бас-който пръв мине звуковата бариера, ще оближе масления филтър на другия...
    Дадоха старт и тръгваме, тоя път и двамата на втора-моторите ръмжат, на него отзаде фъргат пламъци три метра, можеш кърначета да си опечеш, аз нямах, но една цигара си запалих, докато настъпвах педала с двата крака, по едно време включихме на трета, аз нерво ритнах бууст бутона за нитрото, колата се изстреля напреде, клапаните назаде през ауспуха, ма нема да спирам да ги събирам, гааааз, гааааааааз, настигам го, ибъй, кви са па тея зелени човечета на пистата...
    На него му написаха само фиш, на мене акт, не е честно.Фърлихме талоните и се върнахме обратно на старта, там народа пуснал Дискотека БООМ, и си денси...
    Той вдигна капака и скочи вътре да си настройва колата, аз отворих отзаде и налях още малко водка, белким проходи коня му с кон.

    Застнахме пак на старта, гаааз, втора трета, по едно време гледам със педала съм дръпнал и жицата на кампютера, откачила се е буксата за ограничителя на скорост и колата вияяяуууу... спирах, спирах, па спрях...Изпуших една цигара, оня идва отзаде-кво стана бе, помислих че си излетял за берлин...Викам не бе, ритнах смукача без да искам....
    1:1 (предния път го броиме за негова победа, щото се оттърва само с фиш)
    Заставаме трети път, набичил съм всичко на макс, екуто му трака аванса, уредите подскачат от силната радиация, печката е пусната, джамците са тръзнати доле за да ме виждат всички...
    Осмака форсира, хвърчат огньове и осемамперови бушончета, пауър братяя, блескат светкавиците на фотоапаратите, аз си изчоплих остатъците от таратора от зъбите и се нахилих...

    Гаааз, втора, трета, пета, няма време за четвърта, задния джам се откъртва и пада, фаровете от силната струя се извъртат и почват да светят настрани, некъв овчар сере край пътя...Абе обстановката си е мамата бало, напекъл съм се на газта, пот се лее, пускам волана да си запаля цигара....Бавно задминавам мускала, на него въздуха му се процежда през решетката и пада нарязан на кубчета и зашеметен зад колата, той от зор завалията си отваря кенче загорка и отпива, открехва люка да влезе свеж въздух в купето.... и това му беше грешката.
    Внезапното отваряне на капачето за въздух нарушава груба аеродинамиката му, от треста и петдесет километра в час, скороста му рязко започва да пада, бордовия му компютър блокира и се налага да започне да спира, аз победоносно отхвърчавам с триисе метра преднина, и спираме край пътя-хвърлям един поглед към монитора на бордовия компютър,кво да видя-уиндоуса забил, за една броика да си разруша двигателя, а що водка съм му налял...

    Викам му-евалата братчето ми, са поне съм пич, нема да ми лижеш филтъра, ми дай да си сръбна от бирата, да полюпим малко семки, и да ставаме да се прибираме вкъщи, че ми се схвана задника от толкова зор.
    А той се хили-е мое ли да ми го сравниш с нещо тва бе...И карането по парапета на цариградско с мотопед с кош не е толкова забавно.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  6. #171
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by търтей
    загубих дирите кой му е автора щото го има на неколко места но е добро


    Петък вечер е-вънка мор, жега...
    Търтей да беше дал и оригинала най-добре
    Quote Originally Posted by alx от БМВ форума
    това е писано от един човек които ... ви оставям сами да си правите изводите какъв е...

    превел съм го колкото да си запази смисъла. не претендирам за автентичност нито пък го знам колко е истинско или измислено... просто ми хареса- особено като финал, затова го споделям тука.

    значи петък вечер е. имам избора да седя пред телевизора, да ходя по клубовете или да ходя да проверя докъде е стигнала младежта със тунингованите си чудеса и на кви пари играят. решавам последното. отварям гаражите и гледам замислено- кво да взема? решавам като ще е гарга да е рошава, мятам се във вайпъра, завъртам ключа на "включено", чакам маслената помпа да качи малко масло, бензиновата да напомпа гориво и решително давам контакт. нищо. има ток за аксесоарите, но няма за стартера. така е. търся кабели и подавам ток от една от другите коли. мда. трябва по-често да го разхождам. поглеждам мотек-а - всичко е в час и нищо не е забравил- добре че си има собствено захранване. да не говориме че последния ми бекъп е по-стар и от мене и ако трябва наново... лошо. ма.. късмет. излизам лекичко и се обаждам на един приятел които ми свежда че тази вечер "нелегалните" ще са на една отдавна опустяла военна база със 1 миля писта във добро състояние. знам я къде е. но имам други неща преди това да проверя. на един от светофарите надувам буста на 12 паунда (0.8 бара) и тръгвам на 1ва без газ, слагам лежерно на 2ра и настъпвам лееееекичко като гледам зорко мотека- няма детонации. добре. спирам на следващия и надувам до 16 паунда (1 бар или нещо такова). пак тръгвам бабешката (щото иначе стаа рачешката) и настъпвам плахо 2ра. двете турбини въздъхват леко... пак няма детонации. явно бензина ми поне не е изветрял. пък и е студено. все ще се оправя. решавам че вече мога сега да отида да се изложа.

    след 1 час съм на базата. а там лудница. точно като във "бързи и яростни". че повечето са бавни- знам. остава въпроса колко са яростни. има поне 50-60 коли. неони, крилца, телевизори... пилят се гуми наляво и надясно. занимава се младежта. оставям си колата по-встрани и отивам на пистата да видя ко стаа и как върви залагането. повечето са със разни турбинирани и азотирани хондички, има няколко американски чудовища, 2-3 ауди с4, 1 рс6, няколко амг-та и едно порше. дърпат се на по $25, $50, мисля че видях и 2-3 $100 да разменят притежатели. времена- всякакви- повечето са около 12те.. имаше няколко старта във 11те и една супра и един скайлайн които са се карали и преди и тоя път пак си мериха инструментите- скайлайна даде 10.8 (и дръпна супрата на старта), но тя после го догони за 10.6 (преносимите хронометри са станали доста точни явно)... изобщо- интересно. а да, забравих- мадамите. не знам що, но ми се струва че със всяко мероприятие стават все по-малки и по-малки.. така във тъмното не се вижда добре, ма давам им средна възраст 15... ма кво- част от пейзажа са...

    ... по едно време гледам (по-скоро чувам) как иде нещо дето понятия като изходяща генерация са му много чужди. звучи ми познато. отивам и аз (как- нали е сейр) разбутвам тълпата и гледам любопитно. а то не е кат да няма ко да се гледа. додж чарджър. ма не къв а, много много правен. виждам суперчарджър (как няя го видя- стърчи 2 педи над предния капак), пълно тубирано купе, една седалка и нищо друго вътре, 4 ръчни скорости, 17 инчови сликове отзад (2 педя има между задните гуми- точно колкото за "дана" прасето), опашка на колелца да се подпира да не се обърне при старта... във багажника 2 бутилки... на блока отстрани пише 442, само дето не на мене тия щото това е донован блок а те са от 500 кубика нагоре общо взето... меря го така наиузст и решавам че е около 1500-1600 коня, тежи към 1500 кила и със тия сликове сигурно и ги слага на асфалта. ниски 9. може високи 8. и гледа нагло. ша гледа я. тука няма кои да му се опъне. ма кво- не съм комплексиран- шоу да има. отивам и му припомням- "аз съм един от онези... дето преди време.. това онова".. (знаеме се от преди)... той вика- ах. да. време беше. на колко искаш да се пуснеме? (лесно му е на него- аз да му мисля как ша го гоня на 400те метра)... после ми хрумва- "не ми харесват тука 400те метра.. неравно е" (глупости- мноо си хубаво ма аз може да съм по-бавен ма не съм по-глупав). той вика- "добре де, тогава кво?", викам му - "хайде да ходиме тука една магистрала... и до 320"... поглеждам го изпитателно- "ти нали може да вдигнеш 300"? muhihihihi ония се ухилва- "нямаш проблеми"... (бе имам, ма той не знае).

    палиме и тръгваме. до там са 10 минути.. пускаме съгледвач напред- вика няма полиция- идвайте. по пътя натам той няколко пъти ми показва как се набира - страшно е... от 120 пали гуми и върви 200 метра настрани докато зацепи.. аз карам тихо и се чудя ко да му предложа за пари. накрая решавам че $500 е добре и звъня по гсм-а да му кажа. той не вдига. как ша вдигне като не го чува сигурно. то аз не си чувам мисълта а съм на 100 метра след него... хубу де...

    отбиваме край пътя и се разбираме. гледам назад- повлекли сме детската градина- поне 15тина автомобила. трябва бързо да действаме преди някои сърцат гражданин да ни е обадил... решаваме да се дръпнеме 3 пъти - от 60 (края на първа и за двама ни), до 300 или докато има смисъл. проверявам си налягането на азота- имам за 3 старта достатъчно.

    излизаме на магистралата пак- няма никои.. строяваме се един до друг през една лента, слагаме първа... стартера излиза пред нас 15-20 метра във средната и почва да мига със аварийките- 1,2,3,4.... преди да светне 5тя път аз вече съм натиснал и тряснал 2ра а бууста сочи 1 бар, разбира се веднага почвам да се пързалям, но гледам че и онзи си има подобни проблеми и изправен пред избора да отнесе стартера които също пили гуми отчаяно опитвайки се да "get out of the fu.ken way" или да скочи във канавката, се мята наляво надясно и за момент влиза във банкета и едвам спасява кожата... аз междувременно си имам свой проблеми а имено средната мантинела която ме зове магнетично ма аз не и се давам и така няколко пъти... избягвам я някак си и едвам овладявам колата. отказваме се и решаваме да опитаме пак. спираме, въртиме малко гуми на място да затоплиме и пак се строяваме. 1,2,3,4, тоз път съм на 2ра и леко тръгвам... онзи също е по-внимателен и го виждам как нахранва педала на газта и подминаваме стартера... слагам 3та на около 150 и настъпвам докрай. доджа до мене го гледам как настъпва и той до край- ако не друго се чува тътена примесен със воя на суперчаджъра. от друга страна мойте т88h турбини са направо безшумни на този фон. което не значи че не духат здраво, но проблема е че чарджъра започва леко да ми показва стоповете си... пръсвам леко азота на края на 3та, но не го усещам - явно още се пързалям- поне се пързалям направо. слагам 4та и натискам докрай газта като едновремено пръскам 200 коня азот. около 240 колата накрая се залепва за асфалта и пускам прогресията на азота която плавно вдига от 200 до 400 коня. минава ми през акъла че сега съм около 1400 коня на задните гуми и понеже имам по-добра аеродинамика е редно да почна да го настигам (онзи е един градски транспорт пред мене)... бавно скъсявам дистанцията, бавно и мъчително.. и по едно време му виждам аварийките - вече? поглеждам километража - 320. ясно. загубих. намаляваме, намираме първия надлез и обръщаме посоката... съгледвача докладва че напред е чисто.. изчакваме стартера със един корвет които по телефона пелтечи от възбуда- "ма аз като дадох старта, натиснах докрай а вие ме подминахте като че съм спрял". мда.

    спирам за момент, закачам лаптопа и казвам на мотека на 2 да държи 0.8 бара, на 3 да качи 1 бар, на 4 и 5 да е 1.3, на 3 да пръска 100 коня, на 4 и 5та да пръска 400 директно. той също гледам рови нещо под капака (при него няма мотек, мисля че дори няма нищо щото е карбураторен, но не питам- не ме интересува всъщност).

    нареждаме се пак на магистралата и тръгваме. тоз път 2ра ми е малко по-бавна, той дръпва 2 коли напред, но слагам на 3та и от там нататъка се развива както очаквах- до края на 4та го изравнявам и на 5та на около 320 му взимам един капак. 1:1

    третия път спираме и двамата и той така рови под капака че само маратонките му се виждат- чак жал ми стана. гледам го че и е леко уплашен. от скороста или от внезапната съпротива- не знам. аз за всеки случай задавам на мотека 500 коня на 5та... прехвърлям параметрите във главата си- сигурно съм към 1500 коня на 5та, ако бензина ми издържи и няма детонации... поглеждам брояча за детонации и виждам че има, но са малко. трябва да внимавам обаче защото виждам също че входящата температура на въдуха и на тази на блока също се е качила... пускам парното на макс и почвам да се потя- то щото не съм вир вода вече...

    пускаме се 3тия път- аз пак почвам от 2ра, но той ми взима един автобус (икарус) и го усещам че е чувствително по-бърз. явно е разбрал че след 240 няма шанс и затова каквото е пипал е било да вземе максимално аванс и да не мога да го догоня.. лошо... слагам 3та и там .. продължава да дърпа.. но усещам как започвам да го спирам и като слагам на 4та престава да пълзи напред. проблема е че 20тина метра напред. обхващта ме моментна паника и след това си дадох сметка че съм врътнал ръчно буста до 1.5 бара и съм ритнал мотека през терминала във режим "пълен цикъл на азота" - демек около 600 коня. догоних го на около 340 където на практика около 300 той се беше ударил във стената наречена "american muscle car aerodynamics".... когато го настигах си помислих че пак ще запали аварийките и пак ще загубя, но не ги запали и го подминах съвсем убедително като накрая се блъснах във ограничителия на 5та щото бях прекалено зает да гледам да не литна, горивната смес, бууста (при тези нива почва да пълзи нагоре нерегулируемо) а да.. и пътя щото при 330+ магистралата става като планински път...

    спираме след това. излизаме.. той излиза де.. аз не мога щото колената са ми като гумени и целия треперя. не ми е за $500- губил съм и печелил по доста повече. но тръпката... неописуемо. той се хили като тиква, аз подскачам и се препъвам наоколо и гледам да не падна някъде из храсталаците край пътя. викам му- беше 20 метра напред- що не прключи? вика ми "щото те видях как се засилваш, пък и не ми е за $500. това дето го усещаме сега- струва ли $500? или $500,000? е за това ти говоря... "

    не му взех парите. не ми трябват. още треперя. прегледах мотека- бил съм на ръба да си разруша двигателя. детонации като за световно. входящата температура супер висока. аванса върнат космически назад. брояча на бензиновите помпи сочи че съм изгорил около 17 галона бензин като цяло със най-висока моментна консумация 0.6 мили на галон....

    ще се оправя.
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  7. #172
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by hf hpe
    Търтей да беше дал и оригинала най-добре
    то тва е по яко от оригинала
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  8. #173
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Сиганската спяща красавица

    Ся, Мемет, некогаси на един ного тъпо кралица му са ражда един, ама
    псилютно грозен дащеря. Ма токлу грозен - смрът. Като го погледнеш и
    напрао ти спира чесовника. И затва кат дошли феите на кърщенето, и
    сичкото са мръщи и като иде до леглото на принцеста, сичкото повръщал.
    Обачи, имало един добро фея, и той каза:
    - Ми, фаф тва ден, кога те тва изрот тука напрай шеснаесе годин, ша са
    наръга сас един шило в гъзъ и ше баялдиса, за радос на родата.
    - Анджък, ашколсун, мерси! - казал кралицата. Щот са, то верно майка
    му, ама гледа реално на нещтата.
    - Ше баялдиса - мъди! - викнало Злото фея. (То ного са ядосал че са го
    туриле най-близо при креватчето, и не мое си напрай джамбурето - кво
    апне или пийне - венага връща) - Ич нема а пукяса, ми кат са избуши
    сас шилото, само ше успива, и като идва Прекраснуту принц да го цуне,
    тогаа ши става.
    И аман-заман, нема кво да прайш. Кото - такова. Минава бая годин и
    малкото принцеса пурасва и стана най-грозния девойка ф Млечното път.
    Толко грозен, че даже мухите не го каца. И като прай шеснаесе годин,
    некаф обущар толко са сплашва като го видя, че почва да бега и спуснал
    шилото. И нали са сещаш, Мемет? Тва кат вижда шилото и давай, да си го
    завре у гъзо. Щот не само грозен, ми и прос. И ляга и почна да хърка.
    Ама хърка ти казвам - бичи. И хорат не може заспива от хъркане, и
    фащат, и го затварат на една кофчег, и го носат на гората, и го
    затрупали там ф един дупка, и даже неколко народ ударили една кючек
    отгорето. То даже майка му викал да го фърлат на морето, ама те казали
    че нали, тва друго прикаска и така.
    И отива майка му при Злото фея, и са моли и вика:
    - Ама мола ти са ма, кажи кога ше са сабуди мойто щерка ма, кажи, та
    да знам, та ф същата мумент да са знасям ф чужбина. - Толку ного и бил
    мъка за щерката.
    - Кат са намери принц, тогава ше са збужда, дееба и киликанзера истръпнал.
    - А! Кой тва идиот, дека ше го пуглежда на мойто щерка,ма?
    - Любоф кьораво, ма. То по-чапрашък от дрисня, ма. И по-кьораф от
    Стиви Вондар. Ши са намери.
    Такъф вест, направо сасипва горкото кралица. Не могло да преживява тва
    майчинската сарце и издъхва от мачителен смърт след осемдесе и седем
    годин.
    И след сто лазарника, Мемет, през онва гора минава една принц. Не било
    баш такъво, кво казал феята. Било алкохолик и коцкар - да си ебе
    мамата. Ебало какво добара - живо и умряло. И некои му викали
    "Некрофил", ама него му било през...нали, щот и без тва не са родило
    ного умен, апа и сас времето, по-прос станало.
    Усеща по един време принца, а! Велисипета нещо тресе. А де! Слиза от
    транспорта, свалил каската - слуша : "Рррррръъъъмх - хъъъъъърф!". Ай
    сиктир. Първо си помислило, абе нещо на ушите му стана, ама после са
    усеща - тва под земята нещо хърка.
    - Абе кой заспал тука бе? -вика, и веднага са сети че само женско мое
    така яко да бичи. И го фанал яко некро...тва, любофта. И са фарлило на
    земята и копа. И изкопва кофчега. И таман продупчило един дупка на
    необходимия место, и аха, таман сваля гащите, и слуша отвътре:
    - Ааа, давай първо да са цалувами!
    Абе кой тука хухавели,бе? Фаща и расковава целото капак, и кат
    поглежда - веднага пада ф несвяс. От ужас очите му исфръкна и той -
    долу. Комоцио.
    И принцесата вика:
    - Адеее, раздават принцове! - и му са фърля отгоре, и докат още не са
    опраил го......така. И, чудо! Грозното принцеса са превръща на още по
    грозно жаба. Крастаф. По едно време пича са осеферил така леко и гледа
    - некаф кофчег и един жаба. " Ебагомайката, колко пих фчера бе?" И си
    мисли, че на друго прикаска, и фаща и цалува жабата. Обачи жабата
    стана мнооого красиф принцеса, и вика: Давай да са женим! -И тоа вика
    убаво, и фаща и го надупва. И после тръгна да си отива, и красивото
    принцеса казал: Ами каде, бе ко стана сас жененето? - и тоа като са
    ядосва , и траааас - набримчи го един тукат. И красивото принцеса са
    превъртял двама пъти фаф въздуха, и са избуфтя на земята и пак станал
    жаба. Тва гледа и не верва. Аре пак цалува - пак красиф принцеса - аре
    пак го напънал, после пак -траааас тукатите - пак жаба. А! Аре трето
    път - пак така.
    И принца мисли, мисли и вика:
    - Разгеле, най-накраа нещо полезно ф тоа живот скапан. - и прибра
    жабата ф джоба. И оттогава са опрай.
    И така.

  9. #174
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  10. #175

  11. #176
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    реклама по српско радио:
    кой ке клеца,
    и не сака деца,
    да ползва куробран,
    марка ПАРТИЗАН!!!
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  12. #177
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by alf
    реклама по српско радио:
    кой ке клеца,
    и не сака деца,
    да ползва куробран,
    марка ПАРТИЗАН!!!
    По същото радио:
    Кой сака бело лице
    и мазно цице
    да се маже со крем "Шляка-така"
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  13. #178
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  14. #179
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    В едно такси се возят американец, евреин и руснак. На един остър завой таксито излита от пътя и пада в пропаст. Докато колата лети надолу, американецът се моли, руснакът псува, а евреинът крещи на шофьора:
    - Шефе, изключи апарата!
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  15. #180
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    http://www.sportbg.com/forums/index.php?showtopic=30712

    мноу злобни тез админи еииииииииииииии
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Page 12 of 205 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •