Results 1 to 8 of 8

Thread: смяна на карета

  1. #1
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default смяна на карета

    молбата ми е ако някой е сменявал или знае как се сменяват външните карета на 155-ца нека да сподели ще съм му много благодарен
    мисля скоро време да сменявам моите, че нещо много рупат на по-остри завои из града най-често.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  2. #2
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    При мен дясното се чуваше кога беше -15/-20 градуса. Сега като се стопли го чувам само при остър ляв завой и ако дам по-рязко гас
    Утре ще я вкарвам малко в бокса и ще ти кажа какво е дереджето Решил съм да го оправя преди да е станало на трътка
    Иначе го гледах в ePer-а разглобено и ми изглеждаше нормално, в смисъл, че се закрепва като на повечето коли Има канал отвътре със зегер

  3. #3
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default карета 155

    Първо си купи нова гайка,после се сваля полуоската,и на менгеме се сваля фиатовото каренце-от група 1,9ТД, имах 2,0ТСД-160лв е АбС каре,пружинния пръстен е фиатски,вътре в карето е и се борави с тайното оръжие чук и вълшебните 2-3: са ти ебах мамата
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #4

    Default Re: смяна на карета

    Quote Originally Posted by Kostadin
    молбата ми е ако някой е сменявал или знае как се сменяват външните карета на 155-ца нека да сподели ще съм му много благодарен
    мисля скоро време да сменявам моите, че нещо много рупат на по-остри завои из града най-често.
    Сам ли ще ги сменяваш или на сервиз?
    Цената за смяна е 15 лева.
    Има и карета.

  5. #5
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    ще ги сменявам сам поне така възнамерявам.вчера и аз гледах в ръководството за алфа 155 и там имаше картинка с чук и менгеме ама другите две неща не ги пишеше а иначе преверих в един магазин тук в Пазарджик и ми казаха ориентировъчно по 90лв. едното, все пак аз съм без АБС.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  6. #6
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default каре

    за АБС каре цената е 160лв за LPR
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #7

    Default Re: каре

    Quote Originally Posted by virusalfa
    за АБС каре цената е 160лв за LPR
    Най вероятно,ако карето е това и е на тази цена, мога да я коригирам.
    Не се захващай с карето, ако не си правил това нещо.
    Най вероятно и там, в Пазарджик, цените на услугите са същите, а може и да са по евтини.
    Имате много цигани там- бях скоро и си хортувах с едни просячета на площада.
    Искаха пари, ама ги заведох в магазина и им накупих храна и перилни препарати.
    Пари не им дадох....ама ми похарчиха десетина и повече лева.
    Пари не давам - ядене давам.
    Много бяха готини.....така се радваха
    Акъ търсиш и по низки цени- има- италиански карета.
    Мога на направя справка, ако ми дадеш каталожен номер или номер на "ЕЛ ПИ ЕР"

  8. #8
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    купих каретата и маншоните от вантотрейд за 70лв. едното и по 4лв. маншона с отстъпката която ползват членовете на клуба за което съм доста доволен понеже по тоя начин си спестих 22лв. , но нямаха скоби и грес за тях та ще трябва да търся тези работи допълнително.Не се наех обаче да ги правя сам и сега се чудя къде да ги сменявам
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •