Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: горивно-обемен индикатор

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46

    Default

    Sraaaa, като напълниш резервоара до горе и изпразниш едно деление, пак ли така играе? При мен почва да се влияе очебодно от наклона след 1/2 резервоар. Иначе аз като я купих, напълних догоре и оттогава в града на 200-300 км доливам пак.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD '99

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by minddwell
    Sraaaa, като напълниш резервоара до горе и изпразниш едно деление, пак ли така играе? При мен почва да се влияе очебодно от наклона след 1/2 резервоар. Иначе аз като я купих, напълних догоре и оттогава в града на 200-300 км доливам пак.
    ще ти дам пример,на излизане от Шумен има един завой на360 градуса винаги когато го преминавам дори и с 1/2 гориво в резервоара ми пимигва диода и като изправя се оправя

  3. #18
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    sofia
    Age
    48
    Posts
    61

    Default

    Пак сте по-добре от мен .При мойта или работи или не работи,ден два си показва и после изведнъж пада доло,след някои друг ден пак започва да ми показва нивото,но вече се примирих с този проблем

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    shumen
    Age
    53
    Posts
    791

    Default

    колега данеби стрелката да забива някаде

  5. #20
    Запален алфист blabla's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Posts
    201

    Default

    Мойта стрелка е що-годе стабилна, не съм забелязала да танцува, освен на наклон, ама тогава просто се премества малко докато свърши наклона и после се връща на старото положение. При резервата, обаче си прави каквото си иска (просто на резерва не знаеш въобще какво е реалното положение). Вече я карам с пълен резервояр и няма грижи.
    Иначе според мене явно поплавъците им са си смотани по рождение и се лашкат повече отколкото трябва при движението.
    Имах едно фиатче преди - от самото начало не му работеше поплавъка, само на пълен до горе резервоар се вдигаше ма мах и след 5км отиваше на мин бум
    Alfa 145 1.6 TS 16V '99
    Toyota Corolla 1.4 VVTi

  6. #21
    Болен алфист flipz's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Burgas
    Age
    39
    Posts
    1,467

    Default

    На мен ми се случва много рядко, точно както при колегата след 1/2 или малко над 1/2.
    Да кажем няколко пъти в годината се случва 4-5 но първият път ми направи силно впечатление и като нямам информация, че е нормално се шашнах
    Alfa 159 1.9 16V JTDm Lusso (150)08'; EX Alfa 145 1.6 TS

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •