Results 1 to 10 of 10

Thread: Съвет за 147 2.0 16V 150hp

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    3

    Default Съвет за 147 2.0 16V 150hp

    Здравейте,

    Прочетох доста добри отзиви за Алфа Ромео и за 147-ците като цяло. Няма съмнение че са ТОП автомобили но сам пред една дилема:
    Харесах си една страхотна 147-ца със ВСИЧКИ ЕКСТРИ без ксенон и парктроник, 2.0 16V 150 кончета.... уникална е и много се зарибих но има един недостатък:
    Вкарана е от Италия, карана е 8 месеца в България ОТ ЖЕНА!!! и е на 150 000 км.
    Моля ви посаветжаите ме дали си заслужава да дам 20 бона за тази красавица ???

    Дата на производство: 04/ 2003

    Автоматична Скоростна кутия; 4 Врати; ABS; Airbag; Автопилот; Аларма; Бордови компютър; Ел. Огледала; Ел. Стъкла; Климатроник; кожен салон; джанти; Навигация; Стерео....


    Mоля ви кажете какво мислите - нуждая се спешно от ваще мнения...
    Благодаря Ви предварително

  2. #2

    Default

    коя година е?

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    коя година е?
    Дата на производство: 04/ 2003

  4. #4
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    То зависи от жената ако е някоя дето няма навик да наднича сутрин за масалце и водица и е с шоферски навици на тест пилот изтребител и цели къде каквото свари то няма смисъл, но пък има доста женици дето са си редовни.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  5. #5
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Колега и аз се бях запалил по автоматиците,но след като се поинтересувах се оказа че не са много сполучливи и може да ти създават проблеми.Иначе двигателя е много добър и за това ще ти препоръчам да отидеш да я погледнат в сервиза на Бобо за него ще видиш в форума,нека да ти направи една добра диагностика и да види дали това са реалните километри.Успех.
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    31

    Default

    отиди на диагностика, да я погледнат хубаво, ако е читава взимай я. Аз карам такава и съм ужасно доволна, като играчка е.
    Alfa 147 2.0 Selespeed

  7. #7

    Default

    А километрите не са ли малко множко за 4 годишна кола?
    155 1.8 8v TS & FZR 600

  8. #8

    Default Re: Съвет за 147 2.0 16V 150hp

    Quote Originally Posted by IT_stylle
    Моля ви посаветжаите ме дали си заслужава да дам 20 бона за тази красавица ???

    Дата на производство: 04/ 2003
    20 бона , това 20.000лева ли са или нещо друго в няква друга валута
    Просто ми е любопитно

    .

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    3

    Default Re: Съвет за 147 2.0 16V 150hp

    Quote Originally Posted by petko
    Quote Originally Posted by IT_stylle
    Моля ви посаветжаите ме дали си заслужава да дам 20 бона за тази красавица ???

    Дата на производство: 04/ 2003
    20 бона , това 20.000лева ли са или нещо друго в няква друга валута
    Просто ми е любопитно

    .
    Ами 20 000 лв. са, да. И мене ме притесняват километрите основно и затова пиша и се интересувам от вашето мнение. Иначе задалжително ще я закарам в сервиз. Мислех да я закарам в АлфаРомео директно, защото собствничката ми каза че е сервизирана само там. Но ако наистина Бобо е толкова добър колкото чувам, ще послушам савета на хората с опит. И наме много ми харесва и ми се ще да е читава и да я платя още в Понеделник....

  10. #10
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Мнооого внимавай с автоматика (селеспиид) - ако не му хванеш дефект сега а го има изваждаш още 3000 лв и 1500 бели косъма . Преди диагностика я покаряй доста , поне 10-15 км и тогава я закачи на уреда

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •