Results 1 to 5 of 5

Thread: Има ли JTD обурудвано със selespeed?

  1. #1
    Guest

    Default Има ли JTD обурудвано със selespeed?

    Alfa 156 JTD 1.9 ili 2.4 koiato da e tiptronik (vsushtnost mai alfa im kazvat SeleSpeed). Za benzinovi znam che ima. Ako znaete i niakoi sait kudeto moga da vidia razni po-stari modeli s kakvi dvigateli izlizat, kolko moshtni i s kakvi skorosti ...

  2. #2

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 15:01.

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    наистина Alfa Romeo 156 се предлага с автоматични скоростни само с бензинови мотори
    но има нещо което се бърка от много хора скоростната кутия на 156-цата SELESPEED не е като типтроника на АУДИ-тата
    най-правилното определение което съм чел е роботизирана механична скоростна кутия

    модела с двигател 2.5 кубика се предлага с скоростна кутия наречена от ALFA Q-system която е еквивалент на типтроник-а
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  4. #4
    Guest

    Default

    Po princip sega niamam smetka da go prodavam, kato go podrunkam oshte 50 000km (tova za men e kum godina i polovina) togava shte go smeniam, no gi gledam 156-ticite oshte sega Tova mi e vtora kola, predishnata mi beshe avtomatik, a na tazi za 20000km se ubedih che nikoga niama da sprat da me drazniat mehanichnite skorosti i za tova (da ne se zaricham de) ama veche niama da se metkam na takiva. Moje bi niakoi dizel 6 skorosti i ako e izgoden - samo tova moje da e kompromis za avtomatika. V sushtoto vreme i hem ne vurvi mnogo da se pravi na gaz tazi kola, hem niama da ostane bagajnik, a Audito mesto bol, butilkata mi e na mestoto na rezervnata guma (Avant e moeto). Kakvo mislite za 156-ca na gaz?

  5. #5
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    bagajnika na falfata e dosty4no goliam za 156 ne znam to4ni cifri no na 155 e 525 l
    a 156 na gaz e ... edno goliamo ni6to
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •