Page 152 of 205 FirstFirst ... 52102142150151152153154162202 ... LastLast
Results 2,266 to 2,280 of 3065

Thread: FUN!!!- Моля Без Коментари!

  1. #2266
    започва да се пристрастява leo's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    40

    Default

    Циганче пита полицай:
    - Чичко, колко е часът?
    - Пет без десет - отговаря полицаят.
    - Като стане пет, ела да ми извъртиш една свирка - казало нагло цигането.
    Полицаят хуква да го гони, но по пътя среща свой колега:
    - Защо гониш това циганче? - пита онзи.
    - Ами, каза ми в пет часа да му духам и затова.
    - Че то има още 5 минути, какво си се разбързал!?

    --------------------------------------------
    Блондинка и съпругът и лежат в леглото будни. И двамата не могат да заспят, защото в двора на съседите съседското куче се скъсва да лае и вие вече няколко часа.
    Най-накрая блондинката не издържала, скочила от леглото и ядосано извикала:
    - Не издържам повече! - след което излязла от спалнята.
    След десетина минути русата жена се върнала при съпруга си.
    - Кучето още лае. Какво прави толкова време - попитал той.
    - Преместих го в нашия двор. Да видим на тях дали ще им е добре сега.
    Only the best is good enough!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 16v '03
    ex: Alfa Romeo 146ti '99

  2. #2267
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Двама се срещат на симпозиум на рекламата и единия си подава ръката:
    - "Приятно ми е Петров, дизайнер"
    другия, също си подава ръката:
    - "Приятно ми е, Стоянов, обикновен педераст"


















    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #2268
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Искаш да спечелиш iPhone 5???

    Изтрий тук ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ с ключ или стотинка
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  4. #2269
    Старши тюфлек Old Fox's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Шумен
    Posts
    2,154

    Default

    Подходит мужик к АЗС ночью и просит налить в лодошки бензина А-98.
    Автозаправщица изумленно наливает ему 100 грамм бензина и продолжает за
    ним наблюдать. Мужик заходит за АЗС и начинает мастурбировать Заправщица
    говорит мужику
    - Дурак, взял бы 80-ый, он дешевле.
    Мужик запрвщице
    - Пробовал, пальцы стучат
    Alfa Romeo 156 1.8 T.S,'98
    ZAZ Tavria 1.1, '95 - взеха я
    Pinky: "He that is gentle to the brutal will end up being brutal to the gentle"

  5. #2270

    Default

    Седнали Цар Киро,Доган и Бойко на маса да пият и ядат.Цар Киро дигнал една чаша уиски изпил я на екс ,метнал я във въздуха и я гръмнал с пистолета на парчета:
    -Ние,циганите имаме толкова много злато и пари,че можем да си позволим да пием всеки път от различна чаша.
    Ахмед Доган,да не остане назад изпил уискито,хвърлил чашата ,пръснал я с пистолета и казал:
    -Ние в Турция имаме толкова долари и злато...... и чашите са толкова евтини,че ние можем да си позволим да пием всеки път с различна.
    Бойко си озърнал наляво надясно. Налял си две чаши с уиски,изпил ги на екс,хвърлил ги във въздуха,извадил два пистолета гръмнал Цар Киро,гръмнал и Доган,хванал двете падащи чаши и казал:
    -Ние в България ,имаме толкова много цигани и турци,че може да си позволим да пием всеки път с различни.
    Arena Coast Customs

  6. #2271
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Кораборемонтният завод сключил договор с Асан и бригадата му. Предмет на договора било боядисването на един кораб.

    Изтекъл срокът и в уречения час Асан се появява в счетоводството да си иска хонорара.
    - Къв хонорар бе, казват му, вие сте боядисали само едната страна, бе.
    - Ми да, вика Асан, сичко е както си по договор.
    - Е, как по договор, бе ?
    - Ми ето го договорът, цитирал Асан: "От една страна, бригадата на Асан, от друга страна - кораборемонтния
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  7. #2272

    Default

    Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено... Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал. Прибрал се вечерта бесен и казва на сина си:
    - Донеси си бележника!
    Изплашил се синът и отишъл при майка си:
    - Имам двойка, какво да правя?
    - Дай тук бележника.
    Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той:
    - Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!
    Arena Coast Customs

  8. #2273
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Жената се прибра по-рано и заварва мъжа си в спалнята да прави любов с много привлекателна млада жена.
    Съпругата много се ядосва.
    - Ти си прасе, което нищо не уважава! – разккрещяла се тя - Как смееш да ми причиняваш това на мен, твоята вярна съпруга, майката на децата ти?! Напускам те! Искам развод на секундата!
    Мъжът отвърнал:
    - Почакай секунда, любов моя, да мога поне да ти кажа какво стана. - Добре, давай – проплакала тя - Но това ще са последните ти думи към мен! И той започнал: - Докато се качвах в колата на път за вкъщи, една млада госпожица ме помоли да я закарам. Изглеждаше ми отчаяна и беззащитна, та я съжалих и ѝ казах да се качи. Забелязах, че беше много слаба, не добре облечена и много мръсна. Каза ми, че не е яла от 3 дни! Така че, от състрадание, аз я доведох вкъщи, затоплих пицата, която снощи направих за теб, но ти не я докосна, защото се притесняваш да не надебелееш. Горкото същество я изяде за секунди. После, понеже беше много мръсна аз ѝ предложих да си вземе душ и докато тя се къпеше забелязах мръсните ѝ дрехи, целите в дупки, така че ги изхвърлих. Но тъй като се нуждае от дрехи, аз ѝ дадох дизайнерските дънки, които ти имаш от няколко години, но не ги носиш, защото са ти много тесни. Също ѝ дадох онова бельо, което ти подарих за годишнината от сватбата ни, но ти не носиш, защото не съм имал добър вкус. Намерих и онази секси блуза, която сестра ми ти подари за Коледа, но ти не носиш, само и само да я дразниш и освен това ѝ подарих онези ботуши, които си купи от онзи скъпарски бутик, но отказа да ги носиш, защото някой друг в офиса ти бил имал същите. Той си поел дъх и продължил: - После тя беше толкова благодарна за разбирането ми и помощта, че докато я изпращах до вратата тя се обърна към мен през сълзи и каза: - Моля ви, дали имате още нещо, което жена ви да не използва?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  9. #2274
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    В един град гостувал прочут мъдрец. Чул за него някакъв човек, изчакал си реда и влязъл при мъдреца. Запитал:
    - Кажи, учителю, каква е разликата между бисерите и жените?
    - Ами бисерите, рекъл учителят, можеш да нанижеш и отпред и отзад, а жените само отпред...
    - Ама как, някои жени можеш да нанижеш и отпред, и отзад?
    - Тия жени, замечтал мъдреца, са истински бисери!
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  10. #2275

  11. #2276
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Компания митничари се събрали да празнуват, седнали на масата и всеки почнал да вади цигари - все ”Марлборо”, ”Лъки”, ”Парламент” и само един извадил ”Арда”.
    При което другите го погледнали като треснати:
    - Ти от къде имаш пари за цигари бе!?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #2277
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    <<< Една жена родила рижаво бебе. Извикала дежурния в родилното отделение лекар и се замолила:
    - Докторе, помогни, детето не е от мъжа ми, рижави няма нито в моя, нито в неговия род, ако разбере ще ме убие!
    Докторът казва "Ще оправим положението" и отива при съпруга.
    - Честито, имаш син. Само че трябва да те питам нещо: Колко често спиш със жена си?
    - Ами, докторе, аз много работя, прибирам се късно, уморявам се много, и да ви кажа, много рядко се случва, има-няма веднъж на два-три месеца.
    - Веднъж на два месеца, а? Ела тогава да видиш какво си направил с тоя ръждясал член.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  13. #2278
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Японците измислили секс-робот и взели три жени да го изпробват. Влязла първа американката, след половин час излязла - изтощена от секс.
    След нея влязла японката. Излязла след един час - едва се държи на краката си.
    Накрая влязла българката. Час, два, три - никой не излиза... По някое време отвътре изскача роботът и хуква да бяга, а българката - след него:
    - Къде тръгна бе, железния? Батерии за ебане нямаш, а да бягаш - има!?
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  14. #2279
    фотографче blacksnoopy's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    300

    Default

    "Жената на футболист го пита: - Къде беше? - Ритах футбол. - Лъжеш! Защо фланелката ти е чиста, суха и не мирише? - Ама аз ритах за националния.."

    "Тя: За рождения ден искам да ми подариш нещо малко, цвят металик, и да вдига 100 за 3 секунди! Той: Ми да ти взема един кантар?"
    156 SW '02

  15. #2280
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Има нова стратегия за Гърция, предложена от Брюксел:
    Осиновете си ГРЪК срещу само 500 EUR!
    Той ще прави за вас всичко онова, за което нямате време през деня:
    - ще спи до 12 на обяд;
    - ще чете вестници;
    - ще пие кафенце;
    - ще говори за спорт и политика;
    - ще спи след обяда си;
    - ще стои вместо вас вечерите по барове и ресторанти;
    - ще танцува
    И ВИЕ НАЙ-СЕТНЕ ЩЕ ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ, ЗА ДА РАБОТИТЕ ОТ СУТРИН ДО ВЕЧЕР!
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

Page 152 of 205 FirstFirst ... 52102142150151152153154162202 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •