Results 1 to 4 of 4

Thread: А сега и за реактивната щанга на 156

  1. #1
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default А сега и за реактивната щанга на 156

    Доста ми се поразтропка преднитзата по ледовете през зимата,та доиде ред да сменя и щангата.Но така като ми предстои да сменям и вариатора,и паразитната ролка на ангренажния ремък,и втулките на горните носа4и ,разбирате колко хар4ове ми се събират,та някои знае ли с каква друга щанга мога да заменя оригиналната,в смисъл да е по-евтина.За 147 разбрах 4е става от Мареа,но става ли и за 156 или трябва друга.М/у другото ако можете да ми кажете и къде да си намеря паразитната ролка на ангренажния,защото в Търново от 1 месец не могат да ми я намерят Благодаря педварително за информацията
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    68

    Default

    Аз вече смених на моята стабилизиращата (това ли е реактивната???) щанга, не беше много скъпа: оригинална = 159лв, втулките на горните носачи също са тръгнали...но не това ми е проблема. След серия от няколко дупки...не, ями... имам чуството че колата е по-нестабилна, почна да се лашка на една страна, волана ми е твърде лек...особено при голяма скорост е доста неприятно. Ходих на сервиз и ходовата част е ок, май е нещо пак по кормилната уредба... А точно един ден преди дупките ходих на сходимост след смяната на щангата. Някой може ли да предположи какво се е разбило или пак трябва да ходя на сходимост?
    .::Black Cloud Gang::.

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv-Sofia
    Posts
    28

    Default Стабилизираща щанга 156

    Може ли вместо да се сменя цялата стбилизираща щанга да се сменят само двата тампона , които я държат?
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD 12/1998

  4. #4
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Може И на мен отна4ало ми казаха 4е трябва да сменя цялата щанга,но успях да си намеря само 2-та тампона за 50лв общо,и ми взеха още 50лв за смяната.Проблема е 4е в магазина се опитват да ти пробутат цялата щанга за поне 3 пъти по висока цена,така 4е ...
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •