Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Амортесьори Koni -1266sport за 155

  1. #16
    Запален алфист aRm's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    Е защо не си ги поръчаш сам от Англия или Германия. С някоя от другите фирми, които доставят стоки до тук, ще пристигнат до 1-2 седмици.
    Ами цената която ми дават тук е 300 лв. на брой и ме устройва... От Англия и Германия не мога да го намеря на по-ниска цена... Чудех се дали да не търся някой късоходов спортен и да приключа сагата... Някой знае ли на Фиат Браво/брава дали е по-къс хода на амортесьора от на 155-ца ? Ще бъда благодарен, ако някой пусне жокер :/
    Alfa Romeo 155 8V MY95 SPORT 126HP Running on LPG Injection

  2. #17
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Това за задни ли става дума, не съм ровил за по-добри оферти, но първите в ebay, с доставката до адрес в Англия идват на 540лв, после по 2.20/кг до България. Наскоро купих едни задни koni-та, че ми изпаданаха доста евтино и бяха 4кг 2-та, т.е. за ~550лв са при теб

    ПС. Май има и доста по-ниски цени, разгледай в alfisti.net, larkspeed и т.н.
    Last edited by injekciona; 21-07-2015 at 10:59.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  3. #18
    Запален алфист aRm's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by injekciona View Post
    Това за задни ли става дума, не съм ровил за по-добри оферти, но първите в ebay, с доставката до адрес в Англия идват на 540лв, после по 2.20/кг до България. Наскоро купих едни задни koni-та, че ми изпаданаха доста евтино и бяха 4кг 2-та, т.е. за ~550лв са при теб

    ПС. Май има и доста по-ниски цени, разгледай в alfisti.net, larkspeed и т.н.
    За предни амортесьори става въпрос, колега. Мерси, пак ще проверя... Аз се съсипах да търся и под 680 лв. за двата не мога да намеря. Bilstein B6
    Alfa Romeo 155 8V MY95 SPORT 126HP Running on LPG Injection

  4. #19
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Аз имам 2 броя предни газови боге май бяха наскоро ги докопах имат и пружини каяба ма пружините може да ми потрябват ако някои има нужда ,не са ми за продаване,но бих помогнал.
    155 2.0 16v МY95 Sport

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •