View Poll Results: Да има ли срещи в Пазарджик с фиксирана дата и час?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Да,така повече хора ще знаят и е по-вероятно да присъстват на срещите.

    19 73.08%
  • Да,но се съмнявам да има развитие.

    3 11.54%
  • Не,така ще сме още по-малко.

    3 11.54%
  • Нямам мнение по въпроса.

    1 3.85%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: Срещите в Пазарджик

  1. #16

    Default

    Гогата е точен човечец,едва ли нарочно не е дошъл,предполагам се касае до недоразумение ...
    А иначе и аз съм за твърда дата...като гледам хората от Пазарджик и региона се умножиха в последно време,не се учудвам много :P
    Иска се малко по-силна органицазия и постоянство,другото само ще си дойде
    '99 156 1.9 JTD SP3

  2. #17
    Клуб 8J+ Gogata's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    36
    Posts
    1,274

    Default Re: РЕДОВНИ СРЕЩИ В ПАЗАРДЖИК..... хахаха

    Quote Originally Posted by Mink0
    кво да предлагаме?
    един път се очакваше среща и аз отивам............. и к'во стаа аз съм сам!
    никой нема!!! мноо яд насъбрах!
    И след такива случки очаквате да зарибите някой да стане ФЕН?
    Това е смешно! В форума пише РЕДОВНИ СРЕЩИ В ПАЗАРДЖИК.Ебати смешката. В ПЗ НЯМА редовни срещи! Има някви срещи от дъжд на вятър и то се събират точно трима човека ,които се познават сигурно от деца и са си приятели от 20 години,които се събират да се видят когато на тях им е удобно и възможно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
    Стига съм ви упреквал, че ша земете да се засегнете и.........., и ша прекратите и срещите Ви, на които попринцип всеки е добре дошъл - ПРЕДПОЛАГАМ!?
    И така аз предлагам да има една дата в месеца ама този ГОГАТА който е ЧЛЕН на КЛУБА да седи там и да чака да дойде някой освен неговите хора!!! Датата е определете ВИЯ,както при ИТАЛФЕСТА се определя и които може ходи!!! Според мен ако датата е "ТВЪРДА" ще има повече алфисти. Иначе на мен ни ми пречи да минавам през кортовете всяка събота,той града е малък, ама само се ядосвам.
    Първо:Никога не е било да пише,че ще има среща и да няма никой! Всеки път може и по двама души да сме били,но щом е писано значи някой е бил там!Естествено никой няма два часа да стои на този паркинг...изчаква се определно време(в рамките на 15-20 мин.) и после се поема към някое кафе.Напълно възможно е да сме се разминали за някакви минутки(зависи колко си закъснял)
    Второ: Наистина положението не е много розово и както сам виждаш организацията не е от най-добрите.Надявам се това да се промени и да има фиксирана дата,така ще е по-добре за всички!Дано и това стане скоро...
    Трето:Не съм член на клуба,нито имам Алфа Ромео(засега),нито се познавам с хората от 20 години,но това не ме прави по-малко или повече фен от теб или някой друг,който и да е било.Така че смятам нападките за неоснователни и те принаквам да запазим добрия тон.Заповядай на следващата среща,ще се радвам да се запознаем и да изгладим недоразомението с
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17
    Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW Q-Tronic 1.9 150hp JTDm 150hp '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 120hp '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 103hp '97

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Pazardjik-Sofia
    Posts
    39

    Default

    Дано!!!
    Мисля също да се определи час на тръгване от ПЗ за Италфест 2007!
    Вие кво мислите по въпроса? По добре да се съберем повече фенове от Пазарджик, та да видят хората че и в нашия град има италиански фенове!
    И аз нямам лична алфа, тя е на баща ми! Но съм си голям фен. Тая седмица съм с нея в Сф.! Така че и да има среща, незнам дали ша се видим.
    Alfa Romeo 164super

  4. #19
    Клуб 1.9 JTD Пазарджик Az4o's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София, Пазарджик
    Posts
    584

    Default

    Quote Originally Posted by Mink0
    Дано!!!
    Мисля също да се определи час на тръгване от ПЗ за Италфест 2007!
    Вие кво мислите по въпроса? По добре да се съберем повече фенове от Пазарджик, та да видят хората че и в нашия град има италиански фенове!
    И аз нямам лична алфа, тя е на баща ми! Но съм си голям фен. Тая седмица съм с нея в Сф.! Така че и да има среща, незнам дали ша се видим.
    Прав си колега! Трябва да измислим нещо за тръгването към феста Може да го комбинираме със колегите от София, който ще тръгват в събота сутрин и да пътуваме заедно Нека наближи още малко датата и ще го уточним.
    Alfa Romeo 155 1.8TS '93
    Alfa Romeo 146 1.9JTD '99

  5. #20
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Pazardjik-Sofia
    Posts
    39

    Default

    Супер ще е ако тръгнем една стабилна група от ПЗ-то!
    Да си направим една среща да се уточни!
    За събота, пък дано колата е готова,че е на доктор в Сф. по предварителна информация във вторник вече ще тряа да хвърчи,ама да видим!
    Alfa Romeo 164super

  6. #21
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    аз предлагам сряда или сабота кам 18:00 на "Битака",или някаде др. или пак др. ден.ако има желаещи аз в сряда ще сам там.

  7. #22
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    дайте на 6 октомври да трагнем група,от пазарджик.Ще си определим час и място.к'во ще каже те.

  8. #23
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Викам де се пише само в едната тема щото та се разделят малко нещата
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  9. #24
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    добре ама за сряда ще има ли желаещи или ще сам си сам.

  10. #25
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Кажи само точно в колко и къде и съм там
    да се видиме
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  11. #26
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    ами ако искаш на "Битака" кам 18:00.май с теб имаме общи приятели ама несам сигорен.

  12. #27
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    ако неможеш неска утре ,да се видим там или по касно ,ти кажи как те устройва.Пиши, аз често влизам във форума.

  13. #28
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    кам 18:00 ще сам на Битака неска ще изчакам 15-20 мин.ако се забави6 малко пиши на 0897816866

  14. #29
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Pazardjik-Sofia
    Posts
    39

    Default

    На 29.09. на кортовете ша има ли някой или да не хода?
    Пишете за да се знае дали ще се съберем да определим час на тръгване за ИТАЛФЕСТА а???????
    Alfa Romeo 164super

  15. #30
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    пазарджик
    Posts
    19

    Default

    довечера сам там

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •