Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45

Thread: Комбинация Хертз - Тъндър

  1. #16
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    софия
    Posts
    13

    Default

    кой каза че в тази алфа не може да стане хубаво звучене - много бърка аз го казвам без да бьркам разбирасе зависи какво разбираш под звук моия е малко по скьп от колата и пак не е това дето требва

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by acoti
    ....аз го казвам без да бьркам разбирасе зависи какво разбираш под звук моия е малко по скьп от колата и пак не е това дето требва
    Колега ти явно си много взискателен откъм озвучението,вложил си много пари като си целял да постигнеш отличен саунд и сега не си доволен от резултата.Възможно е да си прав,че в алфата не може да се постигне такова нещо,но колегата duran доколкото разбрах не цели това,а иска да постигне цитирам "нещо приятно за слушане" и аз не виждам защо да не стане
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Ами колеги колебая се между 2 неща - http://www.aval-bg.com/catalog/display_ ... yle_id=426
    и едно Sony http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09025646 ... Дайте съвет, че днес ги взимам.. Много се колябая.. за тия пари тия двете излизат.. а имайте предвид че пайнера е със стелки.. мерси
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

  4. #19
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    За пайнер-а нямам преки впечатления, но за Sony мога да те посъветвам - ако се спреш на него, си търси по-високия модел (GT410 или GT414). Имат и USB вход. Аз съм с такова и съм доста доволен от него.
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by duran
    Ами колеги колебая се между 2 неща - http://www.aval-bg.com/catalog/display_ ... yle_id=426
    и едно Sony http://technomarket.bg/product_detail.p ... d=09025646 ... Дайте съвет, че днес ги взимам.. Много се колябая.. за тия пари тия двете излизат.. а имайте предвид че пайнера е със стелки.. мерси
    Пайнера има стелки,пък Сонито-дистанционно Но не би трябвало нито едното или другото да е критерий при избор на ЦД.Стелките ги гледах не са нищо особено-обикновени стелки с надпис Pioneer на шофьорската(само на нея )Според моето непрофесионално мнение за тази цена и двете са добри,така че което и да избереш няма да сгрешиш.
    Баща ми има подобно Сони(ГТ 210) и да ти кажа вече 7-8 месеца никакъв проблем,а не като моя трошляк
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Колеги кажете едното от двете че отивам след малко да взимам! Много се колебая.. Пионер-а тряа да е по качествено изпълнение.. ма сонито има по готин усилжател маи.. та.. ако вие тряа да избирате кое бихте зели?
    Мерси за мненията!
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

  7. #22
    Болен алфист Sergey_gigov's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    сливен
    Age
    42
    Posts
    1,122

    Default

    ни 1 от двете
    alfa romeo 146 boxer 1.7.16V head unit :Nakamichi cd 500;amplifier front & sub : DLS A4; DLS A5;Front :iridium 1i;3;Gothia 6;sub:Iridium 12 i

  8. #23
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Колега кажи трето на тая цена? Че повече немам! Абе сонито ще да е сигурно.. може и нещо по висок клас ако изпаднат малко пари до понеделник! Ако некой реши да ми даде примерно.. Ама по принцип ми тряа нещо с по добрър усилвател в него.. че да ми свирант хубаво херцчетата!
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

  9. #24

    Default

    Колега тоя Херц ако е това за което го дават малко ме съмнява да извадиш добър звук без усилвател,ама ти пробвай все пак де-може пък да останеш доволен
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  10. #25
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    софия
    Posts
    13

    Default

    Ама по принцип ми тряа нещо с по добрър усилвател в него.. че да ми свирант хубаво херцчетата!
    определено с сонито нема да свирнат брато верваи ми или поне не с тиа модели дат си си харесал погледни по саитовети и форумите и ще видиш че 90%от яката работа става с паинер и алпин тая туба без усилвател ще свирне ама друк пьт

  11. #26
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    43

    Default

    По-добре прескочи ЦД-тата от марката Сони...свирят дървено...и са със слаби стъпала (гт200 мисля че беше с 4х17В а моя Пайнер примерно е 4х22В, мисля че всички пайнери са с такива стъпала..) и свирят кофти...

  12. #27
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Ами, аз едно по едно ги правя нешата колега, че наведнъж нямам възможност! Не мога да си зема ЦД за 600лв. Искам, но не мога И за това си взимам за 200! И за момента съм взел тия колонки - http://www.aval-bg.com/catalog/display_ ... yle_id=298 сложил съм ги отзад(дето по големи не влизат!) Имам и една тубичка(скромна), И сега търся що годе добро ЦД, и по натам едно Усилвателче на което да закача и колонките и тубата.. Бех се спрял на Тъндър или Блаупункт, ама човека дето тряаше да ми ги сложи ми отказа да слага боклуци дето не отговаряли и на 1/4 от това дето ги дават.. та се отакзах от тия марки и ше мисля за нещо друго май.. Въпреки, че съм чувал и добри отзиви за тъндър-а специално.. ама знам ли.. Наистина са съмнително евтини.. Та мисълта ми е да взема нещо да ми изкара качествен звук.. екстри, дизайн много не ме интересуват.. И все пак май ще взема пайнер-а! Никъде лошо не съм чул за тях..
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

  13. #28
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    43

    Default

    е че то има и Пайнери за 200 лв бре колега Дето свирят пак по-готино от Сонитата в своя клас


    а колкото до тъндърите - нищо лошо, греят от време на време, ама това не е голям проблем. не са скъпи и има някой, които предлагат доста ватове на сравнително ниска цена. ама сега мама му да е*а ми се сбози компа/нета и не мога да ти кажа цени...

    ако не ти се дават мнг пари за усилвател - тъндър е марката

  14. #29
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    48

    Default

    Ами аз това питах от самото начало! Това ли нещо да зема - http://www.electron.bg/product_info.php ... =1&sort=3a или другото - http://www.electron.bg/product_info.php ... =1&sort=3a
    97' Alfa Romeo GTV TS - 2000

  15. #30
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Това не става, онова не става... Тука няма да си изградиш правилно мнение, тука просто четеш мненията на другите. И за един ако нещо е боклук, за друг то върши работа. Аз съм с един такъв боклук в колата(Тъндър) и съм си доволен. Ако искаш да си изградиш собствено мнение и да избереш най-доброто за теб, просто чуй как звучи музиката в колите на хора с различни озвучавания и ще си решиш. Идваш ли на редовните сбирки? Ако си в София можеш да чуеш Тъндъра на тая среща.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •