Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 82

Thread: Италфест 2017, кога къде как защо и тн!?

  1. #1
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default Италфест 2017, кога къде как защо и тн!?

    Предлагам точно тук всеки да изказва мнение какъв точно според него трябва да следващия фест...
    Къде трябва да е, какво трябва да има като програма и тн.
    Предполагам ако се понасъберат еднакви мнения това може да говори на евентуалните организатори в бъдеще какво къде как и тн трябва да е феста!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  2. #2
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Направете една анкета,сондирайте мнение. Тези които не харесват сегашните формати,могат да се нагърбят с отговорността за организацията.

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  3. #3
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Направете една анкета,сондирайте мнение. Тези които не харесват сегашните формати,могат да се нагърбят с отговорността за организацията.

    -----------
    Пай сеее ...
    Дори и да не се нагърбват с нищо, просто да споделят кратко и ясно какво искат, и къде!
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  4. #4
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Помните ли първите Фестове???

    Помните ли и Петко - тогавашния председател на клуба???

    Този човек винаги ме е учудвал с безкрайната си енергия и ентусиазъм да радва хората ...
    Първи на мястото за феста, на крак от тъмна сутрин до следващата сутрин ... Постоянно забавляваше хората и им намираше в какво да се включат - било то на "пистата" или в ресторанта ...
    Занимания за шофьорите, занимания за публиката, игри за мъже и игри за жени ... конкурси не толкова с цел някой да блесне, а да е забавно за всички, и хората да се чувстват страхотно!!! И по дяволите, успяваше!!!

    Но после имаше революция ... управата виждаше нещата иначе, и всичко тръгна надолу.

    Забавлението на публиката беше оставено на милостта на някоя поканена за деня групичка, или на уникалния DJ вечерта ... не че това е лошо, но липсваше усещането, че УПРАВАТА на клуба (не случайно го пиша с големи букви...) е сред хората и СЪС тях...

    Ако щете се обиждайте, но хората като Петко, Светльо, Еньо и още десетки други направиха този клуб и го развиха до степен да бъде познат и уважаван.
    Много от тези десетки вече не пишат тука, дори и не влизат защото не могат да понесат потресаващия разпад и загниване.

    Фенщината в ония години беше на истинско Алфа-ниво ... а не както сега виждаме - "гУей ся кви яки Жанти сложих за 100лв", или "направИх си ултра-мега-мунинг за два и педесе" ...
    Надявам се обекта на снимката да не се сърди, че ще я пусна ОТНОВО, но да си подкрепя думичките жални с кадър (а вие преглъщайте на сухо заради ония времена) :



    Ето това искам АЗ за ИТАЛФЕСТ 2017 ! ! !

    (не мацката бре мръсницииии... макар че, кат се замисля пак ... хмммм )
    Last edited by Alfa User; 01-09-2016 at 20:42.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #5
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Опел,малееее малееее или колата,палката и един следобед да заработиш?

    -----------
    Пай сеее ...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  6. #6
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Аре да схванеш първо замисъла на поста, колега, а ???
    Къде лепна палки, па хеле и некъв хлОпел ... баси ...
    Така и в затвора ша ма вкарате еееееейй...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Помните ли първите Фестове???

    Помните ли и Петко - тогавашния председател на клуба???

    Този човек винаги ме е учудвал с безкрайната си енергия и ентусиазъм да радва хората ...
    Първи на мястото за феста, на крак от тъмна сутрин до следващата сутрин ... Постоянно забавляваше хората и им намираше в какво да се включат - било то на "пистата" или в ресторанта ...
    Занимания за шофьорите, занимания за публиката, игри за мъже и игри за жени ... конкурси не толкова с цел някой да блесне, а да е забавно за всички, и хората да се чувстват страхотно!!! И по дяволите, успяваше!!!

    Но после имаше революция ... управата виждаше нещата иначе, и всичко тръгна надолу.

    Забавлението на публиката беше оставено на милостта на някоя поканена за деня групичка, или на уникалния DJ вечерта ... не че това е лошо, но липсваше усещането, че УПРАВАТА на клуба (не случайно го пиша с големи букви...) е сред хората и СЪС тях...

    Ако щете се обиждайте, но хората като Петко, Светльо, Еньо и още десетки други направиха този клуб и го развиха до степен да бъде познат и уважаван.
    Много от тези десетки вече не пишат тука, дори и не влизат защото не могат да понесат потресаващия разпад и загниване.

    Фенщината в ония години беше на истинско Алфа-ниво ... а не както сега виждаме - "гУей ся кви яки Жанти сложих за 100лв", или "направИх си ултра-мега-мунинг за два и педесе" ...
    Надявам се обекта на снимката да не се сърди, че ще я пусна ОТНОВО, но да си подкрепя думичките жални с кадър (а вие преглъщайте на сухо заради ония времена) :



    Ето това искам АЗ за ИТАЛФЕСТ 2017 ! ! !

    (не мацката бре мръсницииии... макар че, кат се замисля пак ... хмммм )
    Това е много добро за разлика от това :
    Attached Images Attached Images
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  8. #8
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,586

    Default

    Благодарско!!!
    Винаги съм се стремял да отразявам мероприятията на CARBG подобаващо ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #9
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Помните ли първите Фестове???

    Помните ли и Петко - тогавашния председател на клуба???

    Този човек винаги ме е учудвал с безкрайната си енергия и ентусиазъм да радва хората ...
    Първи на мястото за феста, на крак от тъмна сутрин до следващата сутрин ... Постоянно забавляваше хората и им намираше в какво да се включат - било то на "пистата" или в ресторанта ...
    Занимания за шофьорите, занимания за публиката, игри за мъже и игри за жени ... конкурси не толкова с цел някой да блесне, а да е забавно за всички, и хората да се чувстват страхотно!!! И по дяволите, успяваше!!!

    Но после имаше революция ... управата виждаше нещата иначе, и всичко тръгна надолу.

    Забавлението на публиката беше оставено на милостта на някоя поканена за деня групичка, или на уникалния DJ вечерта ... не че това е лошо, но липсваше усещането, че УПРАВАТА на клуба (не случайно го пиша с големи букви...) е сред хората и СЪС тях...

    Ако щете се обиждайте, но хората като Петко, Светльо, Еньо и още десетки други направиха този клуб и го развиха до степен да бъде познат и уважаван.
    Много от тези десетки вече не пишат тука, дори и не влизат защото не могат да понесат потресаващия разпад и загниване.

    Фенщината в ония години беше на истинско Алфа-ниво ... а не както сега виждаме - "гУей ся кви яки Жанти сложих за 100лв", или "направИх си ултра-мега-мунинг за два и педесе" ...
    Надявам се обекта на снимката да не се сърди, че ще я пусна ОТНОВО, но да си подкрепя думичките жални с кадър (а вие преглъщайте на сухо заради ония времена) :



    Ето това искам АЗ за ИТАЛФЕСТ 2017 ! ! !

    (не мацката бре мръсницииии... макар че, кат се замисля пак ... хмммм )
    Аз тая мадама съм я виждал на няколко феста, ама не я познавам).....добре, че и Кайо не я познава...))
    Иначе Алекс какво да ти кажа....?....КГБ е история.....нещо като комунизма преди това, ако ме разбираш.....Е форума ни е,като демокрацията в България....какво друго може да се очаква.....едно време имаше повечко парички и чувах за некви гешефти от разни клюкари,съвсем естествено за нашите ширини, но мен това не ме засягаше, защото съм редови фен......е сигурно ще отида да направя една дръпка с метро количка....е не е това мястото за фест, но ще отида от любов към марката и те така.....

    ---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

    Що се отнася до 2017 г.....рибата в морето, ние тигана слагаме....трудно стават нещата....сумати автомобилни форуми се разцепиха...и при нас имаше начинания, но не успяха.....те и Бойко го свалиха с протести, ама пак е на власт.....съжалявам, че ще го кажа, ама българите сме мишоци и много мрънкаме, без поне малко да действаме....уповаваме се на някаква история, която е минало, а дали така е било, пак е под въпрос, защото който е на власт...той я пише...
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  10. #10
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    егасимо
    Last edited by Bobo Markov; 04-09-2016 at 22:40.

  11. #11
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Аз предлагам да е в Бургас или Варна.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #12
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Язе тогава осигурявах женската част
    Attached Images Attached Images

  13. #13
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Наи-доброто място за провеждане е Калояново,може и други места като Стара Загора 2007-ма,Лесново 2008-ма.Задължителни дисциплини ако е възможно всичките ще е наи-добре Маисторско,Италианско,Драг Реисинг,плюс други занимания за публиката успоредно на някое от тия провеждащите се защото има и такива хора които не обичат шума.Но драг реисинг задължително защото ще има много такива герои които ще бъдат силно превъзбудени и ще си вкарват излишен адреналин на отиване към феста и след като се прибират,да си го изразходват където трябва,ставал съм свидетел на такава случка преди няколко години която накосъм завърши без инцидент.А има и хора които ще си подготвят задължително колите за някоя от дисциплините както 1912 например за феста на Лесново.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  14. #14
    е вашата гузна съвест Bobo Markov's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Крива река, София
    Age
    46
    Posts
    233

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Аз предлагам да е в Бургас или Варна.
    а защо не навсякъде? давам ти жокер

  15. #15
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Хубав жокер!
    А на Калояново е най-лошият вариант, както и ма всяка друга писта.
    Форматът : драг, майсторско, простак рацер, жега или дъжд, мизерен кетъринг и въпроса: "А какво да правя с домочадието?" се е изчерпал отдавна. На драга са обичайните заподозрени, около 1% от общата пасмина. Защо трябва те да превръщат феста в драг и производните му, набивайки ни в главите, че точно това , ама баш е феста.
    Да си организират драговете и да си вдигат патардията там.
    И без това се крият по скритите раздели и се явяват пред "нисшите", само като трябва да обругаят някого.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •