Page 53 of 205 FirstFirst ... 343515253545563103153 ... LastLast
Results 781 to 795 of 3065

Thread: FUN!!!- Моля Без Коментари!

  1. #781
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    Какво не прави човек за една бира
    http://youtube.com/watch?v=iNaZLJuT_m8& ... ed&search=
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  2. #782
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    Навечерието на Коледа. Дядо Мраз стои насред къщата си и грозно псува. Снежанка прегорила манджата. Джуджетата - пияни, не щат да работят. Всеки момент трябва да се
    тръгва, да се разнасят подаръци, а торбата стои празнa. Елените осрали целия двор, счупили оградата на обора и избягали.
    В целия този хаос Дядо Мраз се оправя сам-самичък, с един-единствен помощник - едно малко ангелче.
    Ангелчето обаче цяла сутрин се мотае, а уж е излязло за малко само да донесе една елха... По едно време вратата се отваря, ангелчето влиза с елхичката на рамо и вeсело пита:
    - Къде да я сложа тая елха? ….

    Оттогава е традиция на върха на новогодишната елха да стои едно малко ангелче...
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

  3. #783
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Катаджия спира луксозен автомобил за проверка. Проверката е основна - пожарогасител, аптечка, колани, всички видове документи, проба за алкохол и тн.
    Оказва се, че шофьорът е абсолютно изряден.
    Катаджията:
    - Слушай какво. Да те черпя едно питие, а? Тука в колата имам една бутилка.
    - Ама моля ви се! Аз все пак шофирам в момента.
    - И все пак няма ли да пийнеш едно?
    - Неееее!!!
    - Както кажеш. Изборът е в твоите ръце. За шофиране в нетрезво състояние, глобата е 100 лева, а за неподчинение на контролен орган - 200 лева....
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  4. #784
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  5. #785
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    айде на суивите
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  6. #786
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  7. #787
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default

    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  8. #788
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    КакОф мАж самУ

    http://www.sladur.com/new_img/3/4/4/9/4/34494.html

    ==========

    НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА МЕН
    Виждам, че всякакви кретени Ви пишат писма за най-различни глупости. Затова и аз реших да Ви пиша

    Aз съм най-доброто, което е могла да измисли природата за жените!

    Боб, карти, кафе - не признавам! Гледам
    само на току-що свалено бельо и винаги
    познавам какво ще се случи.

    За мен :
    6 години съм бил НИНДЖА в Гърция
    Снимал съм се в Матрицата
    Ям необелен шам-фастък /с черупките/
    Културист съм от малкък
    Пия само домашни компоти
    Безсмътрен съм
    И в морето ми е до коленете

    Докато повечето сте ми противни, ще знам, че имам добър вкус

    Ако пък съм ви изкарал акъла, спокойно - ще ви го набия обратно

    Глътнах тиган! Който не вярва, нека ми опипа дръжката !

    В момента и без това толкова ми се спи, че няма значение с коя !

    Търся нещо по така
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  9. #789
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Класическата версия на приказката за мравката и щуреца:


    През цялото лято мравката се труди усърдно, събира храна за зимата и си стяга къщата. Щуреца през цялото лято пее и танцува и си мисли колко е глупава мравката да работи толкова много. Но зимата идва и мравката се прибира на топло, има си храна, подслон, изобщо, всичко при нея е О.К. Щуреца обаче няма къде да се прибере, целия е вледенен, няма и какво да яде.
    Край

    Българска версия:
    През цялото лято мравката се труди усърдно, събира храна за зимата и си стяга къщата. Щуреца през цялото лято пее и танцува и си мисли колко е глупава мравката да работи толкова много. Но зимата идва и мравката се прибира на топло, има си храна, подслон, изобщо, всичко при нея е О.К. Щуреца обаче няма къде да се прибере, целия е вледенен, няма и какво да яде, свиква пресконференция и пита защо мравката има право да стои на топло и да има какво да яде, а нещастния щурец мръзне гладен под снега. Телевизията веднага организира предаване на живо, как щуреца е посинял от студ и се чуди къде да се свре на завет. В същото време се пуска видео как мравката се е разположила удобно в топлия си дом, а масата е препълнена с храна. Всички българи са поразени, че в тяхната страна оставят бедния щурец да замръзва на улицата, докато другите тънат в изобилие и охолство. Асоциациите, борещи се срещу бедността организират протести пред дома на мравката. Журналистите организират интервюта, питащи как е допуснато мравката да забогатее на гърба на щуреца и искат от правителството да увеличи данъците на мравката, за да плати справедливата цена на богатството си. В отговор на сондажите, правителството приема закон за икономическо равенство и закон срещу дискриминацията. Данъците на мравката са увеличени и плюс това, тя трябва да плати огромна глоба за това, че не е наела щуреца на работа (за да му помогне финансово). Тъй като мравката няма достатъчно пари да си плати глобата и данъците, къщата й е иззета от държавата и тя напуска България и се заселва в Швейцария. Телевизията прави репортажи как щуреца е надебелял. Той е на път да изяде и последните запаси от храна, натрупани от мравката, а пролетта е още далеч. Жилището на мравката се превръща в социално жилище за щуреца и започва да се разпада, защото последният не прави нищо за да го поддържа. И за това се порицава правителството. Съставя се анкетна комисия по проблема, която ще струва 10 милиона. Щуреца умира от свръхдоза. Вестниците "24 часа" и "Труд" коментират провала на правителството да се справи със социалното неравенство. Къщата се превръща в свърталище на банда от паяци имигранти. Правителството се поздравява с голямото разнообразие на културни общности във България. Паяците организират трафик на марихуана и тероризират целия квартал.
    Край.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  10. #790
    Младши алфист Eufi's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София
    Posts
    3

    Default

    Договор между Любимата жена и Мръсното животно



    Настоящият договор е сключен между .............................. , наречена за краткост Любимата жена, от една страна и ......................... , наречен за краткост Мръсно животно, от друга:

    Предмет на договора.

    1.1. Настоящият договор регулира личните взаимоотношения между Любимата жена и Мръсното животно.

    Права и задължения на страните.

    2.1. Мръсното животно се задължава:

    2.1.1. Да обожава Любимата жена.
    2.1.2. Да прави секс.
    2.1.3. Да прави секс не по-рядко от 2 пъти седмично.
    2.1.4. Да прави секс не по-рядко от 2 пъти седмично само с Любимата жена.
    2.1.5. Да прощава на Любимата жена всичките й недостатъци (които, естествено, липсват).
    2.1.6. Да купува на Любимата жена шоколад и други подобни неща, подробно изброени в Анекс към настоящия договор по вид и асортимент.
    2.1.7. Да посещава с Любимата жена кино, кафенета, ресторанти и други подобни развлекателни заведения не по-рядко от 1 път на две седмици (през останалото време тя ще се забавлява сама).
    2.1.8. Да глези Любимата жена с разнообразни скъпи подаръци.
    2.1.9. Никога да не напомня, че я е глезил със скъпи подаръци.
    2.1.10. Да не капризничи.
    2.1.11. Да не говори гадости.
    2.1.12. Да отговаря честно на зададени въпроси.
    2.1.13. След честен отговор (вж. точка 4.1.3) да не се старае да избегне удар по главата.
    2.1.14. Да не моли за неизпълними неща.
    2.1.15. Въобще за нищо да не моли.
    2.1.16. Да не обръща внимание на лица от противоположния пол.
    2.1.17. Да подарява цветя.
    2.1.18. Да дава колата си на Любимата жена (която, естествено, ще кара).
    2.1.19. Да не нанася вреда на живота и здравето на Любимата жена (на всички останали може).
    2.1.20. Да не забравя редовно да се обажда на Любимата жена, ако тя не вдига телефона, да звъни до момента, в който тя благоволи да вдигне слушалката.

    2.2. Любимата жена се задължава:

    2.2.1. Благосклонно да се отнася към Мръсното животно.
    2.2.2. Да не обръща внимание на недостатъците му (които ги има в изобилие).
    2.2.3. Да прави секс.
    2.2.4. С радостна усмивка да приема подаръци, цветя, шоколад, да ходи на кино.
    2.2.5. В присъствието на Мръсното животно да не обръща внимание на лица от противоположния пол.
    2.2.6. Да не иска неизпълнимото.
    2.2.7. Намирайки се зад волана на автомобила, принадлежащ на Мръсното животно, да се опита да не нанася сериозни щети на автомобила и здравето на Мръсното животно.
    2.2.8. Да отговаря на телефонни обаждания.
    2.2.9. Весело да се смее над всички (даже идиотските) шеги на Мръсното животно (естествено, ако шегите не касаят личността на Любимата жена).
    2.2.10. Да бъде търпелива (в пределите на разумното).

    3. Срок и действие на договора.

    3.1. Настоящият договор е в сила до настъпването на летален край на една от страните.
    3.2. Забранява се на една от страните да ускорява настъпването на летален край на другата страна.

    4. Отговорност на страните.

    4.1. Мръсното животно:
    4.1.1. За нарушение на точка 2.1.4. носи отговорност във вид на лишаване от мъжко достойнство.
    4.1.2. За нарушение на точка 2.1.10 носи отговорност във вид на глоба в размер 500 лева (петстотин лева).
    4.1.3 За нарушение на точка 2.1.12 получава удар по главата.
    4.1.4. За нарушение на точка 2.1.16 получава 3 удара в главата и един по мъжкото достойнство (или обратно, по избор на Любимата жена ).
    4.1.5. За нарушение на всички останали точки Любимата жена има право силно да се ядоса и обиди.

    4.2. Любимата жена не носи никаква отговорност, защото тя е Любимата жена.

    5. Други условия.

    5.1. Настоящият договор е съставен в един екземпляр, и тъй като Мръсното животно е пълен нехранимайко и разсипник, оригиналът на горепосочения договор се съхранява при Любимата жена.
    5.2. Настоящият договор влиза в сила от момента на подписването му от двете страни.
    5.3. Всички спорове и разногласия, произтичащи от настоящия договор страните ще се опитат да преодолеят по пътя на преговорите.
    5.4. Настоящият договор не подлежи на разваляне.
    5.5. Подписва с кръв от страна на Мръсното животно и с молив от страна на Любимата жена.

    МРЪСНОТО ЖИВОТНО .............................. (................) "...." ..............................2006 г.

    ЛЮБИМАТА ЖЕНА .............................. (................) "...." ..............................2006 г.

  11. #791
    започва да се пристрастява Член на клуба Little's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    96
    Crosswagon, 156 1.8 TS, +359 892 484 482

  12. #792
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  13. #793
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    И изобщо, прав си е старият Фьодор Михайлович, който твърди, че всички, които не пият, са или болни, или подлеци. Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че… Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в подкупно, здравословно и благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестествен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес.

  14. #794
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  15. #795
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

Page 53 of 205 FirstFirst ... 343515253545563103153 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •