Results 1 to 4 of 4

Thread: Кабели за алфа 156?

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    64

    Default Кабели за алфа 156?

    Ще съм много признателен ако някой може да ми обясни от къде да ми минат кабелите от акумулатора до багажника.Мисля да си сложа усилвател и туба,но гледам и се чуда от къде да пракарам кабелите.Някой ако е минал през това и може да ме светна ще бъде споменаван поне една година в молитвите ми
    Oще една дупка и се гръмвам с нож.
    156 2.4 JTD

  2. #2
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    мисля, че на всички автомобили вървят от едно място- под волана, под кората до седалката на шофьорката врата(кората на прага), под кората на задната врата(пак на прага), под седалката и в багажника...
    има обаче един голям проблем... тоест не съм сигурен дали при 156 го има, но при 145/6 със сигурност, няма от къде да излезе кабела от купето до бушона и акумулатора. Налага се да се пробие дупка до сервото на волана долу зад педалите за да мине кабела....щото е много дебел
    иначе голямо търсене пада от де да мине тоз прословут захранващ кабел
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  3. #3
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Дупка за 145/6 има ! При мене мина кабел 27 квадрата, ако е по-дебел незнам Питайте Бобо за това, как става ! Той го прави в мойта кола (окабеляването де)
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  4. #4
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    винаги има дупка - с изключение на ситроен ц4
    проблема е докато я намериш , но ако не можеш да я намериш и ако не ти е много силна музиката - новите автомобили имат голяма клема в табото точно под волана
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •