Results 1 to 11 of 11

Thread: kvo 6e kajete za ALFA ROMEO BRERA

  1. #1
    Guest

    Default kvo 6e kajete za ALFA ROMEO BRERA

    e taia alfa adski mnogo me kefi [/list]

  2. #2

    Default Хех

    А какво ще кажеш за ALFA 8C
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    48

    Default

    Ayyyyyyyyyy tova 8C mi napali dy6ata.Brerata sa6to e ybiec. Pred4yvstvsm 4e Por6eto skoro rqpa 6e qde.

  4. #4
    Guest

    Default yeaaah

    като гледам и новата 156 с новите двигатели направо ми иде да вия,абе общо взето Порше да се стяга,че Алфите идат

  5. #5
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default :)

    Абе кви Поршета бе момчета кви 5 лева.И 8c i brera i GT i NEW 166 продължава да се гради история!!!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Ами незнам за Brerata кво да кажа като май ще остане само мечта!!! засажеление ,но пък 8C казват че ще влезе в серийно производство,но пак за BRERA тя за мен си е чисто и просто заместник на SZ и незнам за кво не искат да я пуснат и нея, пак 6 фара пак стъклен покрив незнам дали има кабриолет , но просто за мен такава е логиката на BRERA отново спиращ дъха модел дирекно от ALFA.
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  7. #7

    Default

    Едва ли дизайна на Алфа, може да се обърка. Едва ли може да се сравни с някоя друга марка. Нещо повече Алфа не изменят на традицията да са пионери във всяко нещо в автомобилостроенето.

  8. #8
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Дано пуснат Brera в производство!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  9. #9

    Default BRERA

    На няколко места бях чел че Brera трябва да е заместника на GTV, но не знам колко е достоверна информацията. А за 8C знам че е одобрена пък кога ще я пуснат..., ако въобще я видим в производство. През идната година ALFA имат 5 премиери: през февруати - GT, юни - GT 1.8 TS, септември - 147 фейслифт и 156 4х4, октомври - 147 4х4. Нищо не се споменава какво стана с проекта за SUV (на мен ми хареса на външен вид).
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mladej_it
    Дано пуснат Brera в производство!
    доколкото знам Брера ще я пуснат през 2006г 3.2 от ГТА 3.5 които е разработен саместно с Опел 4.0 от изложението в Жанева с 400к.с

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default ДАНО ДАНО!!!

    брерата е върха изобщо все хубави неща покрай алфа тва за SUV самоче ще е прекалено аз лично не искам алфа да пускат такава машинария фиат може ,но не и алфа резултата според мен ще е къ сно догонване на порше!!!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •