Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Въпрос за брера

  1. #1

    Default Въпрос за брера

    Здравейте! Предлагат ми алфа ромео брера за 45 хил. лв, 2.2 двигател, 2006-та година, на 5000 км, без навигация и кожа. 1вият въпрос е: Заслужава ли си за тази цена?
    Как трябва да се разработи тази кола? Имам информация, че не е карана бавно отначало.. човека си я е ръчкал, проблем ли е?
    В каталога пише 13л/100км градско, дали в София ще харчи 13 или повече?
    Добър ли е този двигател 2.2 185 коня? Върви ли достатъчно добре?

  2. #2

    Default

    защо само гледате темата и не отговаряте?

  3. #3

    Default

    Просто никой от форума не кара "Брера" - как да ти кажем колко харчи и колко върви....
    Най-вероятно, разхода ще бъде около 13л./100км. в София и най-вероятно ще ускорява за около 9сек. до 100км/ч.
    И естествено, че е по-добре да се разработи без ръчкане, но проблем не би трябвало да има
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #4

    Default

    никой не ти отговаря щото няма много брери в форума
    за разхода всичко зависи от начина на каране . мощният двигател позволява и нисък и висок разход , но се си мисля че тая кола градско в софия под 15-18 няма да падне че и нагоре ...
    за вървенето нема ко да питаш , то си пише - 185 коня ........

    за разработването званни на официалният дистрибутор защото някои модели се продават с разработени двигатели ( малко се съмнявам да е такъв случая но все пак питай )

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Soifa,Bulgaria
    Age
    36
    Posts
    17

    Default

    От 3 дена имам точно такава Брера,колата е невероятна,поведението на пътя може да се сравнява с това на някое Ламбо или Ферари..Порше...просто е като залепена за асфалта .Разхода е стабилен...нормално каране градско под 13...мноого трудно,ръчка-17-18 на 100.Колата върви доста добре ,абе ако ти се дават малко повече пари за бензнин това е колата .Събираш погледите се едно си кацнал със самолет в центъра на София

  6. #6

    Default

    Да ти е честита колега и със здраве да си я караш

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Soifa,Bulgaria
    Age
    36
    Posts
    17

    Default

    Мерси колега ,вчера я оставих във сервиз...на 16000км. и има някакъв проблем със скоростите .Дано да ми я върнат по-бързо че страдам

  8. #8
    Старши алфист AlfaRomeo's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    35
    Posts
    933

    Default

    Честито за Брерата,дай някой снимка да я видим все пак
    След като излезе от "болницата"
    Луд Съм МаМо пАрИтЕ нЕпоЗнаВаМ...


    EX`146 2.0 TD
    EX`146 2.0 16v TS

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    43

    Default

    Честито и от мен успех
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16v

  10. #10

    Default

    от сега ти казвам, че разходя нама да те вълнува особено ако караш такова самолетче


    кавчл съм се само веднъж за 5 минути в таквз жувотну и от тогава всяка кола изглежда дървена

  11. #11

    Default

    ``Честито и от мен! Колата е жестока и съм сигурен, че си доволен, но ми е интересно какво са слойили вместо навигация... ? Казваш 4е нема нави, а там си е бая табло
    Alfa Romeo Spider 2.0 TS 16V 150 CV
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDm 150 CV
    Fiat Bravo 1.6 GT 100 CV
    _________________
    Skype: glavnia

  12. #12
    залухав алфист GT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    355

    Default

    Какво стана със скоростите? Селеспийд ли си? Моята постоя доста докато я оправят, страшни мърди и мърлячи са. Като я взимаш, провери хубаво, дали всичко е закачено както трябва.
    Kawasaki Z1000 2013
    Moto Guci Breva

  13. #13
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Soifa,Bulgaria
    Age
    36
    Posts
    17

    Default

    Положението е тежко ,нова скоростна кутия,съединител и маховик добре че е гарнционна,чакам частите,с повече късмет средата на Май месец ще е готова .Направо на един календар си отмятам дните...купих я,карах 3 дена и месец и половина в сервиза ....

  14. #14
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by lubbo
    Положението е тежко ,нова скоростна кутия,съединител и маховик добре че е гарнционна,чакам частите,с повече късмет средата на Май месец ще е готова .Направо на един календар си отмятам дните...купих я,карах 3 дена и месец и половина в сервиза ....
    Не искам да те отчайвам, ама аз в момента чакам трети месец за гарнитура на глава на гаранционен автомобил с двигател 2.3 JTD.
    Ако до края на май си вземеш колата от сервиз, направи един голям курбан и бягай далеч от нашенските сервизи.
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  15. #15

    Default

    Май трябра скоро да се разходиме и до Букурещ...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •