Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 87 of 87

Thread: И ето една история с нещастен край ..(по истински случай)

  1. #76
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by chris
    Абсолютно съм съгласен с колегата SIS и мисля, че ако всеки, който е бил при Румен изрази мнението си, със сигурност положителните оценки ще надвишават отрицателните и то многократно.
    Аз също си карам Бравото там и винаги съм бил повече от доволен.
    Румен е страшен пич и го подкрепям напълно.
    То не става въпрос дали е пич или не,това е повече от ясно,просто смятам че не виновен само той,за да се изсипват всичките лайна върху него
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  2. #77
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Аз в сервиза на Румен съм ходил един път. Беше през лятото, трябваше да сменя масло спешно преди да тръгна към морето. Обадих се по телефона, човекът ми обясни как да стигна до него, като отидох веднага смени маслото и филтъра въпреки че си имаше доста работа и даже не искаше да ми вземе пари. Румен ми направи впечатление на доста отзивчив и точен човек. за компетентността му не мога да дам мнение, но щом толкова хора го предпочитат, явно си разбира от работата.
    А колкото до колегата, пуснал темата, ще припомня неговото отношение в друга ситуация: http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic ... ght=#85016
    Изводите са за вас .
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #78
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Quote Originally Posted by chris
    Абсолютно съм съгласен с колегата SIS и мисля, че ако всеки, който е бил при Румен изрази мнението си, със сигурност положителните оценки ще надвишават отрицателните и то многократно.
    Аз също си карам Бравото там и винаги съм бил повече от доволен.
    Румен е страшен пич и го подкрепям напълно.
    То не става въпрос дали е пич или не,това е повече от ясно,просто смятам че не виновен само той,за да се изсипват всичките лайна върху него
    Естествено, че не е правилно да се изсипва всичко върху него и точно за това казвам, че напълно го подкрепям в така създалата се ситуация. За другите участници не мога да говоря просто щото не ги познавам. А и за мен това са глупости, което твърди човека с въпросната кола, че като са му върнали парите са си признали вината. Напротив, с това, че Румен ги е върнал абсолютно нищо не признава - ако не ги върне тая тема ще се дъвчи още 100 години (щото онзи нема да спре да бърбори) и останалите ще си направят погрешно заключение за Румен и сервиза му, а именно че не ги интересува кво става с колата след като излезне от сервиза. И аз бих ги върнал на неговото място па дори да нямам и грам вина. В крайна сметка, човека гледа да си запази бизнеса - това му е хляба. А колегата с Алфата явно се е преебал още като я е купил и не на Румен а на Господ да я беше дал за ремонт пак сега щеше да е в това положение.
    И още нещо.. за тези дето си давали колите само в скъпите сервизи щото в крайна сметка там излизало по евтино, само ще им кажа, че те балъците никога няма да свършат. Плащайте си на час докато некъв сульо пуши до колата ви, а часовника си цъка, па ние глупаците ше си караме колите при такива като Румен!!!
    Fiat Bravo 1.6 16v

  4. #79
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    В "скъпите" сервизи се плаща на час, но си има норма за всеки ремонт, така че това с цигарата го зарежи. Не винаги излиза по-евтино, но в повечето случаи е така! Мое мнение! Сервиз дето не може да ми пусне една данъчна ф-ра не ми го хвали. За гаранции да не говорим

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #80
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Ми те и във Ванто ти казват една цена за ремонта и после като идеш на касата и кажеш, че искаш някакъв документ (какъвто и да е, не непременно дан. ф-ра, просто да си имаш нещо за доказателство, че са човъркали по колата) оная кифла ти вика - ОК, ама цената става еди ква си.
    Fiat Bravo 1.6 16v

  6. #81
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Да и това го има много е селско Аз в такива сервизи ходя 1 път.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  7. #82
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by chris
    Ми те и във Ванто ти казват една цена за ремонта и после като идеш на касата и кажеш, че искаш някакъв документ (какъвто и да е, не непременно дан. ф-ра, просто да си имаш нещо за доказателство, че са човъркали по колата) оная кифла ти вика - ОК, ама цената става еди ква си.

    Не съм забелязъл това. Първо си плащаш, а касиеркате пита искаш ли данъча фактура, ако не искаш ти издава обикновена, с печат и към него ако искаш ти снимат и работния лист от монтьорите, какво са писали на ръка /частите/.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #83
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Quote Originally Posted by fred
    Quote Originally Posted by chris
    Ми те и във Ванто ти казват една цена за ремонта и после като идеш на касата и кажеш, че искаш някакъв документ (какъвто и да е, не непременно дан. ф-ра, просто да си имаш нещо за доказателство, че са човъркали по колата) оная кифла ти вика - ОК, ама цената става еди ква си.

    Не съм забелязъл това. Първо си плащаш, а касиеркате пита искаш ли данъча фактура, ако не искаш ти издава обикновена, с печат и към него ако искаш ти снимат и работния лист от монтьорите, какво са писали на ръка /частите/.
    Значи са си сменили политиката и това е добре.
    Преди не беше така, както казваш.
    Fiat Bravo 1.6 16v

  9. #84

    Default

    Здравейте! Изчетох с интерес темата и понеже отскоро съм с Алфа искам да попитам къде точно се намира сервиза на Румен, за да наминем да я види, че има някои неща за доизкосуряване.
    Alfa Romeo 146 1.8 16V 144 к. с. TS 1999

  10. #85
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    60

    Default

    Quote Originally Posted by an4oo
    Здравейте! Изчетох с интерес темата и понеже отскоро съм с Алфа искам да попитам къде точно се намира сервиза на Румен, за да наминем да я види, че има някои неща за доизкосуряване.
    Подробна информация - телефон + карта има тук:
    http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=632
    '97 Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Alfa Romeo 166 2.4 JTD

  11. #86

    Default

    къде, бе човек? Виждам само на Бобо сервиза там....
    Alfa Romeo 146 1.8 16V 144 к. с. TS 1999

  12. #87
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    60

    Default

    Quote Originally Posted by an4oo
    къде, бе човек? Виждам само на Бобо сервиза там....
    Така де... Бобо е написал адрес, телефона и името на сервиза:

    София - Клубния сервиз "Румен"

    Румен - 0888 944656
    Велин - 0888 310 689

    Сервиза се намира точно до Проспийд.
    '97 Alfa Romeo 146 1.6 TS '00 Alfa Romeo 166 2.4 JTD

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •