Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: ИЗХВЪРЛИХА МАКЛАРЪН ОТ ФОРМУЛА 1 :)

  1. #16
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by Derry
    Вярно Шумахер е доста добър пилот това не може да се отрече ама не ми е никак симпатичен, а пък като вземат да ми разправят колко велик е зле ми става, ферари и без него щеше да си измине пътя нагоре.
    ма това да не тие конкурс за симпатичност бе колега,ако не си разбрал се говори за царя на автомобилните спортове!че той Прост беше мистър свят да ти кажа,един от най-симпатичните.много ми харесват такива "фенове" на спорта,които не са "ЗА" някого ,а са "против" , да Шумахер е велик и с много неща го доказа

  2. #17
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Аз не мога да разбера като не е конкурс за симпатичност по какъв признак си хареса отбора във формула 1, някои ти каза кои са най добрите или някои отбор ти се видя симпатичен. Като спонена ЗА и ПРОТИВ, за McLaren съм. Колкото до Прост тои може да не е в топ 100 на най красивите мъже във F1 ама си има излъчване.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  3. #18
    Старши алфист TaNo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    33
    Posts
    970

    Default

    Секи си има право да си избира фаворитите в това състезание.. За мен лично Шумахер е най добрия пилот, живял съм в неговото време и той за мен е велик човек. Няма значение дали е красив или грозен той е Шумахер и това име си остава в историята!
    landikar
    Аз се кефя на всеки който стъпи на пистата независимо какво кара и как го кара......

  4. #19
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547

    Default

    Относно Formula 1 , тя отдавна вече не е спорт а само бизнес! Аз лично много се радвам че точно Шуми научи ВЕЛИКИЯТ МАКЛАРЪН-Mерцедес , къде им е мястото - далече зад Феррари!!!! Вили Вебер , мениджърът на Шуми , му отговаря относно съмненията му че Феррари не са във форма: ''Човече ,отивайки във Феррари съвсем спокойно можеш да си хвърлиш паспорта ,той вече няма да ти трябва !!! Ти просто ще си първият пилот на Скудерия Феррари и всички ще се съобразяват с теб , дори най-големите ти съперници !''
    А после какво направи той , всички знаем!

    И става въпрос за едно малко влизане в чакъла преди бокса и за това че още не се раждат БОГОВЕ ( размишления) .Относно използването на техниката в Formula 1 ,Шуми казва : ''Не е важно колко пъти участвам , важното е че винаги побеждавам !!! ''
    Става въпрос за чедото на Maklaren - Hamilton , толериран и превъзнасян , а и какво бледнува една залязваща нация .
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •