Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 123

Thread: Впечатления от ИТАЛФЕСТ 2007 ТУК

  1. #76
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    240

    Default доволен

    като за първо участие(само като наблюдател) съм много доволен.
    Личеше си че е организиран и направен непрофесионално(без много кинти, хора и т.н) но имаше много неща които се доближаваха до истината.
    А за ентусиазма на хората - повече едва ли може да се желае.
    Такаво готина колонка се заформи на магистралата от София - мед ми капеше от сърцето...
    Не липсваха и проблеми от чисто български харектер - неспазване на уговорки(най вече спането)
    Жалко че не можах да участвам в гала вечерята на "победителите"
    Чувам много добри отзиви - колеги снимки, документи, факти, компромати ...
    ALFA 156 1.9JTD '98 ex
    ALFA 159 2,4JTDM Q4 2007

  2. #77

    Default

    Първо искам да поздравя всички колеги за добре свършената работа
    След това искам да благодаря на всички присъстващи за настроението и атмосферата, която създадоха, както на пистата, така и в ресторанта
    Надявам се с всеки следващ ИТАЛФЕСТ качеството на организация да се подобрява, а публиката и настроението да се увеличават, и в най-скоро време да не ни стига една самолента писта и три хотела



    П.П.
    Критиката ще запазя за себе си и за организаторите, с които ще се постараем всяко следващо мероприятие да бъде по-добро от предишното
    Благодаря още веднъж на всички
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  3. #78

    Default

    Еми супер си беше, БРАВО и благодарности на организаторите!
    Alfa Romeo 155 1.8TS
    Alfa Romeo 156 1.9 16V m-jet


  4. #79
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Беше супер. Недоволни винаги ще има, но нали знаете кое е важно ....... В ресторанта се размазахме, беше много яко макар че ми се събраха 45 часа без сън и от време на време ми прегряваше процесора.

    ПП Евала бре Петко ка изкара толкова време да грачиш не моа да разбера
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  5. #80

    Default

    Meжду другото ЕВАЛА на КИКИ, който с часове се занимава с менюто и не седна да хапне сумати време за да е всичко ОК.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  6. #81

    Default

    Quote Originally Posted by 1115
    Meжду другото ЕВАЛА на КИКИ, който с часове се занимава с менюто и не седна да хапне сумати време за да е всичко ОК.
    и прибра парата


    майтап брат справи се геройски

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #82
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Айде и аз да се изкажа

    Присъствал съм на 3 от 40-те досегашни феста, като малко или много съм участвал в организацията на 2ри и малко помагал за 3-тия.

    Досега не е имало по-добре огранизиран ден на пистата!

    Миналата година ни изгониха по-рано от "Дракон", имаше лошо време /тука организаторите нямат влияние/.

    По-миналата година имаше само посно спретнато майсторско /то технически причини/ и много силен студен вятър.

    Таиз година имаше много приятно трасе за майсторското, апаратура за драга и много добра организация на пистата.

    Това което не ми хареса на мен като посетител и НЕ участник в организацията беше:

    - Лошата подредба на колите. Не че е гадна, ама можеше много по-добре
    - Отврат разположението на кенефите /преди 2 години бяха на 4 места на пистата и бяха по-удобни/
    - Липсата на 2-ри пост с кебабчета и липсата на разнообразие на бира /мойте 2 не бяха и студени/

    Това не са много съществени критики, но е нещо което според мен можеше и по-добре.

    Иначе:

    - Доброто ми мнение за Стара Загора вече го няма ЗАРАДИ хотелиери и ресторантиори! Такива КРЕТЕНИ не вярвах че има....

    Да не искат да ти взимат парите.... няколко пъти и на различни хора... да затварят врати защото е пълно /заключват/... да янма стаи..
    Да има само 3-ма сервитиори на 100 и кусур човека...

    Няма да коментирам!

    Имам и една 3-та критика /последна/:

    Ако не знаем как по-добре да не правим конкурс мис итал фест.... това което видях сега си беше пълна пародия...

    Не оспорвам физическите качества на спечелилата!
    Просто нямаше никаква идея какво да се прави, създаде се усещане за предварителен избор... абе.. малко си беше пародия...

    Лично ме е яд, че за 2-ра поредна година избираме "мацка" без да мислим какво и защо избираме.
    Малко обяснение на мнението си:
    Миналогодишната победителка е собственик ан Алфа, участва в мероприятията и е част от клуба - ЕВАЛА!
    Яд ме е че миналата година не я избраха заради изброените качества, а защото направи хоу с приятелка...

    А тази година... дори и шоу нямаше.... а наградата беше материална /за разлика от миналата година/

    Просто според мен трябва ако правим този неофициален конкурс да имаме идея какво и защо...

    Като цяло съм супер доволен. Можеше и да не пиша негативини мнения, но според мен е по-добре да се каже всичко.

    Аааа... Не давайте микрофона на Петко в ресторанта !!!!!!!!
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  8. #83

    Default

    отново Григор е прав и го подкрепям напълно особено за МисИталфест

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  9. #84

    Default

    Айде сега кебачийниците били малко , ама бачкаха доста бързо. Никой не беше останал дълго време гладен.

    ALFA ROMEO 146 1.9JTD
    Fiat Punto 1.9JTD

  10. #85
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Лично аз съм с много добри впечатления от феста. Верно че ми е първи, та нямам база за сравнение с предишните, но ЕВАЛА на всички които помогнаха да се осъществи!
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  11. #86
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    На мен това ми е втория Италфест и мога да кажа че беше отлично организиран като се доближаваше много близо до посредствените ПРОФЕСИОНАЛНИ организации на които съм присъствал, даже беше доста по добре от някои такива, където липсва всякакъв ентусиазъм, докато тук преливаше - и у организаторите и у участниците и зрителите.
    Това което наистина ме радва е пълната липса на печалбарство - неща като вход за паркинга, 50ст за пикане, 2 лв кебапчето и т.н. Искрено изненандан останах от цените на нещата за ядене и пиене, оито въпреки монопола бяха на абсолютнонормални цени.
    Най-голямата ми критика е към липсата на поне 1 кошче за боклук, но според мен това беше работа на собствениците на пистата...
    За втори път не присъствам в ресторанта - всеми е близо и се прибирам, но съм сигурен, че купона е бил на ниво!
    Благодаря на организаторите и се надявам и им пожелавам да съхранят ентусиазма си, за да им е кеф отново да правят такива събираия!
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  12. #87
    Запален алфист val_mcrae's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Карлово
    Posts
    167

    Default

    А моето впечатление остана в малкото присъстващи хора. Като че ли миналата година бяхме повече, но общо взето благодаря на организаторите за Италфест 2007.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD

  13. #88

    Default

    Quote Originally Posted by YankovYavor
    На мен това ми е втория Италфест и мога да кажа че беше отлично организиран като се доближаваше много близо до посредствените ПРОФЕСИОНАЛНИ организации на които съм присъствал, даже беше доста по добре от някои такива, където липсва всякакъв ентусиазъм, докато тук преливаше - и у организаторите и у участниците и зрителите.
    Това което наистина ме радва е пълната липса на печалбарство - неща като вход за паркинга, 50ст за пикане, 2 лв кебапчето и т.н. Искрено изненандан останах от цените на нещата за ядене и пиене, оито въпреки монопола бяха на абсолютнонормални цени.
    Най-голямата ми критика е към липсата на поне 1 кошче за боклук, но според мен това беше работа на собствениците на пистата...
    За втори път не присъствам в ресторанта - всеми е близо и се прибирам, но съм сигурен, че купона е бил на ниво!
    Благодаря на организаторите и се надявам и им пожелавам да съхранят ентусиазма си, за да им е кеф отново да правят такива събираия!
    радвам се че се е забелязало, че от никъде не се целеше събиране на пари... и което беше с пари струваше нормално..

    Беше взето решение да се запази "фенщината и ентусиазма" - БОБО, получи се нещо много сплотено и хубаво без да се цели комерсиализация. Всеки помагаше с каквото може.... най-важното нямаше инциденти.... който трябваше да дойде - ДОЙДЕ

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #89
    залухав алфист GT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    355

    Default

    Леле, срам.....
    Куку /господин салонен управител/, заслужаваш от мен едно
    Ти си страшен батко...

    П.С. Григо, споделям мнението ти за мисщината..
    Kawasaki Z1000 2013
    Moto Guci Breva

  15. #90

    Default

    Quote Originally Posted by GT
    Леле, срам.....
    Куку /господин салонен управител/, заслужаваш от мен едно
    Ти си страшен батко.....
    аз по едно време посред нощ като го видях в ъгъла сам да хапва много след всички....чак мъчно ми стана баси... Евала за работата Kuku!!!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •