Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33

Thread: Снимки от срещата във Варна - 29.07.2007г

  1. #16
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default Re: хаха

    Quote Originally Posted by boian
    Между дизелите може би, ама забравяш 164-та и на kriss самолета . Tinoto не дойде ли? Айде пишете кво стана с дръпката!
    Е ся, такава е приказката само Тиното взе участие по телефона на тая сбирка

    Quote Originally Posted by Alfa_147
    ...А туй браво само който се качи може да разбере какво е!!! малко изтребителче без ограничител!!! аз знам колко върви и заради това не се хващам с него на късо ама като се подгоним алфата бие защото по-добре ускорява от 3 на 4 и обратното!! Бравото му трябва малко време да захапе!!! ама като цяло на старт ще ме бие, ама ако тръгнем от движение малко няма да може!!!
    На идване към офиса едно такова браво 1.6 ми се помъчи нещо на светофара на Басейн "Юри Гагарин' по баира, в посока Виница Явно трябва наистина да се пипне нещо, че да се опре и на 1.6ТС 147-ца
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  2. #17

    Default

    Кви гонки ва гонят вас бе... то да не снима човек кола на светофар

    Реших да снимам малко ама ми се изплъзна апарата като включвах втора и затова завършва така клипа
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  3. #18
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Е то като са знаем кви сме рейсъри, нормално е да си мислим, че гонки са ставали
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  4. #19

    Default

    Добре че мен ме е нямало... тогава ще тръгнат едни слухове....
    http://luchi.bg/ Парапети

  5. #20
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Много ми се иска другият път да се пробвам с това Браво без ограничителите Какво ще кажете

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  6. #21
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    варна
    Posts
    14

    Default ь

    ами може!!! само брата да не го е взел!!! ако е в мене ще дойда с него на другата среща!!
    Alfa Romeo 147 1.6 16v
    Fiat Bravo 1.6 16v

  7. #22

    Default

    като гледам на къде отиват работите, май в скоро време ще ни трябва местенце където да си показваме мусколите, че по улиците не е много удачно
    Последният път с Тино щехме да отнесем една бабичка. От тогава имам обица на ухото и няколко бели косъма по главата !
    Иначе и аз съм голям ентосиаст ама из Варна си е опасно, най-малкото има много куки. То не че пак не се изявявам и аз де... ама по удачно е да хванем да измислим нещичко, че така като гледам зимата се очертава да се събираме доста ( надявам се де)
    http://luchi.bg/ Парапети

  8. #23
    Алфист по душа chefo77's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Варна
    Posts
    14

    Default

    Брата много добре знае, че неговата Алфа точно сега не може да бие това Браво до 130-140 Затова само изрязал първата, поне той така казва де
    Бравото си има ограничител, просто явно е без катализатор и затова слиза под заводските си показатели. Няма проблем за дръпка с чипосаната зелена 145-ица. Макар че сигурно много бой ще ям
    DiabLO, аз като се прибирах успях да паникьосам един фен. Влизам в нашата улица с около 30 и много малко ръчна, колкото да хвърли леко задницата и някакъв върви по тротоара на около 50-ина метра. Последва едно движение наляво-надясно (паникьосано), след което се хвърли срещу една бетонна ограда. Махнах му за извинение, ама щях да се напикая от смях, ако беше дръпнал нещо сигурно е изтрезнял
    Настояща: Rover RT Di. Ох - нафта, ох - кеф ... засега

    Бивши:
    Rover RF 1.4 Si / Renault Cangoo 1.9 D ... служебната

  9. #24
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Колега, това за ограничителя не го приемай лично, просто глегам как да си разнообразим малко срещите, аз по принцип не си падам по гонките и подобни неща, дори като взимах колата си нямах никаква представа че има чип - макар и да не е сигурно че има. Нямам намерение да се дрункам с никой - просто весело да става. Да има за какво да се "дъвчем" като се видим.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  10. #25
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Колеги, да вземем да прехвърлим дебатите в дискусии а - че много се отплеснахме.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  11. #26
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by pinifarina
    ...дори като взимах колата си нямах никаква представа че има чип - макар и да не е сигурно че има...
    Е нали я диагностицирахме на Морска гара, бе Уредът показа 95% наличие на чип
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  12. #27
    Алфист по душа chefo77's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Варна
    Posts
    14

    Default

    Quote Originally Posted by pinifarina
    Колега, това за ограничителя не го приемай лично, просто глегам как да си разнообразим малко срещите, аз по принцип не си падам по гонките и подобни неща, дори като взимах колата си нямах никаква представа че има чип - макар и да не е сигурно че има. Нямам намерение да се дрункам с никой - просто весело да става. Да има за какво да се "дъвчем" като се видим.
    Че кой го е приел лично? Няма нищо такова, изобщо даже не съм се засегнал! Какво значение има дали ти ще ме биеш, или аз, няма да ми падне къщата я Разбира се, че трябва да се разнообразяват срещите, на мен са ми интересни, ама аз съм идвал само 2 пъти. На вас сигурно ви е писнало Шегувам се, разбира се. Следващия път като дойда обещавам да караш Бравото и да си кажеш мнението. Обаче да знаеш, Алфата е суперска, даже жената много я хареса. Бас хващам, че ще почне да ме навива ...
    Настояща: Rover RT Di. Ох - нафта, ох - кеф ... засега

    Бивши:
    Rover RF 1.4 Si / Renault Cangoo 1.9 D ... служебната

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by pinifarina
    Колеги, да вземем да прехвърлим дебатите в дискусиi а - че много се отплеснахме.
    само последно да питамм... тая алфа не се ли продаваше на автосалона на вятърна мелница ?
    http://luchi.bg/ Парапети

  14. #29
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by DiabL0
    Quote Originally Posted by pinifarina
    Колеги, да вземем да прехвърлим дебатите в дискусиi а - че много се отплеснахме.
    само последно да питамм... тая алфа не се ли продаваше на автосалона на вятърна мелница ?

    Напълно е възможно, момчето от което я купих каза че работи там. Колата беше регистрирана и той я караше.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  15. #30
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София/Стара Загора
    Age
    38
    Posts
    84

    Default

    вече съм си във Варна и имам желание да си побъбря с някой за алфи, защото на моите приятели им надух главата да им говори за неща който си нямат и понятие та така де тва ми се струва познато долу малко Мр. Баба ли се пада? и кога е следващата среща да ви покажа и моята таратайка
    145 1.4 TS 99' EX
    145 1.6 TS 99'

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •