Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 129 of 129

Thread: Снимки, статии и клипове от Италфест 2007 САМО ТУК!!!

  1. #121
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    29

    Default

    внимателно прочетох статиите и останах с впечатлението, че не съм бил на италфест, а на алфа фест. После прегледах снимките и явно не съм се объркал- алфафест е било..
    Punto HGT

  2. #122
    Старши алфист botsos's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, кв. Лозенец
    Age
    39
    Posts
    672

    Default

    Quote Originally Posted by siii
    внимателно прочетох статиите и останах с впечатлението, че не съм бил на италфест, а на алфа фест. После прегледах снимките и явно не съм се объркал- алфафест е било..
    Че какво и е на статията?!
    Там става въпрос за "kilometre-long column of beautiful Italian cars...."
    Незнам защо си останал с впечатлението, че си бил на Алфа Фест....
    А, за снимките - все пак Алфите бяха най - многобройни.....
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed '00
    Alfa Romeo 155 1.7 T.S. '94
    Alfa Romeo 90 2.0 '87

  3. #123
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by botsos
    Quote Originally Posted by siii
    внимателно прочетох статиите и останах с впечатлението, че не съм бил на италфест, а на алфа фест. После прегледах снимките и явно не съм се объркал- алфафест е било..
    Че какво и е на статията?!
    Там става въпрос за "kilometre-long column of beautiful Italian cars...."
    Незнам защо си останал с впечатлението, че си бил на Алфа Фест....
    А, за снимките - все пак Алфите бяха най - многобройни.....
    Колега остави ги,те фиатаджийте всяка година реват миналата пак беше така само незнам защо колегите от Ланча не мрънкат а се Фиатаджийте мрънкат за нещо и то най вече за АЛФА ФЕСТА Даже миналата година искаха да правят друг фест-организиран от тяхния клуб

    П.С.Направете нещо за организацията на Италфеста и тогава имайте някакви претенций Всяка година сампо хора от нашия клуб и няколко човека от Ланча клуба,обикалят навсякъде с лични средства и организират всичко
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #124
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    После прегледах снимките и явно не съм се объркал- алфафест е било..
    Добре де един въпрос ме тормози. Било Алфа фест, ами защо не дойдоха повече хора от Фиат форума?
    При положение че е най - големия форум и има най - много потребители. Баси на сила никого не можеш да докараш.
    Поканени са абсолютно всички. Всеки си преценява дали да дойде или има по -важна работа.

    П.с. Темата е дъвкана не един път и всеки път се е стигало до караници кой бил дал парите, кой колко организирал, па кой не ис бил мръднал пръста и прочие .. В подробности да не навлизаме и да приемем че това не е от такова значение - но за да присъстваш на феста - не е нужно да си от организаторите - всички са добре дошли.Така че нека спрем овреме.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #125
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Aз мога само едно да кажа - близо 9 хил
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  6. #126

    Default

    И аз искам да карам 15ферарита...и 25Алфи....ама няма....

    пс: ТЕМАТА НЕ Е ЗА ТОВА КОЕТО ДИСКУТИРАТЕ, така че скоро ще разчиста темата.....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #127
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    29

    Default

    и мен ми се иска да карам алфа ама както се вика нямам пари..карам фиат и си мисля, че като е организирано за италиански коли трябва и другите марки да се уважават.
    Punto HGT

  8. #128

    Default

    Quote Originally Posted by siii
    и мен ми се иска да карам алфа ама както се вика нямам пари..карам фиат и си мисля, че като е организирано за италиански коли трябва и другите марки да се уважават.
    е те са, и аз имам фиат

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #129
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by ne0
    Quote Originally Posted by siii
    и мен ми се иска да карам алфа ама както се вика нямам пари..карам фиат и си мисля, че като е организирано за италиански коли трябва и другите марки да се уважават.
    е те са, и аз имам фиат

    Хахаха аз имам три 1- типо с лупи - Алфа 145, 2 - Фиат крома 05' с феислифт - Алфа 156 05 и 3 - Фиат Брава JTD

    P.S. Аве аз не случайно си забих 156-цата на редицата на фиатите
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •