Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64

Thread: От доста време споря с един от феновете на БМВ

  1. #61
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Плевен/Виена
    Posts
    57

    Default

    И аз карам АЛФА и БМВ ама този форум е 100 пъти по хубав от колкото на VW и БМВ.Дори и когато карах VW-та пак не членувах защото имам чувството че там са от малоумен на долу.Както не членувам и в БМВ форум нищо че карам тяхната мечта 328CI защото и там са много зле.Тип компетентни по всичко а аз много мраза такива хора.Пък и аз като колегата hsr никаде не съм казвал че немското е наи хубаво така че кажете къв ви е проблема защото нещо не ви разбирам.А от Австрия до София няма да доида за гонка пари да ми давате.
    BMW E36 328CI 04.1998 - 230 кончета, 6-степенна скоростна кутия от Е46 330 и шпер-диференциал
    ALFA ROMEO 155 2.5TD 12.1995 - много скъпа вече тая нафта
    BMW E36 320CI 02.1995 - абе става

  2. #62

    Default

    Аз в гореспоменатите форуми на влизам и съответно нямам и никакви впечатления от тях.
    Както вече казах тук съм защото в момента карам Алфа и смятам,че точно тук е мястото където човек може да получи/сподели информация и съвети относно поддръжка,ремонти и т.н., не за да коментирам коя кола е добра и коя лоша.
    Естествено като всеки човек и аз си имам мнение,но го пазя за себе си.Никъде не съм казал нещо от рода на "Алфа е боклук" или "Немските машини са много по-добри,по-здрави,по-бързи и т.н." или нещо подобно и затова ще ви помоля да не ми приписвате подобни твърдения
    Това,че харесвам и съм толерантен и към другите марки не означава,че отричам Алфа
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  3. #63
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Поначешете си езиците още някой ден и като се върна от отпуска,ще изтрия темата.А дотогава немците ще ги сърбят дебелите мазни задници,щото съм зает с основен ремонт на един техен боклук,дето едно бутало му е 200лв,а основните лагери-165лв!Монтират го и на едни поршета тоя двигател Дееба и самовара смотан!!!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #64
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Поначешете си езиците още някой ден и като се върна от отпуска,ще изтрия темата.А дотогава немците ще ги сърбят дебелите мазни задници,щото съм зает с основен ремонт на един техен боклук,дето едно бутало му е 200лв,а основните лагери-165лв!Монтират го и на едни поршета тоя двигател Дееба и самовара смотан!!!
    Joker ?
    Модела на това чудо на техниката да не е със същите букви като на едно моторно масло което се налива на двутактовите двигатели ?
    LT ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •