Page 51 of 205 FirstFirst ... 41495051525361101151 ... LastLast
Results 751 to 765 of 3065

Thread: FUN!!!- Моля Без Коментари!

  1. #751
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  2. #752
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Баща катаджия буди сина си, също катаджия.

    -Сине, ставай, вече е 7,30
    -Ох, спи ми се още...
    -Ставай, ставай, ония нахалници вече 1 час карат без пари.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  3. #753
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Учителката на първи клас мис Нилъм (28 години) имала проблеми с един от учениците си.Тя попитала:

    - Какво има, момчето ми?

    - Твърде съм умен за първи клас. Сестра ми е в трети, а пък аз съм по-умен от нея! Мисля, че аз също трябва да уча в трети. – отговорил ученикът.

    За мис Нилъм това било прекалено и за това тя повела момчето при директора. Докато то чакало в приемната, тя обяснила на директора ситуацията. Решение било намерено – директорът щял да направи тест на момчето и ако то не може да отговори на някой от въпросите, ще трябва да се върне в първи клас и да се държи добре. Мис Нилъм се съгласила.

    Момчето било въведено в кабинета на директора, обяснили му условията и то се съгласило да мине теста.

    Директорът: "Колко е 3 x 3?"

    Момчето: "9".

    Директорът: "Колко е 6 x 6?"

    Момчето: "36".

    И така ставало с всеки въпрос, на който, според директора, един третокласник трябва да знае отговора. Тогава директорът се обърнал към мис Нилъм и казал:

    - Мисля, че момчето може да премине в трети клас.

    Мис Нилъм обаче казала, че има още въпроси. Момчето и директорът кимнали в знак на съгласие и тя започнала:

    - Какво има кравата 4 броя, а аз само 2?

    - Крака – след кратка пауза отговорило момчето.

    - Какво има в твоя панталон, което няма в моя?

    - Джобове – бил отговорът.

    - Започва с К и завършва на С, космато, продълговато, вкусно, с белезникава течност вътре?

    - Кокос.

    - Твърдо и розово, когато влиза и меко и лепкаво, когато излиза?

    Директорът леко пребледнял, стегнал се, очите му се облещили и едва се сдържал да не изпревари отговора...

    - Дъвка.

    - Какво мъжът прави изправен, жената седнала, а кучето на три лапи?

    Сега вече очите на директора здраво се оцъклили, но преди да каже нещо, ученикът го изпреварил.

    - Подава ръка

    - Сега ще задавам въпроси от типа: „Кой съм аз?”, става ли?

    - Аха.

    - Ти пъхаш в мен своя кол. Връзваш ме, за да ме вдигнеш. Мокря се преди теб?

    - Палатка.

    - В мен влиза пръст. Търкаш ме и въртиш, когато ти е скучно. Най-добрият мъж ме получава пръв?

    Директорът е много обезпокоен, напрегнат и е принуден да глътне голяма порция коняк.

    - Венчален пръстен.

    - Мога да бъда с различни размери. Когато не ми е добре, капя. Когато ме издухваш ми е добре.

    - Нос.

    - Имам твърдо тяло. Моят връх пронизва. В движение треперя.

    - Стрела.

    - Коя дума започва с "F" и завършва с "K" и означава много жега и вълнения?

    - Firetruck (Пожарна кола).

    - Коя дума започва с "F" и завършва с "K" и ако това нещо го няма, си принуден да работиш с ръце?

    - Fork (Вилица).

    - Имат го всички мъже, на някои им е по-дълго, отколкото на другите. Мъжът го дава на жена си след сватбата?

    - Фамилия.

    - Кой мъжки орган няма кости, има само мускули и вени. Той пулсира и отговаря за правенето на любов?

    - Сърце.

    Директорът с облекчение въздъхнал и казал на учителката:

    - Изпратете го в Кеймбридж! На последните 10 въпроса аз самият отговорих неправилно!!"
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  4. #754
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    : Веднъж крал Артур бил пленен от друг цар и бил хвърлен в страшна, мрачна и влажна тъмница. След време обаче на царя му дожаляло за младия крал Артур и му казал, че ще го освободи, ако му отговори на един мнооого сложен въпрос. Отпуснал му една година време да намери отговора, в противен случай го заплашвала страшна и мъчителна смърт. Въпросът бил:
    "Какво всъщност искат жените?"
    Крал Артур изпратил от тъмницата да повикат верния му рицар Гауейн и го заклел да намери отговора на въпроса. Рицарят пламенно поел задачата и за една година успял да зададе въпроса на цялата женска половина на кралството. Естествено, така и не получил два еднакви и поне един смислен отговор. Започнал да губи надежда и черно отчаяние се загнездило в душата му...
    В предпоследния ден от изтичащата година дочул слух, че в забравена къщичка в дълбока и непроходима гора, на границата на кралството живее стара, грозна, но за сметка на това много мъдра вещица.
    Изпълнен с надежда и без да губи нито секунда, Гауейн се метнал на коня и с всички сили препуснал към къщурката на вещицата. Най-сетне пристигнал. Скочил от седлото и почти останал без дъх се втурнал към излязлата да види какъв, по дяволите, е тоя конски тропот отвън вещица.
    Запъхтян й задал въпроса.
    Старата го погледнала хитро и казала, че знае отговора, но ще му го съобщи само при едно условие - ако обещае да се ожени за нея...
    Страшен мрак се спуснал в душата на верния рицар, изправен пред дилемата дали да спаси любимия си крал при тази огромна цена или да се откаже, опозорен, че не е изпълнил клетвата си...
    Миг се поколебал и казал, че е съгласен.
    Вещицата била ужасна, стара, противна, смърдяща и само с един единствен предизвикателно стърчащ напред зъб.
    Ухилила се доволно и казала, че повече от всичко, жените искат сами да се разпореждат със собствения си живот.
    Животът на Артур бил спасен и той бил дълбоко признателен на Гауейн за проявения от него подвиг.
    Всички се радвали и празнували, а междувременно настъпил и денят на сватбата...
    На сватбеното тържество рицарят Гауейн се държал като истински джентълмен, за разлика от отвратителната вещица, която ядяла с ръце, пърдяла на масата (без да се извини при това!) лочела бира, вино и квото там й попадне...
    Колкото и да е неприятно, настъпило и времето на първата брачна нощ.
    Отлагал колкото могъл Гауейн но накрая все пак трябвало да влезе в спалнята... Държейки се за сърцето, той престъпил прага. И що да види - на леглото лежала най-красивата жена на света, която някой някога изобщо е могъл да си представи!!!
    Изпълнен с щастливо учудване, рицарят попитал какво се е случило.
    Вещицата отговорила, че за благодарност за доброто му отношение към нея, е съгласна половината денонощие да бъде неземна красавица, а другата половина - ужасна вещица. Само той трябва да избере коя половина да е красавица и коя - вещица.
    Гауейн изпаднал в дълбок размисъл...
    Какво да избере - дали през деня да се разхожда подръка с красавицата и всички да ахкат и да завиждат, а през нощта да трепери в ужас до дъртото страшилище... или пък през деня всички да му се подиграват заради беззъбото чудовище, но той да наваксва с пълни сили нощем... Така и не могъл да стигне до задоволителен отговор. Махнал с ръка и й казал сама да реши кога каква да бъде.
    Като чула това, прекрасна усмивка разцъфнала на прелестното лице на хубавицата. Казала на смелия рицар, че от този момент нататък ще остане завинаги красавица, за да му се отблагодари, че я уважава и й дава възможност сама да се разпорежда с живота си.
    И такаааа... Каква е поуката от тази дълга история? Поуката е тази:
    Изобщо няма значение, дали жена ви е млада, стара, страшна, умна, красива или глупава. Тя си е просто една вещица...
    ПС. Дами, не забравяйте, че това е fun-че
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #755
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    вижте drivinginbolivia.

    http://moni.alfaromeo-bg.com/FUN/
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  6. #756
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  7. #757

    Default

    Quote Originally Posted by viki
    Допълнение към темата ...


  8. #758
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  9. #759
    Запален алфист Димо's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Posts
    147

    Default

    Постоянно слушаме за “Правилата” от женска гледна точка. Сега, ето и някои мъжки правила:
    • Женските гърди са за гледане и за това ги гледаме. Не се опитвайте да промените това – няма да стане!
    • Научете номера с тоалетната седалка. Големи момичета сте. Ако е вдигната –я свалете. На нас ни е нужно да е вдигната, на вас смъкната. Да сте чули някога да се оплакваме че не я намираме вдигната?
    • Събота = Спорт. Това е като пълноунието или приливите и отливите. Оставете го така.
    • Пазаруването не е спорт. И не, ние никога няма да го приемаме като спорт.
    • Плаченето е изнудване.
    • Ако искате да разберете нещо питайте. Нека сме наясно по този въпрос: малките намечета не действат! По-сериозните също! Най-откровенните намеци също не действат! Давайте по същество!
    • “Да” и “Не” са напълно приемливи отговори за почти всеки въпрос.
    • Идвайте при нас с проблем САМО ако искате да го разрешим. Това е което можем да направим. Имате си приятелки които да ви изслушват.
    • Главоболие продължило 17 месеца си е сериозен проблем – идете на доктор!
    • Всяко нещо което сме казали преди 6 месеца не се брои при спор с вас. Всъщност всякакви коментари с давност 7 дни не се броят.
    • Ако си мислите че сте дебели – най вероятно е така. И спрете вече да ни питате.
    • Ако нещо което сме казали може да се интерпретира по два начина и единият ви кара да се чувствате тъжни или ядосани – то имали сме другото предвид.
    • Можете или да ни накарате да свършим нещо, или да ни кажете как искате да бъде свършено. Но не и двете едновременно! Ако вие най-добре знаете как то трябва да бъде свършено – просто го свършете сами!
    • Когато е възможно, моля казвайте каквото имате да казвате по време на рекламите.
    • Христофор Колумб не се е нуждаел от напътствия. Ние също!
    • Всички мъже виждаме само 16 цвята – те са цветовете които са по “default” на Windows например. Прасковата например е ПЛОД. Люлякът е цвете. И идея си нямаме какво е тюркоазено.
    • Когато попитаме какво има и вие отговорите “нищо”, ние се държим все едно няма нищо. Знаем че лъжете, но просто не си струва главоблъсканицата докато разберем какво не е наред.
    • Ако задавате въпроси на които не искате да чуете отговор, очаквайте отговори които не искате да чуете.
    • Когато се налага да ходим някъде заедно, абсолютно всичко което облечете е добре. Наистина!
    • Не питайте за какво си мислим, освен ако не сте готови да говорте на теми като Секс, Спорт или Коли.
    • Имате достатъчно дрехи!
    • Имате прекалено много обувки!
    Благодарим че прочетохте това. Да, знаем че ще трябва да спим на дивана тази вечер, но знаете ли - това не ни пречи – че то си е един вид къмпинг.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD, 2000 г.

  10. #760
    Запален алфист mikoasp's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Posts
    290

    Default

    Абе тоя направо ме скапа бре !Знам аз,знам.... в цял свят си падат по наща музика и др.....

    http://video.google.com/videoplay?docid ... llo+world..
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 140HP 10.2001
    ------------------------------------------

  11. #761
    Запален алфист mikoasp's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Posts
    290

    Default

    Хайде още малко :

    http://tolkova_sladko.stih4e.com/
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 140HP 10.2001
    ------------------------------------------

  12. #762
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  13. #763
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    збрани бисери на Димитър Пенев:

    "Задръстването е голямо, отбий в лоялното" (напътствия към шофьора)

    "Не е честно, ще подам констатация" (при игра на карти)

    "Момчета, тренировката ще се води от Краси Борисов, ако ви стане студено ще пуснем лампите"

    "Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от Янтра. Абе незнам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях" (1988 година, представянето на новото попълнение в ЦСКА Трифон Иванов)

    "Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка" (на световното в САЩ преди мача с Аржентина)

    "Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3". След като му е направена забележка, че играчите стават 12 Пената отвръща: "Абе сега ще играем или ще броим."

    "Познавам австрийците, много добър отбор. Бил съм и на стадионът им - "Кратера" (б.а. всъщност Пратера). Около него има много люлки" (Пената за Австрия)

    "Испанците са опасни. Особено онова, къдравото - Киков. Имат и бразилче Жмуньо, който направо скрива топката на защитата". (Пенев за Атлетико Мадрид)

    "Какво ми се пръскаш със скъпи парфюми. Това да не ти е модна къща. И стига си ги баламосвал другите с истории за света и за райската империя. Мен не ме интересува дали знаеш кой е Цезар, Мезар или Пезар. Аз искам да играеш футбол, ако не ще те пратя да учиш в БАН" (Пенев към Иво Димов)

    "Не са нищо особено. Имат само двама нападатели, близнаци. Единият е на 26 години, другият на 27. С тях трябва да се внимава" (Пенев за Динамо Минск)

    Пенев нарежда отбора: "Ти ще играеш в ляво, ти в дясно, ти в центъра"
    Иво Димов: Ама Пена, ние станахме 12!
    Пенев: Щом толкова говориш сега няма да играеш
    (разбор преди мач)


    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  14. #764

  15. #765
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

Page 51 of 205 FirstFirst ... 41495051525361101151 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •