Page 13 of 205 FirstFirst ... 311121314152363113 ... LastLast
Results 181 to 195 of 3065

Thread: FUN!!!- Моля Без Коментари!

  1. #181
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default

    Year 1981
    1. Prince Charles got married
    2. Liverpool crowned soccer Champions of Europe
    3. Pope Died.

    Year 2005
    1. Prince Charles got married (again)
    2. Liverpool crowned soccer Champions of Europe (again)
    3. Pope Died.

    In the future, if Prince Charles decides to re-marry or Liverpool needs another European crown ... please warn the Pope!
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  2. #182
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    43

    Default

    да живее Бай Брадър http://www.stado.org

  3. #183
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    както е видно от рекламата за 30 години нищо ново http://www.epica-awards.org/assets/epic ... /18045.htm
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  4. #184
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Не трябва да се съди за една девойка само по външността й.
    Джак-изкормвача знаеше това, и затова се интересуваше и от вътрешността.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #185
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    "Десетте ужаса, които дебнат по форумите и как да се преборим с тях"

    1.Спамерът - за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е смислено, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единствения, който ползва) е "". Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг - потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
    Противодействие - Също както и хлебарките, спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати. Смята се, че продуктите на RAID (BAN), могат поне да облекчат проблема.

    2.Тролът - обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко е полезно ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание.
    Противодействие - решението е учудващо просто - игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован.

    3.Модераторът - подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го право особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание.
    Противодействие- ако нищо друго не работи, пробвайте да спазвате правилата. Може да не ви се вярва, но помага.

    4.Адвокатът (на дявола) - той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чужди мнения избирателно и само по диагонал.
    Противодействие - съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

    5.Патриотът - това е човекът, който на трети март поства задължителна тема - "DA SE GORDEEM 4E SME BALGARI BRATIA!", през останалата част от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновенно също на латиница с главни букви).
    Проводействие - публикувайте националният химн - той ще изпадне в патриотически екстаз и временно ще спре да се оплаква.

    6.Интелектуалецът - за да каже това, което другите изразяват с две-три изречения, той изписва поне страница и половина освен това използва думи, които само той разбира (например - "патина", "ктитор" или "полиандрия"). Това не води до проблеми тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат бегла връзка с дискутираната тема.
    Противодействие - като цяло е безвреден и няма нуйда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

    7.Хлапето - възрастта, описана в профила му, е някъде 12-13, но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите 7 години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
    Противодействие - също както Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините.

    8.Хакерът - говори на езика на L33T (1=i; 7=t и т.н.) и най голямата радост за него е да научи или да налучка паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
    Противодействие - за щастие има осигурен начин да се предпазите от атаките му. Той е **deleted/2 @ #Teh L33t h4x0R W4S h3R3_23@I 0wnZ0r j00 l4m4ZZ!***

    9.Лъркерът - той се е регистрирал, но стои в сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи на някой от другите типове.
    Противодействие - не е известно.

    10.Сърдитко Петко - този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и переодически си тръгва завинаги от форума. В неговия случай "завинаги" означава период от 2 до 6 дни.
    Противодействие - сложете нещо в подписа си подобно на - "Мненият ми нямат за цел да нападат и унижават другите потребители на форума."

    ТОЗИ ТЕКСТ ПРЕДСТАВЛЯВА ХУДОЖЕСТВЕНА ИЗМИСЛИЦА, КОЯТО НЕ ЦЕЛИ ДА ОБИДИ НИКОГО. ВСЯКАКВА ПРИЛИКА С ДЕЙСТВИТЕЛНИ ЛИЦА И ФОРУМИ Е СЛУЧАЙНА И НЕИЗБЕЖНА

    взето от сп.GamePlay
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  6. #186
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    старо но златно

    Бах щастлив. С приятелката ми излизахме година и решихме да се сгодим.
    Родителите ми ни подкрепяха по всакакъв начин, приятелите ми ме окуражaваха, а приятелката ми? Тя сякаш сънуваше! Имаше само едно нещо което ме притеснявяше, много даже - и това нещо беше малката и сестра. Бъдещата ми сестра по семейство беше на 20 години, къса мини пола и с рязано потниче. Тя непрекъснато се въртеше около мен и мнoгoкратно успях да се насладя на бельото й .Почнах да се замислям. Не правеше така ако имаше други наоколо. Един ден малката сестричка ми се обади и ме помоли да дойда да проверя сватбените покани. Беше сама когато пристигнах. Прошепна ми, че скоро ще съм женен а има чувства и желания към мен, които не може да преодолее, а всъщност и не иска. Каза ми, че иска да прави любов с мен поне веднъж преди да се обвържа със сестра и. В пълен шок не можех да кажа и дума. Каза ми "отивам горе в стаята си, ако искаш да продължим просто ела и ме вземи". Бях зашеметен. Замръзнал в шок я гледах как се качва по стълбите. Когато стигна горе свали прашките си и ги хвърли към мен. Постоях така за малко, обърнах се и излязох през входната врата. Отправих се бързо към колата си. Бащата на бъдещата ми жена ме чакаше там. Със сълзи в очите той ме прегърна и каза: "много сме щастливи че премина малкия ни тест. Не може и да искаме по-добър мъж за дъщеря ни. Добре дошъл в семейството".

    И запомнете
    винаги си дръжте презервативите в колата
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  7. #187
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default

    Нема такава сатира брато
    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...05tegory=armor
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  8. #188
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Ти ше кежеш, че няма я виж тая

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic. ... sc&start=0

    Alfa Romeo 75 24V

  9. #189
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Если аборт - это узаконенное убийство, а минет - людоедство, то использование презерватива - узаконенное создание концентрационных лагерей для малолетних с тотальным последующим уничтожением заключенных, не говоря уже о том что использование спермицидных смазок - это легальное применение химического оружия массового поражения.

    а кой не шпреха рески - ай ем сори
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  10. #190
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    и ещо один - проста да падладьеиш

    Муж раньше времени возвращается домой из командировки, заходит в спальню, на кровати жена с любовником.
    Ж.- стой, я все объясню. Просто мне было очень одиноко и я приобрела в секс-шопе робота для женщин. Посмотри, он как живой.
    М.- (радостно) круто! Я тоже его попробую!
    Нагибает любовника раком, но тот сильно сжимает ягодицы.
    М. - черт, член не влезает. Дорогая, принеси ка мне ножик. Жена в ужасе. И тут любовник поворачивается и говорит электрическим голосом:
    - Че-ло-век! По-про-буй еще раз.
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  11. #191

  12. #192
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  13. #193

  14. #194
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Кумчо-Вълчо и лисан се чудели как да се заядат със Зайо-Байо, за да го набият ей така за спорта . Мислили, мислили и Лисан казал:
    - Ами да , ако е с шапка ще го бием защото е с шапка. Ако е без шапка ще го бием, защото е без шапка.
    Речено-сторено.
    Минава Зайо покрай тях.
    - Ей момчета, здравейте .
    Ония двамата:
    - Абе ти що си без шапка
    Бой .
    На другият ден Зайко решил да си сложи шапка, за да не го бият. А те:
    - Абе, Зайо ама ти с шапка ли си
    Бой .
    И така всеки ден много дълго време. Един ден вълчо се замислил. И вика на Лисан:
    - Абе, Лисане дай да измислим нещо друго. Кофти ми става все заради тая шапка да бием Зайо.
    Мислили, меслили и Лисан казал:
    - Ами да . Ще му искаме цигари и ако са с филтър ще го бием, защото са с филтър, ако ли не са пак ще го . Не щеш ли обаче зайчето минавало отзад в храстите и ги чуло и разбрало.
    Срещат го на другия ден:
    - Зайо, дай по-цигара
    Зайо ги гледа, бърка в джоба, вади две кутии и им се хили доволен:
    - Момчета, с филтър или без филтър ги искате
    Двамата се шашнали седят и не знаят какво да правят. Садят и Зайо почва да им се хили доволен . В този момент Лисан като по умен .
    - Абе ти пак ли си без шапка, бе
    Бой .
    Alfa Romeo 75 24V

  15. #195
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Виждам в опашката пред касата една страхотна блондинка, която стои малко по-напред, маха ми дружелюбно и ми се усмихва.
    Не мога да разбера, защо едно такова парче ще маха на мен и при това тя ми изглежда позната, обаче не мога да кажа от къде.
    Ето защо й казвам: Извинете, познаваме ли се?
    Тя отговаря: Не съм много сигурна, но си мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
    Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
    За Бога! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на моята ергенска вечер върху масата за тенис пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше с мокра целина и ми навираше краставица в задника?
    Не - отговори студено тя...... Аз съм класната ръководителка на Вашия син.

    копирано от Лада форума
    Alfa Romeo 75 24V

Page 13 of 205 FirstFirst ... 311121314152363113 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •