Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: долни носачи-съвет

  1. #16

    Default

    Значи днес си смених окачването отзад...тоест всички тампони отзад без биалетките, които се оказаха здрави!!!! а тампоните скъсани и дори не тропаше егати като хората....
    Смених ги при Кирил за когото бях написал вече (при Герена)
    Много съм доволен засега...бая я покарах вечерта и тествах по усилено...спи задницата и нямя звуци...по-твърдо и много стабилно седи сега.
    Много свестен майстор е. Изключително разбран.
    Излезе ми 360лв с работата. Биалетките при нужда ще сменя после по 25лв са както писах и стават от Мазда.
    Искам да кажа, че не сложих тампони с втулки класически, а сложих Унибау или както на запад им казват Rose Joints. На запад тези които не предпочитат ПауерФлекс и особено с В6 двигателите така си слагат. По-здрави били и издържат повече по мнения. Слагани са на 3 ГТВ-та преди моето и засега са ок.
    То на повечето нови носачи са така връзките вече, а и на ГТВ е така вътрешната връзка на долния носач... Та така. Стана процедурата и спестих от нови носачи! Дай боже да искара дълго.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #17
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Мой пост отпреди 4-5 месеца:

    Такаааа и аз да се включа в тая тема. Значи вчера подмених следните неща. Задни биаледки, и тампони на задния длен носач без средния дето е хванат амортизатора на него. Та е ето първ цените. Външния тампон на носача, дето е хванат за блока - 17,50лв единия (не можахме да се разберем с продавача но на мерцедес, ягуар и алфа тези тампони са едно към едно), вътрешен тампон дето е хванат за моста не можах да го намеря и за това купих с по малък външен радиус 4,20лв , отидох при стругар направи ми втулка го набих така, стана перфектно. Биалетите ги направих на същия стругар (той направи направо нви) - 40лв двете.Цялата работа ми излезе 85лв. Първи впечатления - спря ми тропането и хлопането, колата се държи много по добре и стабилно на пътя, въобще супер. Ще я покарам така и след време пак ше споделя впечатления. С такъв ремонт (повече лутане и хойкане е ама.....) си спестих около 640лв ЩОТО биалетата на магазина струва 70 лева ЕДНАТА, а тампони за долен заден носач се предлагат само в кмплект с носача и се внася само от официалните представители, демек няма не оригинално и струва 305лв единия. дано с тези моии писания да помогна на някой и да са полезни за други. Ако някой желае и има такива проблеми от Стара загора съм да се обади и ше действаме по майсторчетата. Телефона ми е 0886402189-Георги.
    _________________
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  3. #18

    Default

    Ааа чел съм го аз и го имах предвид това, което беше споделил, но ми се искаше да тествам това което ми предложи майстора, някак си ми звучеше убедително, а и аз поразпитах по форума на колегите от запада (спортсалфа) Ако не се окаже удачно ще идваме при тебе за смяна
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •