Results 1 to 9 of 9

Thread: Alfa 164-pu6i,ama varvi...

  1. #1

    Default Alfa 164-pu6i,ama varvi...

    Здравейте на всички
    Аз да питам нещо...Един приятел има такава 164ка(2.4td мисля),та стегната е колата, без забележки,освен че 92 год.Карал съм я ,пък и други,като са се качвали казват,че върви като безинова кола-самолет е(сигурен съм, върви повече от октавия 1.9tdi с повечето коне,както и BMW 525 d),обече пуши доста...С опита от дизелите,която имам е нормално да пропушва като се натисне (дизел е все пак),ама чак толкова...дори и на оптимална температура около 90-95 градуса!От какво е според вас???Аз се съмнявам за разпръсквачи на дюзите....Дали е от това??Пък ако се направи незнам направо как ще се изтрелва
    Дайте някакъв акъл!
    П.С.Засякохме я с 4 човека -около 9 секунди до 100(според мен можеше да падне още малко)

  2. #2

    Default

    Mi ako e vqrno tova uskorenie mislq 4e nqma na4in da ne pu6i.Vse pak po kniga i davat uskorenie 10.8

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    35

    Default

    Abe ne e ot diuzite ,ako beshe ot tqh nqmashe da varvi gram.A kakav e na zvqt pushaka ,to i tova e vajno za dizelite.dali e 4eren ili po svetal.
    Moje da gori maslo i za tova da pushi ,no tova ne i pre4i da varvi.Mnogo moje da sa pri4inite.

  4. #4

    Default Re:

    Sas sigurnost ne gori maslo,poneje togava pu6i bqlo...A tozi si e normalen 4eren,tamen,no pu6i dori da ne q natiska6 tolkova da varvi!!Ne e normalno...4udq se dali puk da ne i trqbva reglaj na pompata za momenta na vpraskvaneto na gorivoto Ina4e maslo,vodi,a we...nared si e Sa6to kato se pali studena v na4aloto takav oblak pravi (sinio na studen dvigatel)i kato poraboti na mqsto e ok,no v dvijenie si pu6i

  5. #5

    Default

    Mi tva ne e nikak dobre det go kazva6. Samo ne moga da razbera kak taka vyrvi tolkova

  6. #6

    Default Varvi,za6to da ne varvi??


    Mom4eta ili ne iskate da pi6ete ,ili nqmate obqsnenie na problema!!!Edno e sigurno,koito e pisal do sega qvno i haber si nqma ot dizeli,da ne govorim za Alfi

  7. #7

    Default

    Mi Pope kaji mu da q zakara da mu regulirat gnp-o i 6e spre da pu6i. Da si smeni vyzdu6niq filtyr,ba si pregleda turbinata i tn.....

    Taka ni6to ne kazva6 sy6testveno.Kak da ti otgovotq?

    Kaji mu da si mahne i bufera pod bronqta da moje da smu4e pove4e vyzduh turbinata

  8. #8

    Default

    Mi Pope kaji mu da q zakara da mu regulirat gnp-o i 6e spre da pu6i. Da si smeni vyzdu6niq filtyr,ba si pregleda turbinata i tn.....

    Hmmm,Kefo,ima logika v tova koeto kazva6...Filtarat e nov,moje bi turboto trqbva da se po4isti...i osven da ne mu stiga vazduh,za da pu6i taka...Opredeleno mi izglejda logi4no Ama ne vqrvam da ot pompata,6toto ina4e si varvi dobre
    6te mu kaja
    Mercii

  9. #9

    Default

    Tq 6e si vyrvi daje mnogo dobre no 6e har4i pove4e i 6e pu6i pove4e ako e pipana pompata

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •