Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 57

Thread: Maximum Speed

  1. #16
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    И аз съм за филтъра но да е оригинален не от някоя сергия на пазара!Един приятел си купи конусовиден за 45лв.наПежо 605,резултата:То по принцип си е френска че....я,но неможе да зацепи глъхне прекъсва!
    п.с. Като стана еъпрос за скороста Алфа Ромео1.4 Имола(пуши кат изрод и и тропа единия повдигач но: 195-клонеше повече към 200км.)И аз се учудих ма тва е ФАКТ!!!
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  2. #17

    Default Lancia Dedra 1.6 i.e.

    Lancia Dedra 1.6 i.e. на 13 години. Тест на автомобила по автомагистрала Хемус.
    Всичко се вижда на снимката:


    Коментара оставам на вас. Само да уточня, че автомобила се кара главно градско и не повече от 140 по магистралите, освен в такива редки случаи, като този на снимката, когато едно 406 ми заприсветка на 140 в лява лента при ограничение 130. Е така паля без да искам понякога... до 160-170 беше зад мен (по моя километраж). А реалната колко е никой не може да каже.
    Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03
    Lancia Kappa Coupe, 2.0t, 205 hp, 834A4.000 '97
    Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
    Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91

  3. #18
    Army Soldier Visconti alfamilano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    42
    Posts
    278

    Default

    Бе италианска работа кво да говорим !
    Live a guidare la mia bella macchina,guidare per vivere e sentire il battito del mio CUORE SPORTIVO 145 1.9 JTD с джанти от Милано и новия цвят BLACK DAITONA FERRARI EX.bella 33Imola''156 2.4JTD''GTV

  4. #19

    Default

    e tova me izpalni otvsqkade ako pravish po-4esto takiva snimki mn 6te me radvash....kolko konq e deltata?
    '99 156 1.9 JTD SP3

  5. #20
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Абе питам се некой от вас акъл има ли в главата си ?! Първо тиа колици дето ги караме за такава скорост не са направени .. второ пътищата ... трето за такива скорости гумите требва да ти струват поне хиляда лева ... четвърто тиа експерименти си ги правете дето нема други ора по шосето щото мое да утрепете и некой невинен човечец
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  6. #21
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    само се надявам Марио да не е возел дъщеричката в колата, защото тогава ще го предадем на социалните служби
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  7. #22

    Default

    е,стига де....нищо не е пък и е по магистралата до колкото знам...там е вазможно
    '99 156 1.9 JTD SP3

  8. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano
    Абе питам се некой от вас акъл има ли в главата си ?! Първо тиа колици дето ги караме за такава скорост не са направени .. второ пътищата ... трето за такива скорости гумите требва да ти струват поне хиляда лева ... четвърто тиа експерименти си ги правете дето нема други ора по шосето щото мое да утрепете и некой невинен човечец
    За първото си прав! Направена е за 180 км, извиних се вече на Дедричката. 2-ро Пътищата какво??? Това е на магистралата бе пич, от Ябланица към София, доколкото си спомням ремонт и правиха преди година и нещо, а пътувам доста често по нея, за да й знам състоянието!!! 3-то Гумите ми са нови 175/65R14 82T, не са за 1000 лева, но за 400 също стават. Предполагам че ти е ясно какво значи 82Т!!! 4-то виж ми отговора на 2-ро с добавка че екперимента е направен в понеделник по обяд, когато по магистралата нямаше нито една кола пред мен, зад мен имаше някаква, ама се загуби

    А за акъла ще ти кажа че имам, ама много отдавна си затрих главата...

    На HF Hpe му казвам да се успокои, това беше последен тест, на слeдващият ден след като се роди бебока... то точно и затова бе направен като за последно... Вече повече от 120 не вдигам, дори и на магистрала, а с Михаела в колата повече от 100 - не.

    п.с. И на колегата дето пита колко коня е Delta-ta, ще му отговоря че е 90 к.с., но с уточнение че е Dedra.

  9. #24

    Default

    Hmm... s moita Delta 1.6 103 konq vdigam 205 max, no interesnoto e che sum pod 6000 oborota...nqkude kum 5800-5900, i veche qvno konete ne i stigat...predpolagam che ako imah sporten auspuh i chip 220 shte gi odari...

  10. #25
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    90

    Default

    Az sam vdigal max.240 km/h, no pri tazi skorost ne moga da gledam v oborotomera Magostralata stava, kato koza pateka

  11. #26
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    91

    Default

    moito alfe 145 box 103konia na 5ta s 6,500rpm sam sas 190 poveche ne moje i to na magistralata za aleksandropolis-greece i nadolnishteto beshe goliamo inache posmartno moita ko4ina ne moi da digne poveche ot 170 na ravno osven da vikna niakoi indianski vojd da prai magii po pytia hehe

  12. #27
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София&Пловдив
    Posts
    25

    Default

    Имам 33 1.7 ie boxer и се чудя с колко километра върви като съм с 5600 оборота щото не ми работи скоростомера от както съм я взел.След 5600 оборота много бавно увеличава оборотите и спирам да я натискам.
    ALFA 33 1.7IE

  13. #28
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    Quote Originally Posted by Alfacho
    Имам 33 1.7 ie boxer и се чудя с колко километра върви като съм с 5600 оборота щото не ми работи скоростомера от както съм я взел.След 5600 оборота много бавно увеличава оборотите и спирам да я натискам.
    свале се тази програмка - смята скорост/обороти и разни други неща
    http://racingdownloads.com/racing_software-22.html
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  14. #29

    Default как смята

    Quote Originally Posted by turtey
    Quote Originally Posted by Alfacho
    Имам 33 1.7 ie boxer и се чудя с колко километра върви като съм с 5600 оборота щото не ми работи скоростомера от както съм я взел.След 5600 оборота много бавно увеличава оборотите и спирам да я натискам.
    свале се тази програмка - смята скорост/обороти и разни други неща
    http://racingdownloads.com/racing_software-22.html
    Много ми е чудно как смята .в тази програма няма итал. коли и как работи таз програма щото аз не можах да я пусна да смата и каде се попълват данни.

  15. #30
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Maksimalnata skorost ti zavisi ot mn faktori! Nai-vajnoto e 4e kilometraja sled opredeleni stoinosti krivi! Mnogo 4esto za da ne krivi kilometraja proizvoditelite slagat dosta pove4ko kilometri! Primerno na nikoi Golf III nema da mu e nujno da pi6e 260, kakto i na nikoq 145ca, nomera oba4e e tam, 4e kato ima pove4e kilometri i krivi po-kusno, t.e. dava po pravilni stoinosti! Tva deto gi vijdam 200 deto e snimkata ne e pove4e ot 180, prosto 6toto toq kilometraj krivi sled 160 s desetki procenti! Na4i kato iska6 da vidi6 s kolko to4no kara6 i kolko ti moje kolenceto, hva6ta6 nqkoi pi4 s Por6ence i mu kazva6 pi4 karai sled mene i toi posle 6tu kaje s kolko si karal, 6toto na por6eto mu krivi s 10% 4ak sled 260!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •