Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36

Thread: За 156 2.4 JTD на DiabLo или за новия и стария внос:)

  1. #16
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София
    Posts
    39

    Default

    Евала колега много точно си го каза )))))))))))))
    Alfa 2.4 JTD

  2. #17
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Бих казъл, че колегата беше много рязък и остър.. Държа се изключително грубо и точно заради това според мен няма форумци да харесат обявата му и леко наглото му държание няма да му позволи да си продаде алфичката в този форум

    С отговори от този сорт едва ли човек може да си продаде колата...

    П.П Това мнение го пиша в отговор да не се чудите защо няма интерес и леко бях подразнен от грубия тон, който за съжаление започва да се среща все по често и то непредизвикано във форума.

    П.П Ако някой сметне, че поста ми не е на място нека заповяда и го изтрие
    Quote Originally Posted by DiabL0
    виж кво... като не ти харесва, земи си една за 7500 нов внос... смени си всичко, направи каско ... прехвърляне мизерий... тегли чертата и виж кво излиза отдолу !
    + тва музика .... да не обяснявам !
    маслото с филтрите е сменено много ясно, просто в момента пак е за смяна !?кое е странното че съм минал 10-тина хиляди километра и пак трябва да се смени !?!?!?!?
    това даже трябва да го поправя, защото тея дни ще бъде сменено.
    ремъците не съм ги сменял! защото така ми харесва, да живея на ръба ! проблем ?
    Гасне МНОГО рядко... даже можеби когато си иска... не е казано че като я изрежеш и ще ти изгасне... за 10 000 километра да е изгаснала 3 пъти... а аз я карам доста в обороти...
    е ония ден се върнах от пътешествие ... минах много над 1000 километра, и не е изгасвала ! а да ти кажа това беше един от пътите в които ГРАМ не я жалих ! по магистралата на моменти достигах 200-210, имаш ли някаква представа какви обороти са това... е в тях неизгасва в продължение на поне половин час каране ! проблема най-вероятно, според всички майстори които съм обиколил е датчика... отчита си каквото иска... и когато иска !
    относно екстрите, има всекви гъзогъделичкатори
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  3. #18
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Е поне е искрен /друг въпрос поради какви причини /, иначе съм съгласен напълно със забележките ти VFTI.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #19
    Старши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Варна
    Posts
    863

    Default

    Нито сте я видждали, нито сте я чували!
    Има си причина на колата да и е такава цената! Човека не ще да я подарява, а да я продава!
    Да не говорим, че си пише ясно и точно, че цената може да се коментира!!!
    Знае и се точното състояние или поне приблизително след експлоатация !
    Аз не съм виждал друга обява с толкова подробности по отношение на проблемите по колата, то човек да съжали, че си е направил труда да ги опише Да си ги беше спестил и да Ви гледа сеира.
    Като не Ви изнася има коли на пазара колкото искате
    Нов внос - нов късмет

    Спрете да спамите - като не Ви хареса не я купувайте или си пишете на Л.С. забележките, че да Ви олекне.
    AR 159 1750 TBi '09
    AR 156 SW 1.9 Mjet '04
    ex AR 156 1.8 TS '98

  5. #20

    Default

    тва с местенето на офтопик-а каква логика имаше ??!?!?!
    нещо несхванах замисъла ?
    http://luchi.bg/ Парапети

  6. #21
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    чакай малко де, изчистих ги от темата ти за продаване, но принципно има и елемент на спор, от който може да стане нова тема

    само си премести снимките, щото аз немога....
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  7. #22

    Default

    ок
    http://luchi.bg/ Парапети

  8. #23
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    нещо не разбирам смисъла на тематя някой ще ме светне ли ?
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    ...мен пък ми потекоха лигите по това дето описа bo , ...дай боже като тръгна да вземам да има един такъв автовоз
    П.П...колеги, да спазваме добрия тон, нали казахме вече, че няма циганин с алфа

  10. #25
    Старши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Варна
    Posts
    863

    Default

    Дали да е нов внос колата или позната форумна - въпрос на конкретно сравнение.

    не виждам смисъл от тази тема, въпроса беше, че в раздел Продава правилата са по-скоро да не се пречи, а не всякакви капацитети да се изказват без дори да са минали по тоз път!
    AR 159 1750 TBi '09
    AR 156 SW 1.9 Mjet '04
    ex AR 156 1.8 TS '98

  11. #26
    Запален алфист JACCOMO's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    297

    Default

    Tinoto Аз не съм искал да му попреча на продажбата а просто му направих един вид предложение защото момчето знае че аз бях един от първите доста заинтересовани от алфата.В се пак 9 бона не сам малко всеки иска да е сигурен в това което купува няма лошо.А колкото до това за кола от форума съм обеден че никой няма да си пробута боклука за хубава кола.... не и в този форум.... такъв форум втори няма !
    Алфа Ромео 156 1,8TS/ГИ EasyGas

  12. #27

    Default

    ТОВА би трябвало да е колата за която говори колегата ВО
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #28
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Стара Загора
    Posts
    125

    Default

    тази не е ли с малки дипки, тоест 15" ...щото той казва това: С големите 16" джанти с големите кръгове- направо лудница...
    П.П...ама и тая не е лоша де

  14. #29

    Default

    Тази обява е чисто нова и ми се стори най-близо до описанието на ВО, а джантите са 16"
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #30
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku
    ТОВА би трябвало да е колата за която говори колегата ВО
    Точно тази е колата! Огледайте я и ще видите за какъв екземпляр става на въпрос. Бях при нея час и половина!
    Та джантите са си 16" с по-големите отвори от стандартните 15" -, сега като я гледам още отворите да са по-големи заради цолажа.
    Ама това е за мен колата, която бих купил веднага, ако имах парите естествено.

    А колега, ти защо се засегна като питах какво си сменил по колата?
    Аз питам информативно, защото естествено, че като си карал маслото и то е за смяна. Като си купиш нов внос кола и тя е била със сменено масло и е карана, пък пак трябва да се смени
    Същото както каза един колега, аз имам интерес към колата, но това заяждане въобще не е на добре. Аз питам от гледна точка на купувач!
    Питам какво е сменено, ама нямам отговор на това, освен една музика и едно каско
    Та пак да си дойда на въпроса, без да се заяждам.
    Ако бях от Варна или околието щях да дойда и да питам без да занимавам хората тука с глупости, ама тези 1000 км между мен и теб само за да я погледна - със сигурност няма да отделя финанси за да се върна след това без нея!
    С колегата borkobo си говорихме и така се изяснихме точно и ясно това има, това има, цената е толкова крайна и това е. Аз си казах, че парите, които той и иска в момента не мога да ги дам и това е.
    Ама разговор на нормален тон и съм го питал точно това каквото и теб те питам. Макар, че той е от София и ми е доста по-лесно да я видя колата!
    Както каза колегата взел си кола и за 6700 лв!!! (идеална след преглед), аз видях една смачкана от пред и от зад за 3000лв и стават 9700лв. - и почти си имаш 2 коли - без фарове радиатори и заден багажник.
    Но аз искам да си купя някаква регистрирана и от човек, който евентуално няма да ме измами.
    Да не си мислите, че повечето коли, които се продават по авто къщите, самите продавачи знаят точно състоянието на колата ли.
    Ако къщите са сериозни те харесват няколко коли и се пазарят за обща цена. Повечето коли те дори не са ги карали та да знаят дали това им тропкало и т.н.
    Веднага се мятате с обвинения срещу нови внос. Вашите коли колко процента като са ги купували не са били нов внос. Сега ще пусна анкета и да видим, че повечето коли са били нов внос, и по пътя на логиката почти всички клубове караме най-големите кошове.
    Хайде да не си говорим само приказки от народната психология.
    Ама щом колата се регистрира веднага става най-добрата нали..
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •